Note 3

Sponsorlu Bağlantılar

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
    Konu Sahibi
GMD var kuzende 3 kere servise verdi cihazidaha beter yapip gonderdiler geri

Sorunlu cihaz ozellikle serviso

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mali T628 adreno 330 daha hızlı ama snapdragon da exynosdan iyi birin gpu birinin cpu

volpan

volpan

Üye
ben s4 mali de snapdragon olan lte modelinide kullandım kesinlikle snapdragon olan daha performanslı 8 çekirdeğe aldanmayın kandırmaca saçmalık başka birşey değil

Türe

Türe

Üye
ben s4 mali de snapdragon olan lte modelinide kullandım kesinlikle snapdragon olan daha performanslı 8 çekirdeğe aldanmayın kandırmaca saçmalık başka birşey değil

8 Çekirdeğin amacı performans değil zaten , batarya tasarrufu.

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Note 3 türkiyeye 2 Gb Ram ile gelme olasılığı varmı ?

mertcan01

mertcan01

Üye
Eylül sonuna doğru yurtdışında satışa sunulacaktı. Türkiye'ye gelecek model Exynoslu olan, snapdragon800 lü değil. S4den de bakarak aradalarında fazla performans farkı olmayacağını söyleyebiliriz ama snapdragonun kendine has iyi yanları var sanırım, internet konusunda vs. LTE'yi exynos destekliyor mu bilmiyorum ama snapdragon800 destekliyor.
Bizim ülkeye exynoslu versiyon geleceği için onlardan daha geç alabiliriz telefonu denmişti bir konuda ama çok sürmez yine Ekim ayı içerisinde satışa sunulur, büyük ihtimal fiyatta üstte dendiği gibi 2000den fazla olur çok da paramız yoksa geçen senenin amirallerine yönelmek mantıklı olabilir, Note II mesela hala iş gören mis gibi bir cihaz. Ve fiyatlarda yenisinin çıkmasıyla laaps diye düştüğünden eğer çok zengin değilsek teknolojiye ayak uydurmaya çalışmamalıyız, diye düşünüyorum. Şuan note II ile her işini görürsün, tabi note III kendine has artıları da var.

@eterneoll Snap800 adreno 330 ikilisine tekrar dönersek, gayet akıcı ve iyi. Malisi olsun tegrası olsun çok şişiriliyor ama adrenolar özellikle oyun konusunda bir adım daha önde gibi, optimizasyon daha iyi sanırım.
Ama başta da dediğim gibi aşırı farklar yoktu s4'ün iki versiyonu arasında.
Cok doğru soylemissin. Note 2 yabana atilacak telefon degil. Bu isler imkan meselesi zaten. Ama insaninda kendini zorlamasina gerek yok bence.
Ilk çıktığında biraz pahali ama bir kac ay icersinde fiyatin dusecegi kesin. Ki samsung hemen fiyatta deger kaybeden bir marka.

Üst Alt