Haber Rudy Huyn’dan Şaşırtan Tweet!

Sponsorlu Bağlantılar

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Tarih vermemiş tamamda bari oyunun ismini söylese de onu bilsek

luckysleven

luckysleven

Üye
Oyun portlayacagina uygulama yap be kardesim. Bu platformun uygulamaya ihtiyaci var. Sistem uygulamalari yap. En azindan kilit uygulamasini stabil hale getir oyun portlayacagina.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve emz
can1516

can1516

Üye
Windows Phone platformunun haylaz çocuğu ünlü Geliştirici Rudy Huyn twitter’da verdiği bilgiyle dikkatleri üzerine çekti.

Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone platformunun yüzbinlerce geliştiricisi var. Fakat Fransız vatandaşı öyle biri var ki artık Windows Phone kullanıcıları arasında kahraman olarak bile anılıyor. Evet Windows Phone platformunun en sıra dışı geliştiricisi Rudy Huyn’dan bahsediyoruz.

Windows Phone platformu için geliştirdiği uygulamalar kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan Rudy Huyn, dün Twitter hesabından bir bilgi paylaştı. Özellikle sosyal ağ istemci uygulamalarıyla dikkat çeken ve 6studio adıyla bir de şirket kuran Huyn, farklı bir alana el atıyor.

Bugüne kadar kendi özel uygulamalarını geliştiren ve diğer platformalardaki resmi istemci uygulamalara taş çıkartan işlere imza atan Rudy Huyn, Twitter’da verdiği bilgiyle çok ünlü bir İOS oyununu Windows Phone platformu için portlayacağını belirtti. Hatta tam tarih vermese de yıl sonundan önce oyunun Windows Phone mağazada olacağını belirtiyor.

Rudy Huyn son olarak Microsoft’un Windows Phone platformu için geliştirdiği Live Lock Screen (Canlı Kilit Ekranı) uygulamasında Microsoft ile birlikte çalışmıştı. Rudy Huyn’un ismini vermekten kaçırdığı bu popüler oyun bakalım hangisi olacak.
Windows Phoneyi bu adam çıkarsa daha hızlı gelişirdi :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Çok yavaş gelişiyor eksikleri çok.

Serhan

Serhan

Üye
Çok yavaş gelişiyor eksikleri çok.
bak kardeşim 2 oldu , diğer wp konusundada gelip sistemi kötülemiştin sırf mesaj kasmak için bunu yapma hakkın yok ! Hem bunu gelip burada söyleme hakkında yok !!!

• Beğen
Tepkiler: trepcan, wpfurkan, emz ve 1 kişi daha
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Rudy kuzenime söyledim maxicepten bekleme içersindeler diye baş harfini tek söyledi onlarda C bide S

• Beğen
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Rudy kuzenime söyledim maxicepten bekleme içersindeler diye baş harfini tek söyledi onlarda C bide S

C ve S ney oluyor??
Yoksa Counter Strike'mı? Başka ne varki C ve S ile.
Hem bu arada kuzenine bol selam söyle.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
bak kardeşim 2 oldu , diğer wp konusundada gelip sistemi kötülemiştin sırf mesaj kasmak için bunu yapma hakkın yok ! Hem bunu gelip burada söyleme hakkında yok !!!
1. Mesaj kasma kaygım yok bunun gibi 5 yada daha fazla siteye ve foruma üyeyim.
2. Istediğimi yazarım hakaret vs olmadıktan sonra site kuralları çerçevesinde bu kimseyi ilgilendirmez.
3. Neye hakkım olup olmadığına sen mi karar vereceksin.
4. İşine bak eğer sistem sana göre iyiyse benimle burada delikanlı gibi tartışırsın sabaha kadar düzgünce tartışırız benim için sıkıntı yok.
5. Sistemi eleştirmek en doğal hakkım buna kimse engel olmaz. Fırsat buldukçada eleştirimi yapacağım. Eğer bilgin varsa düzgünce seviyeli bir şekilde istediğin kadar tartışım. Şimdi bana saçma sapan şeyler yazma bilgi ve becerini göster.

Serhan

Serhan

Üye
1. Mesaj kasma kaygım yok bunun gibi 5 yada daha fazla siteye ve foruma üyeyim.
2. Istediğimi yazarım hakaret vs olmadıktan sonra site kuralları çerçevesinde bu kimseyi ilgilendirmez.
3. Neye hakkım olup olmadığına sen mi karar vereceksin.
4. İşine bak eğer sistem sana göre iyiyse benimle burada delikanlı gibi tartışırsın sabaha kadar düzgünce tartışırız benim için sıkıntı yok.
5. Sistemi eleştirmek en doğal hakkım buna kimse engel olmaz. Fırsat buldukçada eleştirimi yapacağım. Eğer bilgin varsa düzgünce seviyeli bir şekilde istediğin kadar tartışım. Şimdi bana saçma sapan şeyler yazma bilgi ve becerini göster.
Tamam kardeşim sen kafana göre takıl forumda (!)
Tartışma olmasın lütfen..

• Beğen
Tepkiler: trepcan
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Baş harfi c işte bitişide s ne warsa gayrı siz bulun ;)

• Beğen
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Baş harfi c işte bitişide s ne warsa gayrı siz bulun ;)
Tamam clash of clans oluyor ama bunu uydurdun mu yoksa gerçekten böyle bir şey var mı? Kuzenim falan filan demende pek umut verici değil ama neyse hadi :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Yaw bunu başka platformda soylesem takmazlar bile ama wp insana göz ucuyla gorunen birşeyden bile umutlanmayı oğretıyor şaka yapıyordum tabikide fakat 2 güzel kardeşiminde istediği oyunlar gelir inş .

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Yaw bunu başka platformda soylesem takmazlar bile ama wp insana göz ucuyla gorunen birşeyden bile umutlanmayı oğretıyor şaka yapıyordum tabikide fakat 2 güzel kardeşiminde istediği oyunlar gelir inş .

Belki twitter falan üzeri bir şeyler demiş olabilir diye sordum.

Rainesto

Rainesto

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Rainesto

Rainesto

Üye
Rudye Bi tweet attım live lock screen için sizden de bekliyorum

Üst Alt