Spor Real football 2015 jar 320x240 Türkçe Ve Dogru Futbolcu Adları Olanı İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Yarisina geldim onu bitircem artik ama 2gun zaman alir. Bide ful isimler yamasi v2cikinca daha guzel olur ona eklerim.

• Beğen
Tepkiler: sercanfb66

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
real football yarın bitermi

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
casonourillas harika adamsın çıkar benden + 1 Milyon rep...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Çıkarsa bendende rep+ ama 6,7 gün oldu daha fazla hatta

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
ilerleme kaydedildi... efsane ol bölümü %99 , klüp menejer bölümü %50 ,menü %80 spiker bölümü %0 ------------------------ spiker yarım saatte biter..abilities bölümü %80my team (edit) bölümü %100

• Beğen
Tepkiler: sercanfb66
sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Valla ellerin dert görmesinbaşka bişey kalmıyor oda yarın biter gangstar dil dosyasını buldun?abillties ve skpiker biter bugün 60 dk ikisi biter hereldeMenejer yoktu demi orjinalde

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Varda 10. Ligden başlıyon rasgele takımla takımını seçemiyon yeni takım oluşturuyon. Transfer aynı var ama çok az para veriyolar bizi takıma. Yani 100 k ya oyuncu mu ollur yaa? Pes 14 ten hatırlayın oyuncu fiyatlarını 68 lik oyuncular 300 k falandı.Abilities 5 dk da biter...Efsane ol %100 yapılacak sadece maçtan sonra great you are a hat trick hero falan yeri kaldı.Menu temel başlıklar bitti. Sadece Başlığın altındaki küçük açıklamaları kaldı.Klüp menejer sadece takım formasyonu, taktik, transfer, takımdan gönder, kadro ve transfer yaparken , para yetersiz, oyuncuyu al vb. Yerleri yapıldı.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
az kaldı evet çok pahalı

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Hayır pahalı değil verilen para az. Hiç 100 bin $ ı olan bi takım gördün mü? En az 1 milyon $ falan verirler. Şampiyon oluyom 10 $ kazanç ne yaa 100 ken şampiyon oluyom 110 oluyo şampiyon olmasam daha iyi arkadaş bu ne? Saçma yapıyolar şu işi.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
evet bide 12 tl satıyorlar oyunu resmen sazan avı pes daha iyi ama benim tel desteklemiyoozaman futbolcu alamazsın verdiği parayla ben 3 tane çiklet alırım :)Gameolft Resmen Basite Kaçıyor Yap Düzgün Oyun Kimse Şikayetçi Olmasın Dimi

• Beğen
Tepkiler: HELL BREAKER
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Senin telefon neydi?100.000 dolara sakız fabrikası alırsın :D ama futbol için yetersiz para

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
Superfone Ama S40v6 destekliyorJapon Malı rf 2015 destekliyor 320x240 pixsell klawyeli:)

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
işte bende sıkıntı yapıyo java oyun durduruldu diyiyo

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Çalışır bu merak etme.

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
real 2013 2014 de ayni şekilde herelde çok kasıyo oyundenedim jvapp desteklenmiyor diyiyo sen real tamamlandıgında link at yüklim ben neden desteklemedigini anladım ama hd desteklemiyor benim telReal Football Neoldu?

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Yapıyomda bu HD değil java ama grafikleri HD yaptım yani biraz özendim...

sercanfb66

sercanfb66

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar kaldıgrafiklerden sıkıntı olmazŞimdiden Merak Ettimbugün biters.a bitti mi2 gün geçti amaHani Daha Yüklemedin Bitmedi Mi Hala?Sana sordum 3 geçti hala olmadımı oyun ona göre beklemim

12azman

Üye
Ya real football 2015 kulüp menejeri para hilesi var mı yada 2014 için

atrea

Üye
240x320'ye de çevirir misiniz?

Üst Alt