Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

cihatgenc

cihatgenc

Üye
Arkadasım kafama takılan bişey var. Ben sımdı actım proyu ve telefona 3-5 oyun yükledim sonra da kapattım hatta programı da sildim gitti. Bundan sonra itunnes'ta iphonumu artık eszamanlama yapamayacak mıyım? Yanı itunnes'i kullanamayacak mıyım artık.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasım kafama takılan bişey var. Ben sımdı actım proyu ve telefona 3-5 oyun yükledim sonra da kapattım hatta programı da sildim gitti. Bundan sonra itunnes'ta iphonumu artık eszamanlama yapamayacak mıyım? Yanı itunnes'i kullanamayacak mıyım artık.

Tabi ki yapabilirsin.Aklında soru işareti kalmasın.

ahmetc503

arkadaşlar bu 25 pp bizim imei leri klonlamasın ?

enterneoll

enterneoll

Üye
itunes ile bağlandıktan sonra yapılması gerekn işlemi gösteren fotoğraf silinmiş :(

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Şey birşey soracaktım niye bu kadar yavaş indiriyor bu ?

- - - Eklendi - - -

Bunun bir çözümü yokmu

- - - Eklendi - - -

Ha birde bende apple id soruyor itunes yüklü değil ilk sayfadaki çözümü yaptım 25pp hata veriyor ünlem işareti çıkıyor windows 7 !!!!!

- - - Eklendi - - -

Uygulama içi hata verdikten sonra uygulama yerine gelip mavi butona bastıktan sonra yani şu hatayı veriyor kapandıktan sonra

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Şey birşey soracaktım niye bu kadar yavaş indiriyor bu ?

- - - Eklendi - - -

Bunun bir çözümü yokmu

- - - Eklendi - - -

Ha birde bende apple id soruyor itunes yüklü değil ilk sayfadaki çözümü yaptım 25pp hata veriyor ünlem işareti çıkıyor windows 7 !!!!!

- - - Eklendi - - -

Uygulama içi hata verdikten sonra uygulama yerine gelip mavi butona bastıktan sonra yani şu hatayı veriyor kapandıktan sonra

- - - Eklendi - - -

Bilen yokmuuu

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Hiçmi ilgilenen yok

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Demekki yok napalım

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Çok fazla panik yapmışım :aha:

CanerArsLan

CanerArsLan

Üye
Onceden Store dan indirdikten sonra pp ye girip mavi yere tıklar beklendik sonra uygulamalar tekrar açılmaya başlardı ama bugün yine bi uygulama yükledim Store dan sonra uygulamalar acmamla kapanıyor o mavi yere tıklıyorum bekliyorum gri oluyor normalde bundan sonra girmesi lazım ama girmiyor daha . Yardım ?

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
çok yavaş indiriyo kardeşim çözüm varmıdır ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

sindomam

sindomam

Üye
WhereIsMyMind, öncelikle paylaşımın için teşekkürler çok işime yaradı fakat açılmayan uygulama ve oyunlar için elma tutan yere tıklayıp sol üsteki mavi yere basıp düzeltiyordum ya bugun ne oldu bilmiyorum pp25 ile indirdiğim tüm oyun ve uygulama açılmıyor ekranın gelip gitmesi bir oluyor kapanıyor nasıl düzeltebilirm bi bilgin varmı ( Not: oyun hileleri ( saveleri ) indirdim ve itools programı ile atım bu ona sebep olurmu bilmiyorum ama yardımcı olmanı diliyorum... )

annah

Üye
Evet aynı sorun bendede var bugün bende mavi butona sürekli tıklıyorum ama düzelmiyor.Bir ara uyarı vermişti . Hatta benim ipaddemiki sorun diye tüm uygulamaları sildim.İnşallah sorun yarına çözülür.Ve umarım benim saveler gitmemiştir

mussbayrak

Üye
Evet aynı sorun bendede var bugün bende mavi butona sürekli tıklıyorum ama düzelmiyor.Bir ara uyarı vermişti . Hatta benim ipaddemiki sorun diye tüm uygulamaları sildim.İnşallah sorun yarına çözülür.Ve umarım benim saveler gitmemiştir

aynı sorun bendede var bu işide bitirdiler sanırım :(

mussbayrak

Üye
Hocam inşallah yarına düzelir.Şuanda aygıtın içi bomboş

valla kardesim ufak caplı bir arastırma yaptım. eskidende böyle olmus sonra düzelmiş milletin ama neden olur böyle birşey anlamıyorum...

vardır bir çaresi. 25pp gider 26pp gelir :D cabuk gelse bari

annah

Üye
valla kardesim ufak caplı bir arastırma yaptım. eskidende böyle olmus sonra düzelmiş milletin ama neden olur böyle birşey anlamıyorum...

vardır bir çaresi. 25pp gider 26pp gelir :D cabuk gelse bari
Akşam akşam hiç güleceğim yoktu . :D:D:D

yeminli06

yeminli06

Üye
Çözümü yok mu canım sıkıldı oyunlar kapanıyor hala deniyorum :/

bide şöyle olur mu indirdiğimiz uygulamayı tekrar indirsek öyle yüklesek ?

annah

Üye
Ben çok denedim ama hiçbiri işe yaramadı.Çin malı çıktı buda :D

Üst Alt