Nokia S40 telefonların dosyaları lazım

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia S40 telefonların dosyaları lazım
Arkadaşlar merhaba bana Nokia S40 telefonların dosyaları lazım. tüm dosyalara ihtiyacım var aralarından önemli şeyler çıktığından ihtiyacım var S40 ların dosyalarına. Hangi dosyalar derseniz predefhiddenfolder predef gallery predef mredef falan filan tüm predef yazan klasörlerden tut herhangi bir S40 telefonun tüm içeriği onların hepsi eksiksiz lazım. Elimde Asha 201 predefhiddenfolder dosyaları var fakat bana herhangi S40 telefonun predefhiddenfolder,predefgallery ve diğer tüm dosya içeriği lazım ama tüm hepsi lazım telefonun predefinbox predefsoundprompts falan filan hepsi lazım herhangi bir S40 telefonun. Yakında yeni açacağım konuda Asha 201 in dosyalarını vereceğim. Neyse cevaplarınızı bekliyorum.

Eren4293

Üye
Hala s40 kullanan varmı

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
işine yarıyacaksa n8 var bende
bende tam benim gm20 yi kaç kağıda okuturum hesaplıyordum. bilmiyorum belki n8 i satarsan alırım ama oda pek gözüme yatmadı. biirde symbian mı alayım s40 mı alayaım. symbian ise hangi model alayım? kesin gm20 yi satıp s40 yada symbiana geçeceğim. zten bilgisayar var ondan hallederim işlerimi gm20 yi oyun için almıştım oyun oynamıyorum zaten o yüzden gm20 den s40 yada symbiana geçeceğim. zaten gm20 oyunda biraz kötü minecraftta kasıyor. ben kesin gm20 yi satıp s40 yada symbian alacağım. ama korkum var o ise destek kesilmesi. opera ve uc java ve symbianda kullanılabilecek var onlarda kesmesin desteği. kesseler mecburen nokialardaki yerleşik xpress tarayıcıyı kullanacağız ama oda insanı çıldırtır

Üst Alt