Uygulama S3'e Odin'le Jelly Bean Tr Güncellemesi,Root Etme ve Servis yok Sorunu Çözümü 3ü 1 Arada.

Sponsorlu Bağlantılar

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
o içindekileri çıkarmayın rar dosyası zaten odinle pda dan seçtiğinde .tar uzantılı olduğunu görüceksin.

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
Güncel ve geçerli bir konudur forumdaki konularda anlattıklarımın sorularını görünce güncelleme ihtiyacı duydum.Ve lütfen konumun sabitlenmesini talep ediyorum.İnsanlar forumda saatlerce bir başkasından cevap beklemeden bir kerede cevap alabilmeliler.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
güzel bilgiler :tşk:

aaeerr

aaeerr

Üye
Eline saglik :)

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler.

PriveT

PriveT

Üye
Arkadasim oncelikle paylasim icin tesekkurler. Benim telefonum yurtdisi. Daha dogrusu ben yurtdisinda yasiyorum, senede 2 kez 15`er gunlugune Turkiye`ye geliyorum. Simdiki telefonumla ilk girisim olacak. Daha onceki telefonumla ikinci girdigimde telefonum calismamisti. Simdi bu telefonla da aynisi olacak buyuk ihtimalle. Eger senin bu yazdiklarini yaparsam boyle bir sorun yasamayacak miyim? Yoksa bu anlattigin telefonunu yurtdisindan getirip kayit ettirenler icin mi gecerli?

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
Güncel Tutalım Herkes Faydalansın.

vega1977

vega1977

Üye
ben de download moda girmiyor direk recovery e giriyor 3e yazıyor bu root dosyasını direk telefon a indirip room manager veya recovery modda flash la yapabilirmiyim telefon root luydu son güncelleme root u sildi geri yukleyemedim root u framaroot la yapmıştım

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
Privet: Yurt dışından getirilip kaydedilmiş telefonlar için bir işlem.Benim telefonum imei si modeliyle aynı fakat kopya ve bende sorunsuz çalıştı.

vega1977: Başka bir program aracılığıyla yapmanı tafsiye etmem telefonu güvenli moda almanın bir yolunu bulmanı tavsiye ederim anlattığım ve verdiğim programlar dışında yaptığın hiç bir işleme kefil olamam.

vega1977

vega1977

Üye
Deluxe settings ile güvenli moda almıştım ama google play guncellemelerni ve bi cok programı engelledi diye kaldırdım güvenli modda bu şekilde yapabilirmiyim calisir mı yada bildiginiz başka bir yöntem varmı root yapmam lazım

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
++++

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

PriveT

PriveT

Üye
Privet: Yurt dışından getirilip kaydedilmiş telefonlar için bir işlem.Benim telefonum imei si modeliyle aynı fakat kopya ve bende sorunsuz çalıştı.

.

Peki kayitsizsa? belli bir sure sonra tel kapanacak mi? Yoksa bu program sayesinde kullanmaya devam mi?

captan0631

Üye
Benim glaxy s3 jelly bean yüklü ama spot imei kacak yani guncelleme yapsam ve daha sonrada bu busy box u yukletsem sikinti olurmu ?

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
captan0631 : güncellemeder sonraki ımei numarna ile güncellemeden sonraki ımei aynı ise burdaki adımları takip ederek sorunsuzca halledebilirsin.

Privet : Kayıtsız ama ımei si telefonun modeliyle uyuşuyorsa sorun olmaz.

captan0631

Üye
peki ya aynı değilse

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
captan0631: aynı değilsede olur fakat kendi uygulamamda değişmedi bunun için net bişey söylemek istemiyorum . Ama sorunda çıkıcağını zannetmem.

ziya07

Üye
merhaba konu baya ilgimi çekti. yaklaşık 1 yıl önce aldığım yurtdışı galaxy s3 kendı eski telefonumun imeisini yüklettim , hala sorunsuz kullanmaktayım fakat artık hatalar vermeye başladı telefonum root lu . bu konu da sanırım benimde jely bean sürümünü yüklemem ve kullanmam mümkün telefoncuya gitmeden ben halledebilirim galiba . benim sorum şu olacak şuan üstüne yüklettiğim imei ile devam edebilirmiyim telefon şuan root lu daha önceden ne kies nede odin kullandım gerek duymadım ben sorunsuz yükleyebilirmiyim arkadaşım ?

comez1

comez1

Üye
    Konu Sahibi
ziya07: Tabiki sorunsuz bir şekilde devam edebilirsin.Adımları dikkatli takip edersen sorun çıkmaz.

ziya07

Üye
ziya07: Tabiki sorunsuz bir şekilde devam edebilirsin.Adımları dikkatli takip edersen sorun çıkmaz.
cihaz kompile siliniyo dimi ne varsa . cunku benım cıhaza sanırım sms ıle vırus gondermısler konuşmalarım hep yankı yapıo kompıle sılıp bastan yuklıcem yalnız . benım anlamadığım su kardesım , sımdı telefona yenı surumu kompıle sıldıkten sonra yukluyosun ımeı gıdıyo pekı ıcındekı ımeıyı tekrar devreye gırecek mı ?

Üst Alt