Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Apache11

Apache11

Üye
sanmıyorum ben real racing yükledim iki gün sonra güncelleme verdi 25pp den güncelledim sorunsu çalışıyor genede bir dene istersen

zaferozkan

zaferozkan

Üye
onu sormamış

MertcaN9

MertcaN9

Üye
sanmıyorum ben real racing yükledim iki gün sonra güncelleme verdi 25pp den güncelledim sorunsu çalışıyor genede bir dene istersen

İOS sistemine bir güncelleme gelse demiş sanırım

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi

İOS sistemine bir güncelleme gelse demiş sanırım
Evet ben de öyle algıladım. Fakat ben de 6.0.1 den itibaren kullanmaya başladığım için öyle bir durumda ne olur bilmiyorum.

oed_oed

Üye
Evet bu hafta ios 6.1 beta cikabilir diye soylentiler cikmaya basladi bazi ünlü teknoloji haber sitelerinde. sorum yeni bir ios guncellemesi gelirse sorun cikarmiydi

Ismayil951

Üye
peki telefonun kendi appstore sinden uyqulama yukliye bilirmiyiz ?

Ismayil951

Üye
Selam Arkadas ben bilgisayardaki Itunes i sildim bundan sonra zaten gerekmicek. onun yerine daha kullanisli olan iTools indirdim. peki diyelim uyqulama yukledim calisiyor guncellemeleride 25pp den yapiyorum peki sade uyqulamalari telefondaki appstoreden indire bilirmiyim?
sonra indirmis oldugum uygulamalar ingilizcemi olacak yoksa cincemi cince olsa dili ingilizce yapa biliyormuyuz?

Ismayil951

Üye
ApplicationVerificationFailed boyle hata verdi yuklerken nedeni ne ola bilir?

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Selam Arkadas ben bilgisayardaki Itunes i sildim bundan sonra zaten gerekmicek. onun yerine daha kullanisli olan iTools indirdim. peki diyelim uyqulama yukledim calisiyor guncellemeleride 25pp den yapiyorum peki sade uyqulamalari telefondaki appstoreden indire bilirmiyim?
sonra indirmis oldugum uygulamalar ingilizcemi olacak yoksa cincemi cince olsa dili ingilizce yapa biliyormuyuz?

App storeden bedava uygulamaları yükleyebilirsin sorun çıkmaz. İndirdiğin programlar kendi orjinal dilinde olur. Programın çince olması seni yanıltmasın. Verdiği hata tam olarak hangi işlemde oldu onu da belirtirsen yardım edebilirim,

• Beğen
Tepkiler: Ismayil951
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bana kalırsı en iyisi internetten indirmek iphone-apps-ipa.com da her türlü uygulama var üstelik uygulamaların eski sürümleri de mevcut :oke:

Ismayil951

Üye
App storeden bedava uygulamaları yükleyebilirsin sorun çıkmaz. İndirdiğin programlar kendi orjinal dilinde olur. Programın çince olması seni yanıltmasın. Verdiği hata tam olarak hangi işlemde oldu onu da belirtirsen yardım edebilirim,

Tesekkur ederim yukleyip denedim o hatayi angry birds seasons telefona atarken olustu.

baska oyunlar yukledim sorun yok

Tesekkur ederim
.

akula

akula

Üye
yok ya sonunda çince öğrenicem

yokmu_varmı

yokmu_varmı

Üye
biri bunu bana indirebilirmi

- - - Eklendi - - -

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Soruyu hangi bölüme yazdiginin farkindamisin ya

İphone konularının olduğu genel bölümün adı Iphone-Ipad-IOS ;)

- - - Eklendi - - -

apple ürünleri ve bu bölüm sadece iphone'dan ibaret değil

Üst Alt