rar ve zip dosyasını açama

Konu, 'Symbian Destek' kısmında ardadede tarafından paylaşıldı. Okunma: 6156 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. rar ve zip dosyasını açama

7610 kullanıcısıyım rar ve zip dosyalarını nasıl açabilirim

Yazan: ardadede
    raci ve rambo027 bunu beğendi.
  2. En iyi yol X-PLORER hem rar hemde zip dosyaları açar.zaten bana göre en iyi dosya yöneticisidir ayrıca.

rar ve zip dosyasını açama konusuna benzer içerikler

1. rar ve zip dosyalarını açma ( 27 Ocak 2009 | Cep Telefonları Genel )

7610 yeni kulanıcısıyım rar ve zip dosyalarını nasıl açabilirim
  2. s40 rar veya zip dosyalarını açan program? ( 6 Eylül 2009 | Nokia S40 ve Java Destek )

Arkadaşlar rar veya zip dosyalarını açan bir programa ihtiyacım var.Biraz araştırdım ancak s40 olan bulamadım.Bildiğiniz program varsa paylaşabilir misiniz? 128x160 boyutunda olursa çok iyi olur:)
  3. Zip/ Rar /tar dosyalarını açan Xarchiver için Türkçe Yama ( 12 Ocak 2011 | Nokia Maemo )

uygulama Yönetinizle indireceğiniz zip,tar,rar dosyalarının n900 için vazgeçilmez programı xarchiver için Türkçe Yama Alttaki dosyayı indirip xarchiver - Upload.gen.tr n900 içine atıp sonra X term açıp root cp...
  4. Zip ve Rar dosyalarını Açma ( 10 Mayıs 2012 | Symbian S60v5 Genel )

Arkadaşlar X-Plore yükledim nasıl kullanacağımı bilmiyorum zip veya rar dosyasını nasıl açarım yardım edermisiniz ?
  5. Uygulama Parça Rar Ve Zip Dosyalarını Açan Program ( 29 Eylül 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Merhabalar. Forumda yeniyim. Buda ilk konum ve sorum. İnşAllah cevap bulabilirim. Telefondan partlı oyunlar indiriyorum (Modern Combat 4 gibi. 6 Part). Bu partları sırasıyla açan Rar-Zip programı var mı? X-Plore, Astro, AndroZip ve Solid...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 9:06:44