Telefon Tavsiyesi Note 3 Mü - Iphone 5s Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 Mü - Iphone 5s Mi ?
Arkadaşlar bugün Galaxy S4 telefonumu sattım, yeni bir telefon alacağım ancak Note 3 ve İphone 5S arasında kararsızım, iki cihaz da istediğim özelliklere sahip o konuda problem yok, sizlerden bu iki cihaz arasında tavsiyelerinizi bekliyorum.

frk uzn

frk uzn

Üye
burda önemli bir şey var s4 ü neden satmış olman şikayetin neydi

Jomolocco

Jomolocco

Üye
lphone 5s . İphone a gecen birdaha android telefon almaz

PriZm

PriZm

Üye
Note 3 çünkü her türlü yazılımsal ve donanımsal üstünlük onda.Touchwiz zımbırtıları ve S-Pen de cabası.iPhone 5s in tek + sı Appstore ve belki kamerası olabilir.
Edit: parmak okuyucuda var tabi, ne kadar kullanılır orası tartışılır artık.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
4MaGuS

4MaGuS

Üye
lumia 1520 incele derim

fk555897

fk555897

Üye
Bence iPhone 5S al.

phasan

phasan

Üye
İphone 5s

Luck Star

Luck Star

Üye
IPOD TOUCH 5.Nesil 32 GB Mavi-Beyaz Garantili ve Temiz
Note 3 çünkü her türlü yazılımsal ve donanımsal üstünlük onda.Touchwiz zımbırtıları ve S-Pen de cabası.iPhone 5s in tek + sı Appstore ve belki kamerası olabilir.
Edit: parmak okuyucuda var tabi, ne kadar kullanılır orası tartışılır artık.

arkadaşın yorumuna kesinlikle katılıyorum ancak gel gelelim mantıklı düşünmek gerekirse

iphone
+uzun süre kullan ömürlüktür
+2. el piyasası canlı satarken zarar bile ettirmez
+appstore olsun sosyal uygulamalar olsun telefonla bir bütündür herşey stabil ve standart çalışır
+ karışık dosya klasörlerle kafan karışmaz herşey yerli yerindedir

-özelleştirmezsin (androidciler bilir sadece)
-batarya az gidiyor
-çabuk çiziliyor parlak kenarlar...
-ekran boyutu sadece günlük telefon ve bazı uyg. oyun kullanımı için ideal . film veya canlı yayın için yetersin bana kalırsa...
-ve radyosu yok

note 3 gelirsek pek fazla kullanmamış olsamda

+işletim sistemini anlatmaya gerek yok herşey yapabilirsin
+s spen . s note vs gayet güzel ve eğlenceli uygulamalar telefonun ajandasını bugune kadar kullanmayan biri olarak ben bile oraya notları hatırlatmaları yazdım
+ ekranı süper kalitede
+tasarım mükemmel kenarları ve arka kapağı -deri :)

-playstore dan virüs girme ihtimali %80
-bana göre uygulamalar stabil çalışmıyor
-uygulamalar kalitesiz - örn. ios taki hungry shark 400mb acaip kaliteli iken android 50mb çıktı kaltesiz birçok uygulama böyle çıkıyor tabi kalitelilerde var
-günlük kullanıma uygun bulmuyorum aşırı büyük. tabi bu senin seçimin..

yardımcı olduysam ne mutlu

• Beğen
Tepkiler: EneSismanoglu ve .caner.
Invoke

Invoke

Üye
Kendi ihtiyacını göre değişir, ikisi de sağlam telefonlar... Büyük ekran+ s-pen istiyorsan note3 yok küçük olsun ios olsun bizim olsun androidle uğraşmak bana göre değilmiş diyorsan 5S

• Beğen
Tepkiler: doqukans2, .caner. ve Luck Star
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Bi yandan Note 3 'ün büyük ekranı çok hoşuma gidiyor ama bir yandan da İphone 5S 'in o muhteşem albenisi :) Kafam fazlasıyla karışık

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Hocam nokia size maaş mı bağladı herkese öneriyorsunuz?
nerde yapsa keşke ama özelliklerini duyarsan anlarsın sende buyur tekrar yazayım özelliklerini
• 6” fullHD 1080p LCD, ClearBlack, güneş ışığı da okunabilirlik, Super sensitive dokunmatik, Gorilla Glass 2
• PureView 20 MP, ZEISS optics,OIS, 2x kayıpsız zoom, oversampling, çift LED flash
• Video 1080p @ 30 fps fullHD video ve OİS
• 4G LTE
• Nokia Music
• Free global HERE Maps ve HERE Drive+, HERE Transit
• Microsoft Office
• Qualcomm Snapdragon 800 (2.2GHz Quad Core)
•2gb rem, 32gb hafıza, 20.7mp camera
• 3400 mAh dahili Wireless şarj
•209gr
• Sarı, Siyah, parlak kırmızı
ve Beyaz renk seçenekleri
buyrun resim

bu arada güzel bir telefon olduğu için tanıtıyorum yeni bir telefon olduğu için arkadaşa bir öneri sunuyyorum sadece

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AHKE
frk uzn

frk uzn

Üye
Bi yandan Note 3 'ün büyük ekranı çok hoşuma gidiyor ama bir yandan da İphone 5S 'in o muhteşem albenisi :) Kafam fazlasıyla karışık
S4 ü sattım diyorsunuz yerinizde olsam farklılık açısından ip5s i alırdım iosu kullanın birde

• Beğen
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
nerde yapsa keşke ama özelliklerini duyarsan anlarsın sende buyur tekrar yazayım özelliklerini
• 6” fullHD 1080p LCD, ClearBlack, güneş ışığı da okunabilirlik, Super sensitive dokunmatik, Gorilla Glass 2
• PureView 20 MP, ZEISS optics,OIS, 2x kayıpsız zoom, oversampling, çift LED flash
• Video 1080p @ 30 fps fullHD video ve OİS
• 4G LTE
• Nokia Music
• Free global HERE Maps ve HERE Drive+, HERE Transit
• Microsoft Office
• Qualcomm Snapdragon 800 (2.2GHz Quad Core)
•2gb rem, 32gb hafıza, 20.7mp camera
• 3400 mAh dahili Wireless şarj
•209gr
• Sarı, Siyah, parlak kırmızı
ve Beyaz renk seçenekleri
buyrun resim

bu arada güzel bir telefon olduğu için tanıtıyorum yeni bir telefon olduğu için arkadaşa bir öneri sunuyyorum sadece

Tamam s800 tmm 2 cigolayt ram de biz ne oynıcaz o donanımla.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Tamam s800 tmm 2 cigolayt ram de biz ne oynıcaz o donanımla.
oyunlarda yavaş yavaş geliyor merak etmeyin (şuan L920 de nova3, the dark knight, asfalt 7,modern combat 4, halo, süpermen gibi bir sürü oyun var zaten ) magazanın gelişmesi için biraz zaman tanımak lazım telefonu sadece oyun için alıyorsanız bilemem ama sadece oyuna göre kıyaslamamak gerekiyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Türe

Türe

Üye
Ben de aynı ikilemdeyim :( Bir yandan S-pen ve büyük ekran diğer yandan hızlı pratik ve destekli bir sistem...

• Beğen
Artles

Artles

Üye
Eğer alican ( NAWY ) gibi cihazin anasini ağlatmıcaksan iPhone 5S.

Note 2 kullanan birisi ve yeni bir iPad kullanıcısı olarak söylüyorum bunu alirsan pişman olursun ki android kullanmışsın yani biliyosun az çok.

Kesinlikle 5S

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınızdan dolayı, İphone 5S 'de karar kıldım :)

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Hayırlı olsun..