Spor PES 2014 HD symbian^3

Sponsorlu Bağlantılar

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
buraya upload etmeyi denedin mi ?

Diğer arkadaşlar konu hakkında olumsuz yorumda bulunmayın ilk deneyen arkadaşlar dan olumlu sonuç geldi boşuna ortalığı karıştırmayın
@asigsasi evet o siteyi denedim ama internetimin hızlı olmasi gerek uygun zamanda wifi ile olur bence yinede senin bildiğin güzel mobil upload varsa mesaj olarak atarsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
@asigsasi evet o siteyi denedim ama internetimin hızlı olmasi gerek uygun zamanda wifi ile olur bence yinede senin bildiğin güzel mobil upload varsa mesaj olarak atarsanız sevinirim
uygun bir zaman upload edersin mediafire de olabilir

oquzhanreis90

Üye
KRDEŞİM Bİ AN ÖNCE ATARMISIN LİNKİ :)

Metin MF

Metin MF

Üye
Solidfiles da güzel onu da dene bence :)

oquzhanreis90

Üye
BEYLER BİRAZ UGRAŞTIM GECE 3 SAAT
SPOR TOTO SÜPER LİGİ YAPTIM TAKIMLARIDA AMBLEMLERİNİ VE FORMALARINI YAPTIM HERŞEYİ OYUNCULAR HARIÇ GÜZELDE OLMUŞTU AMA MESELA AKHISARLA KONYASPOR MAÇINI AÇINCA OYUN KAPANIYODU O YÜZDEN SİLDİM KAPANMASAYDI İYİYDİ ÇOKTA GÜZEL OLMUŞTUU :(

• Beğen
Tepkiler: Raso66
asigsasi

asigsasi

Üye
SPOR TOTO SÜPER LİGİ YAPTIM TAKIMLARIDA AMBLEMLERİNİ VE FORMALARINI YAPTIM HERŞEYİ OYUNCULAR HARIÇ GÜZELDE OLMUŞTU AMA MESELA AKHISARLA KONYASPOR MAÇINI AÇINCA OYUN KAPANIYODU O YÜZDEN SİLDİM KAPANMASAYDI İYİYDİ ÇOKTA GÜZEL OLMUŞTUU :(
büyük harflerle yazı yazmak forum kuralları gereğince bağırmak anlamını taşır bir daha büyük harflerle yazı yazma

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
ufak bi hata yapmışındır nasıl yaptığını anlatabilirsen yardımcı olurum
Keşke silmeseydin

oquzhanreis90

Üye
krdeşim bilmiyodum k.b. Daha yeniyimde raso66 krdeşim pc de duruyor şuan köydeyim inş. eve gidince atarım size siz dahada düzenlersnz sende yaptıgıınn linkini atssnda iiyi olur dembabayı bjk ye at kesin krdeş :)

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Sen yaptığın oyunu upload et bi indirip bakayım demba ba bjk de o var
Oyuncu isimleri yazdınmıydın bari :)

oquzhanreis90

Üye
krdeşim saol linki at bi eve gidince üstüne oynarım birs :) yani düzeltmek amaçlı bişileri yaptıgın kadarını at bari yaaama zip şeklinde at bro

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
Pc yok upload sıkıntısı var sen nasıl yaptığını anlatabilirsen hatayı belki çözebiliriz

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
tamam mesaj olarak konuşalım eve gidince mesaj at çözmeye çalışalım.

oquzhanreis90

Üye
byler bu konu dışı ama real fotball 2010 türkçe spikeri .zip şeklinde atarmısnz

leonidascrn4

Üye
@Raso66 dostum sana zahmet bide tolgayı beşiktaşa güncellermisin ya nezaman upload edecen daha

Jan

Jan

Üye
Dikkat ettim de marsilya takımı ile oynanmıyor :/ sıkıntı

Habeşi

Habeşi

Üye
ya beyler şu düzenleme hakkında ayrıntılı bi açıklama yaparsanız herkes kendi modunu oluşturabilir

azattt

azattt

Üye
Arkadaşın kullandığı programı bilsem Ben transferleri yaparım o lig düzenlemesi yapar başkası karma takımlar yapar isteyen istediğini yükler daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Versinde yap sana zahmet kardeş iyi olur valla :)

Üst Alt