Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

cinemaker

Üye
Bazen tek bir uygulamada sorun yapabiliyor.Başka ücretli bir uygulamayı indirip birde öyle deneyin.Eğer aunı durum mevcutsa büyük ihtimal pp25 ile ilgili bir durumdur.Güncelleme beklemek zorundayız.
Merhaba bir kaç programda denedim mesela most wanted denedim, traffic racer, rayman hepsinde id verdi dediğiniz gibi sorun 25pp den olabilir teşekkürler ilginize

• Beğen
Tepkiler: WhereIsMyMind

thezombie

Üye
Bnde navigasyon uygulaması olan sygic i indirdim ilk günü gayet normal çalıştırdım fakat telefonu açıp kapatınca çalışmadı bi daha. Uygulamayı açıyorum direk atıyor ne yapmam gerekli?

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Bnde navigasyon uygulaması olan sygic i indirdim ilk günü gayet normal çalıştırdım fakat telefonu açıp kapatınca çalışmadı bi daha. Uygulamayı açıyorum direk atıyor ne yapmam gerekli?
Konuyu lütfen daha dikkatli okuyun.

beder61

Üye
25pp ye güncelleme geldi ve mavi butona tıkladım ve kaldığım yerden dewam oyuna :)

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Yukledigim uygulamalardan atiyor . Denilen seyi yaptigim halde hala atmaya devam ediyor . Basiyorum griye donup ardindan maviye donuyo dediginiz isaret ama carpi isaretiyle cince biseyler yaziyo

Not : ios 7 kullaniyorum .

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
İndirdiğiniz uygulamayı pp25 üzerinden silip tekrar indirin ve cihaza aktarmayı deneyin.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Malesef sonuc alamadim

metinoktaybeyaz

Üye
Bir de ayarlardan appstore üyeliğini kaldır telefonu pcye bağla ppden o tuşa bas bi de öyle dene
Onu direk telefondan yapamaz mıyız?
uygulanaın açılıp kapanması olayı cihazın appstore sinden bişey indirdiğinizden kaynaklanıyor.eğer appstoreden birşey yüklediyseniz cihazı pc ye bağlayın elle tutulan elmaya tılayıp sağ üst köşedeki maviye basın ilk sayfada anlatılıyor zaten
Onu telefondan yapamazmıyız mesela ona basınca acaba hangi siteye gidiyo onu bulabilirsek link olarak safaridende girebiliriz hocam pc den anlayan varsa bi el atsın valla çok güzel olu hiç pc ye gerek kalmaz, tabi app store de

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Onu direk telefondan yapamaz mıyız?
Onu telefondan yapamazmıyız mesela ona basınca acaba hangi siteye gidiyo onu bulabilirsek link olarak safaridende girebiliriz hocam pc den anlayan varsa bi el atsın valla çok güzel olu hiç pc ye gerek kalmaz, tabi app store de
Malesef öyle birşey mümkün değil.

browser___

Üye
arkadaslar konuyu iyi okudum ama yine de kacirdigim nokta var herhalde. cihazimda 6.1.4 var. sygic yukledim. sabah baktim harita calismiyor. tekrar yukledim sygic i sonuc degismedi. ancak aksam kaldirdigim itunes u tekrar yukleyince ilginctir sygic calismaya basladi. onerisi olan arkadasim varsa cok makbule gecer. saygilar...programlarin calismamasi durumunda 25pp deki mavi ikona tiklamak lazimmis ama olayi tam anlayamadim

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar konuyu iyi okudum ama yine de kacirdigim nokta var herhalde. cihazimda 6.1.4 var. sygic yukledim. sabah baktim harita calismiyor. tekrar yukledim sygic i sonuc degismedi. ancak aksam kaldirdigim itunes u tekrar yukleyince ilginctir sygic calismaya basladi. onerisi olan arkadasim varsa cok makbule gecer. saygilar...programlarin calismamasi durumunda 25pp deki mavi ikona tiklamak lazimmis ama olayi tam anlayamadim
Programdan atma veya apple id istemesi durumunda mavi ikon olayını yapıyoruz.Nasıl yapıldığını basitçe anlattım.

• Beğen
Tepkiler: browser___

browser___

Üye
ben acikcasi sunu anlamadim. itunes u hic kullanmiyorum ama yukledigim programlarin her calismayisinda 25pp programini kullanmak zorunda miyim? mantigini cozemedim isin. tesekkurlerolay anlasilmistir. ilginiz icin tesekkurler

sindomam

sindomam

Üye
Programdan atma veya apple id istemesi durumunda mavi ikon olayını yapıyoruz.Nasıl yapıldığını basitçe anlattım.

Konuyla alakasız ama kusura bakmayın pp25 shsh kaydını alıyor mu? ki şöyle bi yazı görüdm eyer aldıysa ben ios 7den eski sürüme dönebilmiyim dönebilrsem nasıl yapıcam, iphone 4s ve phone 4 cihazlarım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

browser___

Üye
25pp ile tam yedekleme yapilabiliyor mu acaba? itunes sadece appstore dan yuklenenleri yedekliyormus.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla alakasız ama kusura bakmayın pp25 shsh kaydını alıyor mu? ki şöyle bi yazı görüdm eyer aldıysa ben ios 7den eski sürüme dönebilmiyim dönebilrsem nasıl yapıcam, iphone 4s ve phone 4 cihazlarım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

SHSH kaydı alınabiliyor.Fakat çince olduğu için nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok malesef.Biraz kurcalaman lazım o da riskli :/
25pp ile tam yedekleme yapilabiliyor mu acaba? itunes sadece appstore dan yuklenenleri yedekliyormus.

Aynı şekilde program çince olduğu için nasıl yapılıyor bilmiyorum.Büyük ihtimal yapılıyor.

sindomam

sindomam

Üye
SHSH kaydı alınabiliyor.Fakat çince olduğu için nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok malesef.Biraz kurcalaman lazım o da riskli :/

Aynı şekilde program çince olduğu için nasıl yapılıyor bilmiyorum.Büyük ihtimal yapılıyor.

yani şimdi shsh kaydını pp25 almışmı yoksa almamışmı onu tam anlayamadım aldıysa telefoncu arkadaşıma hallettirecem eski sürüm için muhakkak shsh kaydı lazım demişti ?

shsh kaydını almışmı yani onu anlayamdım ben 6.1.3 yazıyor ama emin olamadım ?

browser___

Üye
tesekkurler. cince bilen bir forumdas araniyor o zaman:-)

sindomam

sindomam

Üye
arkadaşlar jailbreak ile iphone 4s'i ios 7.0 den ios 6.1.3'e döndürebilirmiyim bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler..

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar jailbreak ile iphone 4s'i ios 7.0 den ios 6.1.3'e döndürebilirmiyim bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler..
Hiç bir şekilde geri getiremezsin.

sindomam

sindomam

Üye
Hiç bir şekilde geri getiremezsin.

kısacası at çöpe diyosun yani :/ arkadaş stabil diye yırtsınlar kendilerini al tonla para ver androd teller gibi kasım kasılsın alet kendi kendine reset atıyor facede falan oyun açmaya korkuyorum kapanacak diye sinir oldum...!!

Üst Alt