Ronaldo vefalı çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Ronaldo vefalı çıktı

Neden mi Ronaldo;

C.Ronaldo : "Başarılarım için arkadaşım Albert Fantrau'ya teşekkür etmeliyim. Beraber 18 yaş altı şampiyonasında oynadık. Bizi izlemeye gelen Sporting Lisbon menajeri kim daha fazla gol atarsa takıma onu alacağını söylemişti.''

C.Ronaldo : ''Maçı 3-0 kazandık ben ilk golü attım Albert ise ikinci golü attı üçüncü golde ise ben dahil herkesi etkileyen bir olay yaşandı. Albert kaleciyi geçmişti ben de yanında koşuyordum Albert'in tek yapması gereken topu boş kaleye göndermekti ama o topu bana pas attı. Maçtan sonra neden yaptığını sorduğumda ise'' Sen benden daha iyisin'' demişti.''

Gazeteciler Albert Fantrau'ya hikayenin gerçek olup olmadığını sorduğunda Albert'' Evet hikaye gerçek Ronaldo o maçtan sonra Sporting altyapısına girdi ben ise futbolu bıraktım ve şu an işsizim'' cevabını verdi. Gazetecilerin ''İşsiz biri olarak bu kadar büyük bir eve, böyle güzel bir arabaya ve ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak parayı nereden buldun?'' sorusuna Albert Fantrau'nun verdiği cevap ise her şeyi açıklıyordu. ''Bunların hepsi Cristiano Ronaldo 'dan.''

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve hmgurbuz2

codblackops2

codblackops2

Üye
biliyorum bunu eğer gerçekse adamın karekökü ronaldo :oke:

- - - Eklendi - - -

ki gerçektir :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hep beklenmedik futbolculardan böyle şeyler çıkıyor mesela yaramaz çocuk balotelli maaşının bir kısmını engelli çocuklar vakıflarına yatırıyormuş onlarla zaman geçiriyormuş ve her benzin aldığında istasyondaki bütün araçların deposunu ful yapıyormuş diye okumuştum.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Vay be..Acayip etkilendim :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye
İnanmıyorum helal be Ronaldo :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ronaldo fotoğrafta bebek gibi. Kas yok bi şey yok :ehe

yakup_281

yakup_281

Üye
iyilik yap sonra hava at geçeceksin bunları

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
iyilik yap sonra hava at geçeceksin bunları

iyide ronaldo yaptığı iyiliği söylemiyorki o sadece futbola nasıl başladığını anlatıyor. Diğer adam söylüyor kendisine baktığını.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Gözlerim yaşardı

jackalmami

jackalmami

Üye
Kişiliğini bende sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Bu yaptığı kesinlikle takdire şayandır.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
ismail

ismail

Üye
ona balık tutmasını öğretmeliydi

technoshark

technoshark

Üye
Sabah Sabah gözlerim yaşardı !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...