Duyuru Opera Mini Ve Symbian Için Yeni Ultra Light Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
evet android opera minide de dekstop sürüm seçilebiliyor, hatta bi ekran geliyor hangi temayı seçmek istiyorsunuz diye.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
peki bu düzelecek mi yoksa zorunlu olarak light mı kullanacağız

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaslar zaten Opera Mini çok kasıyor, gezilmiyor, girmeyeceğim deniyordu şimdi Opera Mini de light sürüm kullanmak istemiyor musunuz onu da anlamadım ?

Telefonun normal tarayıcısı ile sorun olmamalı. Opera Mini yi de her marka model cihaz için ayrı ayrı konfigüre mi edelim yani ? Gerçekten çaresiz kaldık artık

• Beğen
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
ben opera miniyi bağlantım E olmadığı sürece kullanmıyorum zaten yada tapatalk kullanıyorum. normal tarayıcıda bi sorunla karşılaşmadım. opera minide de.

asigsasi

asigsasi

Üye
hâlâ opera mini diyorsun gezilmeyen opera mobil di mini değil şu anki light ile de standard sürüm ile arasında pek fark yok gezerken
bence light olanı kaldır gitsin ileride v bluetin deki mobile light tarzı bi tema olursa olur olmazsa da gerek yok

• Beğen
Tepkiler: umitgul18, Esendağlı ve Özkan Ç.
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Arkadaşlar, temanın normal temaya göre güzel oldugunu zaten söylemedigim gibi, normal temada sorun yasamıyorsanız zaten hiçbir sekilde mobile light temayı kullanmayın. Normalde opera mini ziyaretçileri bu kadar sikayetçi olmasa zaten böyle ayrı bir tasarım hiçbir zaman düşünmemiştim ve sonuc olarak eski light tema gelsin, operada kasıyor sorunlarının önüne geçtik ancak hala bir memnuniyetsizlik var gibi. Nasıl memnun edeceğiz opera mini kullanıcılarını bilmiyorum.

Temanın tanımlanan agent lerinden Nokia yı çıkardım böylece Lumia sahipleri normal desktop responsive görünümden girebilir. Bunu sadece opera mini kullanıcılarının kullanmalarını tavsiye ediyorum.
Güzel olmuş tema.Fakat bir şey sormam lazım bildirimler facebook daki gibi gözüküyordu geldiği zman bu temada da gözüküyormu.Onun dışında gayet hızlı veri dostu olmuş
:tşk: :maxicep: Bir de hem bu tema hem de orjinal temayı seçme ihtimali olsa bence hiçbir sorun kalmaz.Herkes memnun olur :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben L920 de ie nin ayarlarını deskop yapınca sorun yaşamadım.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ben samsung s advance kullanıyorum ve internet tarayıcım opera mobile 12 beni light sürümüne yönlendiriyor ama öncekinden memnun idin azıcık kassa da sorunsuz kullanıyordum.Arkadaşın da bahsettiği bu heralde bu sürüm mini kullananlar için olmuş olabilir ama mobile kullananlar için olmamış...

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Tam anlasamadik ki arkadaslar opera mini de mi opera mobilde mi sorunluydu site megersem hic sorun yokmus herkez biraz sorun yasasa da memnunmus :)

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp
asigsasi

asigsasi

Üye
her ne kadar memnun olalım veya olmayalım her zaman son söz sizin opera mobilin kendi ayarların dan değil de sitenin desktop ayarları pasif durumda olmaması gerekir

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ben opera mobile da eskisini istiyorum light ını değil. Hız konusunda iyileştirme yapılacak ise eskisine yapılsın derim. bu da iyi ama mobile kullananlar için basit kalmış.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Mobile Light tema, sadece istenirse sitenin en altındaki "Tema Seçimi" kısmından seçilirse kullanılabilir olacaktır. Onun dısında herkes yine normal temamızın mobil halinden giriş yapmaya devam edecek. Opera Mini kullanıcıları otomatik olarak mobile light a yönlendirilmeyecek. Böylece isteyen istediği temayı seçsin. :)

• Beğen
Tepkiler: phasan, Nextman, yaren_dede ve 4 diğerleri
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Mobile Light tema, sadece istenirse sitenin en altındaki "Tema Seçimi" kısmından seçilirse kullanılabilir olacaktır. Onun dısında herkes yine normal temamızın mobil halinden giriş yapmaya devam edecek. Opera Mini kullanıcıları otomatik olarak mobile light a yönlendirilmeyecek. Böylece isteyen istediği temayı seçsin. :)
işte en mantıklısı bu :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
şimdi oldu teşekkürler @Ozan bey :) benim fevri çıkışlarım oluyor ara sıra kusura bakmayın :)

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Müşteri memnuniyeti işte budur. :) Ne olursa olsun birşey yapma gayreti içide olduğunun için seni tebrik ederim....

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve asigsasi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
okunmuş veya okunmamış konulari yandaki çizgiden yerine başka bşey yapsanız iyi olmaz mı
mobile light da
birde profil bilgilerine bakınca yarım çıkıyor

burdaki gibi

marist

marist

Üye

En güzeli bu. En azından isteyen seçer ,şikayet gelmez.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Uhops

Uhops

Üye
Şuan aktif mi bu? Ve opera mini için mi mobile için mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...