Real Football 2012 ( En İyi Futbol Oyunu Çıktı )

Sponsorlu Bağlantılar

furkan5800

furkan5800

Üye
çokkk teşekkürler

drasielll

Üye
mobile için 176x220 veya 240x320 çözünürlükte olanında açı çapraz yine neden bunlarda değişmemiş ? (pes gibi deil kamera açısı)

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
nerden bileyim hacı yapsalar fena olcak da .. yapmıyorlar .. gameloft'a şikayette bulunmak lazım ..

aleksandrou

Üye
buraya da yazayım. autosave açık. manuel save de yapıyorum. ama sonra saved game diye bişey yok. new diyo hep. :(

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
240 x 320 olduğundan emin misin ?? bende öyle bi hata yapmıyor !!

aleksandrou

Üye
eminim. 3600 slide. hep 240x320 çalıştırıyor normal. ama buna gelince herşey en başa dönüyor tekrar açınca. ne turnuvaları save yapıyor ne de ayarları.

tempestshine

tempestshine

Üye
Ne zamandır oynuyordum.Dün yine oynuyim dedim.Ama bilmem şuraya mesaj gönder diye bir şey çıktı.Rusça birşeyler daha yazdı.Bir dahada açılmadı :(

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
yeniden indireceksin hacı telefon hatasıdır ..

aleksandrou

Üye
iki farklı versiyonu varmış bunun. save yapamadığımda kariyer mode vb var. diğeri ise normal ama eski gibi. rf 2006 bile daha iyi ondan.

suhomi

suhomi

Üye
teşekkürler

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
öyle real football 2012 beklendiği gibi olmadı.. kamera karşıdan olsa bi de ispanya liginden oyuncuların isimleri lisanslı olsa süper olcaktı.. yeni ligler eklenmiş .. ama onlar sadece türkiye ligi yapmada falan yardımcı olur.. yakında oyunun yaması gelebilir...

yalavu28

yalavu28

Üye
Teşekkürler

SHS

SHS

Üye
:tşk: süper paylaşım..

Dumbledore

Dumbledore

Üye
oyuncu isimleri doğru değil :off:

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
benim suçum mu oyun öyle yapmış :dry:

beatboxqwe

Üye
Ya zip yerine sis veya jar olarak upload etseniz olmaz mı bilgisayarım bozuldu telefondan giriyorum :S

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
rar programı indir yada link :

----------Eklendi @ 13:42:01 ---------- Yazıldı @ 13:40:39 ----------

Beyler PES 2012 İPhone'Da çıktı , PC'De çıktı , PS3'De çıktı ama telefonda daha çıkmadı.. haberiniz olsun..

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Ya beyler bu realin turkiyenin oyuncu isimleri yanlıs bunun cozumu yokmu yama falan cıkacak mı

aLp!!

aLp!!

Üye
    Konu Sahibi
ülke takımlarının oyuncu isimleri değiştirilmiyor.. yama çıkarsa paylaşacağım emre..

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler.