Nokiayı Neden Hala satın Alıyoruz...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
Batıyorsa nokia, buyur htc one x al. ;)

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
nokia 808 neden yalan olsun adamların arkasında kos koca carl zeiss var araştırma yap bir daha öle ac konunu :W

en baba fotograf makinesi üreticisin canon un 18 mp lik kamerası 5000 tl iken nokia 41 mp 450 euroya satı yor nokia salakmı sence ve bunu araştıran arkdaşların forumdaki konularını oku madın galiba farklı bir teknolojiyle 41 mp imiş gibi gösteriliyor bilmeden konuşma....

pRime.

pRime.

Üye
Bu arada madem bu kadar çok biliyorsunuz o 1-2 yıl döneminde bir n900'le oyalansaydınız ya cortex a8 işlemcili falan. ;)

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
bu konuları bilerek'mi açıyosunuz beğenmeyen gider istediğini alır.hicbır şirket telefon alırken bize bu telefonu alırsan ilerde şu yazılımı şu özellıği,şu donanımı saglayacagız diye sözleşme'mi imzalıyor.o günün şartlarına göre beğenıp alıyoruz,beğenmeyen degiştırsın ,begenip alana'da kimse bu forumda küçük düşürücü laf söyleyemez.sakin olayım diyorum bıktırdınız artık yeteeer.

kimsyi küçümsediğimiz yok sadece kendi analizimi yaptım kendi görüşüm...
İyi forumlar

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Sonuçta 41 mp görüntü veriyor . Gerisi seni ilgilendirmez . İsteyen alır , istemeyen almaz . Zevkler tartışılmaz ...

WebStyle

WebStyle

Üye
Kısaca şöyle söyleyeyim çünkü alışkanlıklarımızdan vazgeçemiyoruz.. Diğer farklı modellere yönelirsem ya kullanamazsam kaygısı var eminim. Ama hiç de öyle düşünmdüğümüz gibi değil..

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
buradakiler fannokia çıktı keşke adroid bölümünde açsaydım :)

Uqur5445

Üye
yav kardesim hosuma gıdıyormu 701 im gıdıyo severekmı aldım sevdim sorun yok

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kimsyi küçümsediğimiz yok sadece kendi analizimi yaptım kendi görüşüm...
İyi forumlar

sen küçümsedin demedim yazilan mesajlara bakarsan kimin küçümsedigi belli oluyor

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ya milletin bu nokia dan alıp veremedikleri nedir anlamış değilim,telefonu nokia ile tanıdılar şimdide beğenmiyorlar.Eleştirenlerin çoğunun profilinde hala nokia telefon var.gidin alın ucuz bir android cihaz bakalım bir daha nokia ya laf edermisiniz.

_ardaa

_ardaa

Üye
ne sacma bir konu begeniyoruz alıyoruz severek kullanıyoruz.

Benim anlamadıgım madem begenmiyorsunuz satın nokianızı android alın neden her telefonundan sıkılan konu acıyor ki git sat istedigini kullan giderken birkac kısıde yanımda gotursem kardır mantıgımı var anlamadım, iyi kotu elestiri yaparsın ama bu elestiri degil

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben bu bölümde ne samsungu veya lg yi yada apple yi kötülemek yada övmek için konu açıldığını hatırlamıyorum,ama bazıları nokia yı yermek konu açıyor burda amaç farklı galiba:naughty:

pRime.

pRime.

Üye
Konunun daha fazla uzamasına gerek yok, arkadaşın ne kadar nokia bilgisiyle bu konuyu açtığı anlaşıldı.

milestone

milestone

Üye
Guzel yazi olmus lakin bazi arkadaslarin muhalif dusuncelerini yazarken terbiye sinirlarini asmasi bu guzel konuyu kirletmis,, karsisindaki insana dusuncesini belirttigi icin kit diyen bir insandan mantikli hareket etmesini bekleyemezsiniz,
Nokia ovi storedaki uygulama sayisiyla gururlana dursun,hergun ovideki uygulama sayisi kadar android cihazin aktive edildigi su gunlerde birakalim symbianin daha iyi oldugunu soylesinler,

Cift yada 4 cekirdege ne gerek var, ben telefonum sayesinde evimdeki masaustune yada cantamdaki laptopa ihtiyac duymuyorum, hd oyunlar,cad gibi psd gibi dosyalar uzerinde calisma yapabilmek bunlardan sadece birkaci,,, ama bunlarada gerek yok, telefon 41mp olsun yeter heralde

pRime.

pRime.

Üye
Bazılarını da böyle memnun ediyor işte bu tip konular.

MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi

Hadi şuna "nokia hakkında hiçbir şey bilmiyorum ben" diyelim. :)

yuukarıda yazdığım modeller x6 n95 n97 5800 n8 c6-01 gibi tefonların hepsini kullandım ve bol bol inceleme fırsatım oldu hemde canlısını yanı oyle tekno marketlerde falan degil n900 incelicek veya alacak fırsatım olmadı emin ol... Bende yıllarca kullandım nokia yı ama yeter nokianın da ne halt olduğu ortada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt