Haber Rudy Huyn'dan Twitter Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Rudy Huyn'dan Twitter Kampanyası
Windows Phone platformunun asi çocuğu, başarılı geliştirici Rudy Huyn Twitterda bir hashtag başlattı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bir çok popüler Web servisinin Windows Phone mağazada uygulaması bulunuyor. Fakat bu uygulamaların bazıları yeterli derecede geliştirilmemiş ve uzun bir süredir de güncelleme almıyor. Rudy Huyn da oluşturduğu #dontForgetYourOwnApp #windowsphone hashtagleriyle bu uygulamaların yapımcılarına Windows Phone platformunun 3. Büyük işletim sistemi olduğunu hatırlatarak gerekli ilgiyi göstermelerini istiyor.

Siz de Twitter üzerinden Rudy Huyn'a katılmak ve destek olmak ister misiniz?

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, Aybin.Kilic, 4MaGuS ve 4 diğerleri

bsavr

bsavr

Üye
Adamın dibi ya

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Aynen öyle adamın dibi.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ErenMSC

Üye
Sende bakmasan :ehe

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Favlıyıp retweetledim :ok2:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben twitter kullanmadığım için yapamıyorum ancak kullanan arkadaşlara tavsiyem:

Twitter hesabı bulunan ve hala WP'de uygulaması olmayan bankalar (Halkbank, HSBC vs) ve alışveriş sitelerini (Hepsiburada, Gittigidiyor, Sahibinden vs) bu kampanya kapsamında etiketleyin arkadaşlar.

Mağazanın gelişmesine epey katkısı olacak dev bir harekete dönüşebilir.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Arkadaşlar bimeks , vatan bilgisayar , hepsiburada , gittigidiyor gibi internet üzerinden satış ve mağaza uygulamalarının da gelmesi çok önemli . Şu ana kadar teknosa geldi sadece . Twitter ım yok etiketlerseniz çok sevinirim . Teşekkürler şimdiden . Daha bugün windows phone uygulaması yayınlamaları için bimeksin sitesinden form doldurdum .

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Twitter uygulaması atıp duruyor 3-4 gündür. Asıl bir güncelleme twittera lazım!

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende baya etiketleme yaparak gönderdim

narnia16

narnia16

Üye
Arkadaşlar şu seyahat firmalarını da unutmayalım neredeyse hiçbirinin uygulaması yok.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Bi gameloft bide bu adam valla

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
WindowsPhone

Bu şekilde tweet attım :D mesajı alırlar inşallah

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
WindowsPhone

Bu şekilde tweet attım :D mesajı alırlar inşallah

bimeksi de ekle çok önemli :D bimeksten yapıyorum bütün alışverişlerimi . 1020 yi , bilgisayarımı herşeyi ordan aldım :D

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
bimeksi de ekle çok önemli :D bimeksten yapıyorum bütün alışverişlerimi . 1020 yi , bilgisayarımı herşeyi ordan aldım :D
Bimeks twitterda ölü ya :D Bende laptop u aldım teknosadaki fiyatın 300 altını aldım :)

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Bende katıldım kampanyaya

Fritöz ile gönderildi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Konuya paylaşılabilecek şeylerim taglarini yazabilirmiyiz ? Kopyala yapıştır yapması daha kolay olur

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Oyun şirketlerinin isimlerinide yazalım oraya bir de en büyük tepkiyi twitter üzerinden bence twitter'a yapalım programı hala tam gelişmiş değil bence.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
nafoo123

nafoo123

Üye
Alıntı yapıyorum