Galaxy W i8150 Wonder [ROM][LP][5.0.2][LRX22G] CyanogenMod 12.0 (20150523-UNOFFICIAL) [Final]

Sponsorlu Bağlantılar

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Konu için teşekkür ederim kardeş. Rom şimdilik hoşuma gitti. Yeni kurdum. Yarın tüm gün deneyim edeyim bakalım memnun kalacakmıyız.

Sormak istediğim iki soru var. Performans seçeneğini bulamadım. Nerededir acaba? Diğer soru ise bildirim çekmecesini düzenleyemiyor muyuz CM11 deki gibi? (Mesela 3g-2g arası hızlı geçiş yapılıyordu veya istemediklerimizi kaldırmak gibi)
Bildirim paneli düzenlenemiyor.Denemedim ama (Performance Control) programını kullanabilirsin.
Yine 3g ve 2g arasında geçiş yapılıyorda ayarlar menüsünden girmeniz gerekli.Kısayol olarak şimdilik eklenmemiş
ahaha sen dalgami geçiyorsun benimle dostum :)

sen en iyisi insanlari fazla küçümseme :)

arkadaş 2 rom yüklemeyle kral oldu be :)

Konuşmak için konuşma arkadaş.Burda vakit ayırıp arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.Yazılımcıyız bir faydamız dokunursa ne âla..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kosovali41

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Bildirim paneli düzenlenemiyor.Denemedim ama (Performance Control) programını kullanabilirsin.
Yine 3g ve 2g arasında geçiş yapılıyorda ayarlar menüsünden girmeniz gerekli.Kısayol olarak şimdilik eklenmemiş

Konuşmak için konuşma arkadaş.

Peki arkadaşım. bu romu yuklediysen bilgi verebilirmisin ? RIL tamamen çalışıyormu. bootloop sorunu varmı ? birde ilk açılış 34 dk nedir ya :) ben galaxy s3 de en fazla 4 dk bekliyorum

Konuşmak için konuşma arkadaş.

Peki arkadaşım. bu romu yuklediysen bilgi verebilirmisin ? RIL tamamen çalışıyormu. bootloop sorunu varmı ? birde ilk açılış 34 dk nedir ya :) ben galaxy s3 de en fazla 4 dk bekliyorum

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi

Android hakkında bilgin var mı sağdan soldan duyduqun bilgilerle bana qelme..Geç açılmasının sebebi ARM tabanlı uygulamalar.İlerki versiyonlar düzelecektir.Bootlop olsa telefon açılır mı:)yav he he.Git ötede oynada vaktimizi boşa çalma diğer arkadaşların hakkına girmede onlara yardımcı olalım

kosovali41

kosovali41

Üye
Cevap için sağ olasın kardeşim. Performans seçeneği var mı peki?

• Beğen
Tepkiler: WarLox
WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
kosovali41

kosovali41

Üye
Sen saqol kardeşim.Wipe işlemlerinin bile yapabilirsin bu programla gerisini sen düşün artık:)
Yok programdan bahsetmiyorum kardeşim. Hani geliştirici seçeneklerini aktif ettiğimiz zaman gelen Performans seçeneğinden bahsediyorum. İşlemci min-maks hızını ayarladığımız sekme.

• Beğen
Tepkiler: WarLox
WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Yok programdan bahsetmiyorum kardeşim. Hani geliştirici seçeneklerini aktif ettiğimiz zaman gelen Performans seçeneğinden bahsediyorum. İşlemci min-maks hızını ayarladığımız sekme.
Onu verdiğim programla yapıyoruz.O seçenek pasiv durumda daha sisteme dahil edilmedi, yani yok:)

• Beğen

scope_123

Üye
Konuda belirttim ilk açılışı 30-40 dakika sürüyor.Konuda anlatıldığı gibi kurun
İlk açılış 30-40 dk sürmüyor. Gapps ın entegre edilmesi o kadar sürüyor. Yüklemeyen arkadaşlar için söyledim.

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
İlk açılış 30-40 dk sürmüyor. Gapps ın entegre edilmesi o kadar sürüyor. Yüklemeyen arkadaşlar için söyledim.
Aynı şey:)Yine o 30-40 dakikada açılacaktır.O Gapps o roma flaşlanacak:)Yeni CWM, Full Gapps paketini entegre etmek için çıkarıldı.

Son düzenleme:

scope_123

Üye
Aynı şey:)Yine o 30-40 dakikada açılacaktır.O Gapps o roma flaşlanacak:)Yeni CWM fu ll Gapps paketini entegre etmek için çıkarıldı.
Ama ilk açılış 30-40 dk değil bilgilendirme amaçlı söylüyorum. ;)

aryscat

aryscat

Üye
Haftalardır cm12 bekliyoruz. Güzel bi yılbaşı hediyesi oldu. İki arkadaş arasındaki polemikleri konudan temizlerseniz sevinirim. cm12 ye böyle başlanmamalı bence...
Soru: Clash of Clans oynayan oldumu bu romda. Sıkıntıı yapıyor mu ??

• Beğen
Tepkiler: murattopdagi
WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
Haftalardır cm12 bekliyoruz. Güzel bi yılbaşı hediyesi oldu. İki arkadaş arasındaki polemikleri konudan temizlerseniz sevinirim. cm12 ye böyle başlanmamalı bence...
Soru: Clash of Clans oynayan oldumu bu romda. Sıkıntıı yapıyor mu ??
Bu polemikler gereksizdi.:)

• Beğen
Tepkiler: ONUR5544
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu da gereksiz yorumlar silindi kurallara mutlaka uyunuz.

scope_123

Üye
7-8 saattir kullanıyorum. Facebook gibi ağır uygulamaları çalıştırmak çok zor telefon çok kasılıyor. Güç tuşuna uzun süre basmak zorunda kalırsınız o derece. Sarj ise klasik yani hızlı bitiyor.

by_sen

by_sen

Üye
bende kurdum şimdi kerneli güncelliyorum bakalım kasıntı işlemi çok evet umarım kernelden sonra düzelir. bu arada ben facebookun eski sürümünü kullanıyorum umarım onda kasmaz :D biraz kurcalayıp deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak? yazarım buradan

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
bende kurdum şimdi kerneli güncelliyorum bakalım kasıntı işlemi çok evet umarım kernelden sonra düzelir. bu arada ben facebookun eski sürümünü kullanıyorum umarım onda kasmaz :D biraz kurcalayıp deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak? yazarım buradan
Kurduktan sonra Root explorer gibi programla sistemde kullanmadığınız uygulamaları silin(map,street hangouts vs.)daha çok fark görecekseniz

emrah166

Üye
ben dün akşam denedim görünüm bi harika ... boot olması 35 dk surdu genel manada güzel ama facede cok kasıyo whatsapp gayet saglıklı çalışıyo cocta sıkıntı yok ama face deli ettiği ve inanılmaz kastıgı için sildim daha ileri versiyonlarda yeniden yüklerim tşk arco and sir mordred :)
cmw recorvery nin 6.0.4.5 linkini bulabilen varsa link atabilir mi ?

WarLox

WarLox

Üye
    Konu Sahibi
ben dün akşam denedim görünüm bi harika ... boot olması 35 dk surdu genel manada güzel ama facede cok kasıyo whatsapp gayet saglıklı çalışıyo cocta sıkıntı yok ama face deli ettiği ve inanılmaz kastıgı için sildim daha ileri versiyonlarda yeniden yüklerim tşk arco and sir mordred :)
cmw recorvery nin 6.0.4.5 linkini bulabilen varsa link atabilir mi ?
Cmw 6.0.4.5 -->

T.serdar

Üye
Gorunum gercekten hos :) ama titanium backup.kurmustum eski versiyonlari kabul etmiyor backuplari yukleyemedim google playden.yeni versiyonunu indirdim anca oyle oldu kasmalari var duzeltilmesi gerek.ve ilk boot.olayini asarsak 2-3 dakikaya inerse.tadindan.yenmez facebook sayfam var arkadaslar orada ss leri paylastim gerekli.bilgileri.verdimm :)

emrah166

Üye
arkadaslar bu romu yukledikten sonra gwonder a dönmek istedim fakat recorvery de problem cıktı sızce cmw 6.0.4.5 e nasıl donebilirim ?
??
kimse yok mu cevap verecek arkadaslar

Üst Alt