ölen en ünlü şarkıcılar

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında d€rVish tarafından paylaşıldı. Okunma: 8755 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 30 yaşına gelmeden ölen müzik efsanelerinden. Grunge akımının öncüsü olan Nirvana'nın solistiydi. 27 yaşında intihar etti.

< Resmi açmak için tıklayın >

Jimi Hendrix
    Müzikte Seattle ekolünün önde gelen temsilcilerinden. Hala onun gibi gitar çalabilen yok. O da 27 yaşındaykenh aşırı dozda uyuşturucudan öldü.

Jim Morrison
    Ünlü The Doors grubunun 'beyni'. O da 27 yaşındayken aşırı dozda uyuşturucunun sebep olduğu kalp krizinden öldü.

Janis Joplin
    70'li yılların müzik idolü. Dünyanın en iyi vokallerinden biriydi. 1970 yılında 27 yaşındayken aşırı dozdan öldü.

Sid Vicious
    ... Pistols grubunun üyesi. O da aşırı doz kurbanı. Öldüğünde henüz 21 yaşındaydı.

Barış Akarsu
    Tam hayallerini gerçekleştirmeye yaklaşmışken bir trafik kazasının kurbanı oldu. Akarsu 28 yaşındaydı.

Uzay Heparı
    Türk pop müziğinin harika çocuğu çok sevdiği motosikletiyle geçirdiği trafik kazası sonucunda öldüğünde sadece 26 yaşındaydı.

Kerim Tekin
    'Kar Beyazdır Ölüm' şarkısıyla hafızalarda yer eden Tekin, 23 yaşındayken trafik kazasında öldü.

2. < Resmi açmak için tıklayın >

:(

3. hiç birini tanımıyom valla!
  4. barışa laf yok :sopa:
  5. barışı bende severdim.
  6. :((( barış :(((
  7. Türkiye&#8217;nin son yıllarda yetiştirdiği gerçek ve toplumun sevgisini kazanmış sanatçıların başında gelen Barış&#8217;ın ölümü gerçekten çoğu kişiyi üzmüştür. Tek takıldığım konu bende severdim izlerdim yalançı yarim dizisini,dinlerdim eserlerini. ama alkollü olarak mı sürüyordu arabayı? yoksa kullanan arkadaşımıydı karışık yanıtlar içinde kaldı herkez.
  8. içinden çıkan kişilere bakmamışlrmı ?
  9. sence laf mı etmişim adama
  10. ama iyi adamdı
  11. barış akarsu'dan başka kimseyi tanımıyom..
  12. bende öyle :evet::evet:
  13. bi zaten onu dinliyordum türkiyede artık benim adamımdı ama fazla uzun sürmedi
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.