Beyaz Motorola Droid Mini Ve Droid Ultra Satışa Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Beyaz Motorola Droid Mini Ve Droid Ultra Satışa Sunuldu
Verizon Wireless, Motorola Droid Mini ve Droid Ultra modellerini şimdi de beyaz olarak sundu.

Akıllı telefon segmentinin dev isimlerinde Motorola, Google çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Firma en son Moto G adında ki yeni akıllı telefonu ile gündeme geldi. 2013′e baktığımızda, bir kaç tane daha akıllı telefon sunduğunu görüyoruz.

Bu yeni akıllı telefon modelleri arasında Moto X yer alırken, ayrıca Motorola, Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük cep telefonu operatörlerinden Verizon Wireless aracılığı ile de 3 yeni akıllı telefon modeli sunmuştu. Bu yeni modeller de Droid Mini, Droid Ultra ve Droid Maxx olarak adlandırılmıştı.

Gelen bilgilere göre Motorola Droid Mini ve Droid Ultra modellerini şimdi de beyaz olarak müşterilerine sundu. Bu yeni renk seçeneği ile akıllı telefonlar kontratlı olarak 49.99$ ve 99.99$, kontratsız olarak da 399.99$ ve 449.99$ fiyat etiketine sahip.

Motorola Droid Mini 4.3″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde ekran, 1.7GHz çift çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon S4 Pro yonga seti, 2GB RAM ve 16GB dahili veri kapasitesi özelliklerine sahip. Diğer özellikler ise 10MP arka kamera, 1.3MP ön kamera, 2,000mAh batarya, WiFi, Bluetooth olarak sayılabilir. Ayrıca akıllı telefon Android 4.2.2 Jelly Bean üzerinde çalışıyor.

Motorola Droid Ultra ise 5″ 1280×720 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 1.7GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 Pro yonga seti, 16GB dahili veri kapasitesi, 2GB RAM, 2,130mAh batarya ve Google Android 4.2.2 Jelly Bean gibi özelliklerle geliyor.

Beyaz Motorola Droid Mini ve Droid Ultra satışa sunuldu

• Beğen
Tepkiler: Tarık Sabırman

Invoke

Invoke

Üye
Adamların ultradan anladığı 5" mi :D

Tarık Sabırman

Tarık Sabırman

Üye
Motorola sevemeyen sadece ben mi varım acaba

skylinegti

skylinegti

Üye
fiyatlar çok yüksek,tasarım berbat,batarya düşük ayrıca motorola google'ın olmasına rağmen halen daha telefonlarına 4,2 yüklü satıyorlar...

• Beğen
Tepkiler: Tarık Sabırman
Sarangni

Sarangni

Üye
Bu telefonlar beş para etmez. Fiyat pahali, donanim iyi degil, tasarım berbat.

Moto G ve Moto X çok daha iyi.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Ben sadece tasarımlarını beğendim. Onun dışında Moto X ve Moto G bunları ikiye katlar.

Invoke

Invoke

Üye
Tam emin değilim ama galiba ben de moto g'yi bekliyorum arkadaşlar =P :Dya da merak ediyorum diyelim, bir de nexus 5 ile lumia 1320 =P

Tarık Sabırman

Tarık Sabırman

Üye
Ben Nexus 5'i bekliyorum :eller: Ama Motorola G güzel gibi hadi hayırlısı.

Sarangni

Sarangni

Üye
Nexus 5 fiyatına göre herşey de değişe bilir:D. LBir ay oldu servis hala para iadesi cikarmadi ya hu...

fk555897

fk555897

Üye
Bence gayet şık bir telefon.

partyhard

Üye
Gayet güzel telefon