Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

bay35

bay35

Üye
Konuyu açan arkadaşa bir sorum olacak.
Programla indirdiğim uygulamada güncelleme var.
25pp programından güncelleştirme işini nasıl yapıcaz ?
Anlatırmısın

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu açan arkadaşa bir sorum olacak.
Programla indirdiğim uygulamada güncelleme var.
25pp programından güncelleştirme işini nasıl yapıcaz ?
Anlatırmısın

Herhangi bi uygulamama güncelleme gelsin ilk sayfaya nasıl güncelleneceği hakkında resimli anlatımı ekleyeceğim. Ezberimde olmadığı için şuan anlatamıyorum

bay35

bay35

Üye
Bende şuanda 2 tane güncelleme var konuyu editlemenizi bekliyeceğim hergün kontrol edicem.

geveze84

Üye
aynı soeun bende de var bilgisayara kuruyorum fakat açılmıyor olayı çözemedim

bay35

bay35

Üye
Buyur belki bu foto yardımcı olur.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Bir sebepten dolayı pp25 güncellemeleri görmüyor nedense bende. Bu sorunu yaşayan var mı ?

hasanelbenna

Üye
Whatsapp çektim fakat bağlantı sorunu veriyor, pp25 ile her programı indiremiyor muyuz? tşk.

MrExpert

MrExpert

Üye
Bendende kullanıcı adı şifre istiyor uygulama indirmeye basınca sizdede oluyormu ?

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp çektim fakat bağlantı sorunu veriyor, pp25 ile her programı indiremiyor muyuz? tşk.
Bağlantı sorunu telefon ile ilgili olabilir mi ?
Belli başlı bütün uygulamaları indirebiliyoruz,bazen aradığımızı bulamayabiliyoruz.

KD1907

KD1907

Üye
Ben bişey sorucam indirmeyi başlattıktan sonra x işareti çıkıyo indirme yerinde sebebi ne olabilir bide bazı indirmelerde 0 da kalıyo bunun sebebi ne olabilir?

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Ben bişey sorucam indirmeyi başlattıktan sonra x işareti çıkıyo indirme yerinde sebebi ne olabilir bide bazı indirmelerde 0 da kalıyo bunun sebebi ne olabilir?
Tam olarak anlayamadım. Fotoğraf ekleyebilir misin?

dikmenahmet

Üye
Ben dün akşam dediğiniz herşeyi yaptım oyun uygulamada indirdim ama bugün galiba itunesa yakalandım telefonu restore ettim yeniden kurdum 25pp yi tekrar indirdim ama gene uygulamaları açamıyorum lütfen yardım edin itunes i silsem bilgisayardan olurmu itools kullanıyorum

dikmenahmet

Üye
itunes a yakalandım teli restore yaptım ama fayda etmedi yardımcı olun lütfen

KD1907

KD1907

Üye

Ag ayarlarina sag klik yapip ozellikler diyin , ordan ipv4 diye bisey var ona tiklayip ozelliklere tiklayin orda altta gorursunuz sadece dna yi
. Teşekkürler deneyeceğim..

Üst Alt