pc müzik dinlerken bile donuyo takılmalar oluyo

Sponsorlu Bağlantılar

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
pc müzik dinlerken bile donuyo takılmalar oluyo
ya beyler baslıktaki gibi pcye ne olduysa müzik dinlerken bile kasıyo neden acaba lütfen biri yardım etsin

savas_yal

savas_yal

Üye
eğer virüs programına güveniyorsan advanced system care veya norton utilites programını dene bak bir daha donuyor mu

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
dur hacı bi virüs taraması yapıyom
belki düzelir avast var bnde

Mert045

Mert045

Üye
avast işe yaramaz avira kullan.

savas_yal

savas_yal

Üye
ne avast ne avira ne eset bence norton 360 kesinlikle mükemmel

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
savas_yal

savas_yal

Üye

norton 360 ın kaynak kodlarının hackerlar tarafından çalındıgını biliyomusun peki ?

sadece böyle bir şeyin olmadığını biliyorum ayrıca bilgisayara hiç format atmadığımı bilgisayarımla ilgili hiç donma çökme gibi sorun yaşamadığımı biliyorum :)

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
Format at.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
sadece böyle bir şeyin olmadığını biliyorum ayrıca bilgisayara hiç format atmadığımı bilgisayarımla ilgili hiç donma çökme gibi sorun yaşamadığımı biliyorum :)
iyi ozaman zevkler renkler tartışılmaz.

• Beğen
Tepkiler: savas_yal
nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
beyler format atama okadar dosya varki su advenced sistem careyle biraz düzeltiyim olmassa virüs programını degişcez

futbol123

futbol123

Üye
eset kur avira vs dandik virüs tarayıcılar kullanıyordum virüs bulmuyordu eset kullanıyorum diğerlerinin bulamadığı virüsleri bulup siliyor :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";4478589]eset kur avira vs dandik virüs tarayıcılar kullanıyordum virüs bulmuyordu eset kullanıyorum diğerlerinin bulamadığı virüsleri bulup siliyor :)[/QUOTE]

Bu aralar tüm antivirüsler şov yapmış yaw.:aha:

• Beğen
Tepkiler: savas_yal
aeercan66

aeercan66

Üye
Esed nod 32 ve advanced system care üzerine tanımam 2sinide yükle güzelce tarat hiç birşey kalmaz eğer düzelmezsede önemli dosylarını d sürücüsne taşı flash dvd felan artık sıkıştır sadece c'ye format at.

Uzmandede

Uzmandede

Üye
Advanced system care çok iyi bir program paşam çok işe yarıyor :oke:

savas_yal

savas_yal

Üye
nod32 kullanmak için tnod kurmanız gerek bu içinde 2 tane izleyici barındırıyor eğer para verip almadıysanız ayrıca advanced sistem care 5.2.0 versiyon için 350 günlük s e r i a l verebilirim ilgili olan arkadaşlarım öm atabilir

Metin MF

Metin MF

Üye
bilemiyorum ya :s

Teom@n

Teom@n

Üye

abi nerelerdesin özlettin kendini :)

Fransadayım. :aha:

İlgin için teşekkür ederim kardeşim, bu aralar oldukça yoğunum fazla ilgilenemiyorum. Senin keyfin yerindedir inşallah. Bu arada tebrik ederim.:oke:

Üst Alt