ölen en ünlü şarkıcılar

Sponsorlu Bağlantılar

d€rVish

d€rVish

Üye
ölen en ünlü şarkıcılar
30 yaşına gelmeden ölen müzik efsanelerinden. Grunge akımının öncüsü olan Nirvana'nın solistiydi. 27 yaşında intihar etti.

Jimi Hendrix
Müzikte Seattle ekolünün önde gelen temsilcilerinden. Hala onun gibi gitar çalabilen yok. O da 27 yaşındaykenh aşırı dozda uyuşturucudan öldü.

Jim Morrison
Ünlü The Doors grubunun 'beyni'. O da 27 yaşındayken aşırı dozda uyuşturucunun sebep olduğu kalp krizinden öldü.

Janis Joplin
70'li yılların müzik idolü. Dünyanın en iyi vokallerinden biriydi. 1970 yılında 27 yaşındayken aşırı dozdan öldü.

Sid Vicious
... Pistols grubunun üyesi. O da aşırı doz kurbanı. Öldüğünde henüz 21 yaşındaydı.

Barış Akarsu
Tam hayallerini gerçekleştirmeye yaklaşmışken bir trafik kazasının kurbanı oldu. Akarsu 28 yaşındaydı.

Uzay Heparı
Türk pop müziğinin harika çocuğu çok sevdiği motosikletiyle geçirdiği trafik kazası sonucunda öldüğünde sadece 26 yaşındaydı.

Kerim Tekin
'Kar Beyazdır Ölüm' şarkısıyla hafızalarda yer eden Tekin, 23 yaşındayken trafik kazasında öldü.

Paranoya

Paranoya

Üye

:(

minti19

minti19

Üye
hiç birini tanımıyom valla!

Dafny

Dafny

Üye

ne severdim bu adamı. tam da yolculuk sırasındaydım mola verdiğimiz yerde izlemiştik off ne kotuydu :(

d€rVish

d€rVish

Üye
barışı bende severdim.

d€rVish

d€rVish

Üye
:((( barış :(((

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Türkiye’nin son yıllarda yetiştirdiği gerçek ve toplumun sevgisini kazanmış sanatçıların başında gelen Barış’ın ölümü gerçekten çoğu kişiyi üzmüştür. Tek takıldığım konu bende severdim izlerdim yalançı yarim dizisini,dinlerdim eserlerini. ama alkollü olarak mı sürüyordu arabayı? yoksa kullanan arkadaşımıydı karışık yanıtlar içinde kaldı herkez.

d€rVish

d€rVish

Üye
içinden çıkan kişilere bakmamışlrmı ?

d€rVish

d€rVish

Üye
ama iyi adamdı

Necmati

Necmati

Üye
barış akarsu'dan başka kimseyi tanımıyom..

ventus

Üye
Necmati™;2992239' Alıntı:
barış akarsu'dan başka kimseyi tanımıyom..
bi zaten onu dinliyordum türkiyede artık benim adamımdı ama fazla uzun sürmedi