Galaxy W i8150 Wonder [ROM][4.4.2] SamKat REGULATE v2.0.0 [Plus] & KhaN Kernel 3.4.84v2.0 + 3.4.89 by MeeksTR

Sponsorlu Bağlantılar

hasaneness

hasaneness

Üye
Şarjinin saf Cm11 gibi oldugunu soylesen bian durmam indirmek icin

ismailnayir

Kapalı Hesap
bu roma ligh gappssın ne faydası var
pizza yanına diyet kola hesabına çıkar

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
bu roma ligh gappssın ne faydası var
pizza yanına diyet kola hesabına çıkar
aslında Depolama alanından kazanmak için ROMda light sayılır. Aynı görevleri yapan RAMi ve depolama alanını az kullanan benzer uygulamalar ile değiştirdim. Yani Plus versiyonunda olan birçok uygulama light versiyonda olmayacak.

aga38

aga38

Üye
guzel duruyor.. birde stock romdaki (telefon mesaj ve rehber) uygulamalarını bu roma yukleyebilirmiyiz.
not: Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyanın indirilmesi yasaklandı. uyarısı veriyor..
teşekkür ederim..

lavasoft95

Üye

+Furkan

+Furkan

Üye
Romun performansı ve stabilitesi iyi ise indireceğim

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
guzel duruyor.. birde stock romdaki (telefon mesaj ve rehber) uygulamalarını bu roma yukleyebilirmiyiz.
not: Dosya indirme limiti aşıldı. Dosyanın indirilmesi yasaklandı. uyarısı veriyor..
teşekkür ederim..
Yandex'in böyle bir paylaşım sınırı getireceğini tahmin etmemiştim.
Çôzüm :
girin
Kullanıcı Adı: meekstrguest
Şifre : meekstr
Giriş yaptıktan sonra "Downloads" klasörüne girin. Gerekli dosyaları bulup indirebilirsiniz

sir mordred

sir mordred

Üye
Yandex'in böyle bir paylaşım sınırı getireceğini tahmin etmemiştim.
Çôzüm :
girin
Kullanıcı Adı: meekstrguest
Şifre : meekstr
Giriş yaptıktan sonra "Downloads" klasörüne girin. Gerekli dosyaları bulup indirebilirsiniz

yandex'in böyle bir sınırlandırması bildiğim kadarıyla yok çünkü benim adreno sürücüleri dosyam şuana kadar 350 kere indirilmiş fakat hala herhangi bir "yasal sınıra ulaşıldı" uyarısı olmadı

aga38

aga38

Üye
meekstr ilginiz için teşekkür ederim.
su an indiriyorum. simdiden memnun kalacagımı dusunuyorum..
hayırlı gunler

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR
MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
meekstr ilginiz için teşekkür ederim.
su an indiriyorum. simdiden memnun kalacagımı dusunuyorum..
hayırlı gunler
Rica ederim. Memnun kalacağınızı umuyorum. Sizede hayırlı günler
yandex'in böyle bir sınırlandırması bildiğim kadarıyla yok çünkü benim adreno sürücüleri dosyam şuana kadar 350 kere indirilmiş fakat hala herhangi bir "yasal sınıra ulaşıldı" uyarısı olmadı
Dosya boyutunun büyüklüğünden GB bazında bir kota olabilir belkide. Kaç kez indirildiğine nereden bakabiliyoruz?

sir mordred

sir mordred

Üye
Rica ederim. Memnun kalacağınızı umuyorum. Sizede hayırlı günler
Dosya boyutunun büyüklüğünden GB bazında bir kota olabilir belkide. Kaç kez indirildiğine nereden bakabiliyoruz?

Gb bazında depolama kotası 10 gb yani yandex her kullanıcısına ücretsiz olarak 10 gb bulut depolama imkanı veriyor
İndirilme sayısına bakmak için dosyanın üzerine tıklaman yeterli tıkladıktan sonra yandaki kutucukta dosya ile ilgili tüm bilgiler(boyutu,indirilme sayısı,linki) gözüküyor

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Gb bazında depolama kotası 10 gb yani yandex her kullanıcısına ücretsiz olarak 10 gb bulut depolama imkanı veriyor
İndirilme sayısına bakmak için dosyanın üzerine tıklaman yeterli tıkladıktan sonra yandaki kutucukta dosya ile ilgili tüm bilgiler(boyutu,indirilme sayısı,linki) gözüküyor
Dosya indirme kotasıda olabilir. Mesela internet paketi almak gibi. Yükleme olarak değilde indirme olarak bir dosyanın maksimum 4GB indirme hakkı varsa kotada indirme bazında dolmuş olabilir. Yoksa diğer diğer dosyalarımda indirme engeli bulunmuyorRom 15 kere indirmiş
Kernel 91 kere indirilmiş

buscaglia

buscaglia

Üye
Bende HTC Explorer var bir cogunu denedim hepsi berbat bana tavsiye edebilecegin var mi ? Bunu kursam olmaz heralde :) ??

enenengin

Üye
Bu romda Bluetooth ile kulaklık bağlantısı kurabilir miyiz ?
Ses kayıt yaptıktan sonra listesine o ekrandan ulaşabilecek miyiz [ Orjinal romdaki gibi ]
Tuş kilidi düğmesine basılı tutunca çıkan ekranda neler var acaba ? [ yeniden başlat , ekran görüntüsü al .... vs ]
Son olarak bildirim ekranındaki barda bulunan wifi torch mobil data 2G/3G .... vs ayarlamaları değiştire biliyor muyuz. bazı romlarda bu mevcut.

lepukur

lepukur

Üye
güzel rom sağol

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR

Üst Alt