Galaxy W i8150 Wonder [ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150523-UNOFFICIAL) [Final]

Sponsorlu Bağlantılar

T.serdar

Üye
arkadaslar bu romu yukledikten sonra gwonder a dönmek istedim fakat recorvery de problem cıktı sızce cmw 6.0.4.5 e nasıl donebilirim ?
??
kimse yok mu cevap verecek arkadaslar
Kardesim googleye galaxy w cwm 6.0.5.0 yaz maxicepte zaten.flashlanabilir bir dosya var onu sd karta at ilk basta flashla sonra advanceden rebout recovery de 6.0.5.0 olsun :) daha sonra wipeleri yap romuna yada backupina don

aryscat

aryscat

Üye
Rom u ve gapps i indiriyorum. Kernellerden hangisini indirmeliyim. Kernel olayına çok yabancıyım. Yaşlanıyorum beeee....

genco15

genco15

Üye
beylerr titanium back up u çalıştırmanın bı yolu yok mu

clgnkral

clgnkral

Üye
Sürekli güncel kalacaktır.

Rica Ederim.Muhteşem derecede telefonda iyiliştirme var özellikle şarj konusunda.Daha sonraki versiyonlarda, bu rom bu telefon için milat olacak :)
Şuanki haliyle KK'den entegre edilmiş bir kaç dosya var onlarda ilerki versiyonlarda uyum sorunu düzeltilirse telefon gayet stabil çalışacaktır.

Teşekkür ederim
Tesekkur ederim cevabin icin ben o zaman beklemede kalip daha sonraki surumleri yukleyim :)

aryscat

aryscat

Üye
Kerneli yükledikten sonra yağ gibi oldu. Emeğinize sağlık. İlk sürüm böyleyse finali merak ediyorum...

genco15

genco15

Üye
Arkadaşlar net bir cevap verir misiniz Titanium çalışıyor mu yoksa çalışmıyor mu ona göre yükleyeceğim

genco15

genco15

Üye
Titanium Çalışıyor
eyw kardeşim kurdum hakkaten ilk rom ıcın cok stabıl ama kurmak ugrastırıyor bayagı keske offıcal destek alsak ta wifi üzerindne yapabılsek boyle cok sıkıntı olacak

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
eyw kardeşim kurdum hakkaten ilk rom ıcın cok stabıl ama kurmak ugrastırıyor bayagı keske offıcal destek alsak ta wifi üzerindne yapabılsek boyle cok sıkıntı olacak
Samsung unuttu bu telefonu.

genco15

genco15

Üye
Samsung unuttu bu telefonu.
samsungdan beklemıyorum :D cm den alsak keske diyorum :D birde apk lar klasor olarak saklanmıs bazılarnı sılecem resım olmadan sılemıom tel hafızası dırek doldu :D

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
samsungdan beklemıyorum :D cm den alsak keske diyorum :D birde apk lar klasor olarak saklanmıs bazılarnı sılecem resım olmadan sılemıom tel hafızası dırek doldu :D
Root explorer kullanıp system/app veya priv-app klasöründe resimleri ile birlekte gözükmekte.bu yöntemle silebilirsiniz.

errea23

Üye
Arkadaşlar bu arada durum çubuğunu , kilit ekranını ve hızlı ayar çubuğunu siyah düz görüntüden kurtulmak şeffaf,transparan yapmak için
google play den terminal emulatör indirin ve açın
su yazıp enter e basın ve root hakkı verin sonra altta açılan yere

echo -n true > /data/property/persist.sys.force_highendgfx

yazıp enter e basın ve cihazı yeniden başlatın.:biggrin:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: genco15
genco15

genco15

Üye
Facebook ve messenger sizdede sıkıntılı mı

by_sen

by_sen

Üye
Kurduktan sonra Root explorer gibi programla sistemde kullanmadığınız uygulamaları silin(map,street hangouts vs.)daha çok fark görecekseniz
Root explorer calismadi bende aciyorum durdu diyor. Birde sarji cok cabuk bitiyor bir care. Yardim bekliyorum...

kvpicete

Üye
BİR SORUM olcak CMW güncellendikten sonra data bölümü görünmüyo rom kendini dahili depoya atıyo uygulamalr da oraya yükleniyo acaba bu sorunu nasıl çözebiliriz

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
BİR SORUM olcak CMW güncellendikten sonra data bölümü görünmüyo rom kendini dahili depoya atıyo uygulamalr da oraya yükleniyo acaba bu sorunu nasıl çözebiliriz
Konuda belirtildi
Uygulamaları Hafıza Kartına Yükleme:
"Ayarlar->Uygulama" ve menü tuşuna bastığımızda "Tercih Edilen Yükleme Konumu" "çıkarılabilir SD kart" olarak ayarlayabiliyoruz.
Root explorer calismadi bende aciyorum durdu diyor. Birde sarji cok cabuk bitiyor bir care. Yardim bekliyorum...

Bende sorunsuz çalışıyor.Uygulamalardan root explorer verileni temizle tekrar dene

kvpicete

Üye
hani telefonda 1.68 bi alan var bide 1 gb lik romu attığımız alan varya 1gblik alan bende görünmüyo romu ve gapsı flashlıyom 1.68 lik alana atıyo bu hafıza kartından farklı bir durum ben anlamadım bu işi temiz kurulum da yapıyom.

sir mordred

sir mordred

Üye
hani telefonda 1.68 bi alan var bide 1 gb lik romu attığımız alan varya 1gblik alan bende görünmüyo romu ve gapsı flashlıyom 1.68 lik alana atıyo bu hafıza kartından farklı bir durum ben anlamadım bu işi temiz kurulum da yapıyom.

bunun sebebi yeni romların(cm12 gibi) boyutlarının büyüklüğü ve /system alanına sığmamaları
bu sebepten partition map yani bellek haritası değiştirildi
bunun sonucunda eskiden uygulamalarımız için 1 gb'lık alanı kullanıyorduk şimdi ise 1.7 gb'lık alanı kullanıyoruz
/system alanı(romun ve gappsın yüklendiği bölüm) eskiden 550 mb idi şuan 1 gb. bu sebebden de eskiden yükleyemediğimiz full gapps paketlerini(içinde envai çeşit google uygulamarını barındırıyor) şimdi yükleyebiliyoruz

• Beğen
Tepkiler: kvpicete

kvpicete

Üye
bunun sebebi yeni romların(cm12 gibi) boyutlarının büyüklüğü ve /system alanına sığmamaları
bu sebepten partition map yani bellek haritası değiştirildi
bunun sonucunda eskiden uygulamalarımız için 1 gb'lık alanı kullanıyorduk şimdi ise 1.7 gb'lık alanı kullanıyoruz
/system alanı(romun ve gappsın yüklendiği bölüm) eskiden 550 mb idi şuan 1 gb. bu sebebden de eskiden yükleyemediğimiz fu ll gapps paketlerini(içinde envai çeşit google uygulamarını barındırıyor) şimdi yükleyebiliyoruz

TEŞEKKÜRLER CEVAP İÇİN ABİ
Peki Şuan 1 GB lik alana bi işe yarıyomu romu yüklüyom 700 mb alan kalıyo artık böyemi olcak

Üst Alt