[rom] [ics/cm9] Wonderlight +ayar Paketi 3(versiyon 4 + Multimod )

Sponsorlu Bağlantılar

asilasil

Üye
sorun yok :) gayet müthiş hızlandı telefon facebooku kullanabilmek bunun göstergesi :)

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
sorun yok :) gayet müthiş hızlandı telefon facebooku kullanabilmek bunun göstergesi :)

Zaten wonder bunu kaldirablilecek düzeyde e romun da etkisi büyük =) yeni bir kernel kurabilirim ikinci Roma

- - - Eklendi - - -

Hurtskyi biraz test edip bilgi verirseniz sevinirim =)

rtaymus07

rtaymus07

Üye
bun görmüştüm aslında ama eklersem kilit ekranı gider.zaten başlatıcı ve mesajlaşma transparan olacak. ama bi uğraşayım yine de teşekkürler :)

Kilit ekranının normalden ne Farkı var anlayamadım. :D Birde şu cm9 un kötü taraflarından biride kamerası. Başka alternatif kamera deniyebilirsen daha daha iyi olur bence :D:D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Kilit ekranı honeycomb un kilit ekranıydi sen bunu kurunca değişmiştir :ehe o benim de hiç hoşuma gitmiyor ama bilmiyorum ya bulabilirsem güzel bi kamera uygulaması eklerim

• Beğen
Tepkiler: rtaymus07
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürümde android 4.3 kamerası ekliyorum (h)

• Beğen
rtaymus07

rtaymus07

Üye
Bu konuya bi bak derim baya güzel şeyler var

• Beğen

deadhero

Üye
Hocam bu romda güzele benziyor ne düşünüyorsunuz?

• Beğen
rtaymus07

rtaymus07

Üye
Hocam bu romda güzele benziyor ne düşünüyorsunuz?

Ben kullandim ama pek iyi bulmadım.Performans yok ama xperia appları ilgimi çekdiği için yukledim.Baya guzel programlar var bi dene istersen gorselliği de super. :D:D

deadhero

Üye
Görselliği ve özellikleri aşırı ilgimi çekti ama performansda önemli bir şey sonuçta.

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
aslinda o romdan uygulamalari alabilirim ama bilmiyorum ne dersiniz :) buyuk ihtimalle yarin yeni versiyon gelecek ve wonderpack isminde yeni bi paketimiz olacak bu da bazi telefon ayarlarini iceriyor gorsellige de dikkat ediyorum ayrica yeni launcher 10 mb ram kullaniyor :)

• Beğen

ilcarnefice

Üye
aslinda o romdan uygulamalari alabilirim ama bilmiyorum ne dersiniz :) buyuk ihtimalle yarin yeni versiyon gelecek ve wonderpack isminde yeni bi paketimiz olacak bu da bazi telefon ayarlarini iceriyor gorsellige de dikkat ediyorum ayrica yeni launcher 10 mb ram kullaniyor :)

10 mb ram ha iyimiş :)
Sen apolloyu sil yeter :)

ilcarnefice

Üye
Emre cm10.1 e de el atmayı düşünüyomusun?

• Beğen

ilcarnefice

Üye
  • Beğen
Tepkiler: rtaymus07 ve -Emre

deadhero

Üye
Cm10'ada bir el atabilirsin ama bilinen hataları olmasına rağmen daha rc1 de arconun eol yapması pek doğru değil. Bu hatalar düzeltirilirse iyi olur :)

Üst Alt