Nokia Yazılım Güncelleme (n70 n71 n72 n73 n75 n80 n90 n93 n95 e50 e60 e61 e62 e70 vb)

Sponsorlu Bağlantılar

luupuus

luupuus

Üye
başlıkta e50 de var ama konunun içinde yok:nono:

djnaci

Üye
yavffffffffff bn yapamadımmmmmmmmmmmmm

Calaissien

Üye
kendi telefonumu güncellerken ödüm koptu ya elektrik kesilirse ya internet kesilirse diye ama bi sorun olmadı

sametugba

sametugba

Üye
çok ince ve derin bilgilerdir arkadaşlar...teşekkürler dostum....

k_aydemir

Üye
bu sitedeki formlara yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum sayenizde telefonumun koduna ulaştım emeğinize gerçekden çok ihtiyacım vardı allah razı olsun diyorum:oke::):yuru
:yuru:yuru:yuru

gxcell59

gxcell59

Üye
selam bu program zıp le olmuyormu mümkünse ben rapidshre yükleyemiyorum??

hilmi84

Üye
n73

halorg

Üye
telefonum n 70 Nokia Software Updater programını ındırdım ama bı turlu telefon duzelmıyo yada ben yanlış yapıorum yardımlarınızı beklıyorum

votkan

Üye
N80 aldım güncelliyerek N80ie yapmak istiyorum dataylı olarak yardım edebilcek biri varmı rica ediyorum.adresim [email protected]

metin1474

Üye
tşkler arkadaşım ellerine sağlık

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bende yapayım mı diye düşünüyorum ama. Vaz geçtim. Vodafone temam var + format attığımda vodafone ayarları otomatik olarak yapılıyor.

sagoo89

sagoo89

Üye
N73 ME / RM-133
0539256 Tur

--------------- Ekleme ---------------

N73 ME / RM-133
0539256 Tur son versiyon V4.839.4....

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
CA-53 kablo var elimde.pc suite takınca yeni versiyon var diye uyarıyor beni.ancak bu kablo bu işi yapar mı yada şoyle sorayım hangi kablo ile versiyon yükseltilir(Şu an N73 de 4.07 var uuzzzuuunnn bir süre versiyon yükseltmeyi düşünmüyorum ama yinede lazım olabilir)

sagoo89

sagoo89

Üye
CA-53 kablo var elimde.pc suite takınca yeni versiyon var diye uyarıyor beni.ancak bu kablo bu işi yapar mı yada şoyle sorayım hangi kablo ile versiyon yükseltilir(Şu an N73 de 4.07 var uuzzzuuunnn bir süre versiyon yükseltmeyi düşünmüyorum ama yinede lazım olabilir)

evt kullanabilrsin , ama pc suite programına hiç gerek yok zaten Nokia software Updater programını indirmen yeterlidir .ayrıca n73 son versiyon 4.0839....

rambo29

Üye
slm n80 im var 5071902 versionu yeni çıkanı varmı saygılar

pulili

Üye
tesekkurler

mc zerem

mc zerem

Üye
güzel ama ben herşeyi yapıyorum hatta kadu bile yazoyorum ama tekrar güncelleme yapınca olmuyor:( bir yardım

yorgun2837

Üye
wmğine sağlık kardeşş

s336338

Üye
benim n70i hiç bulamıyor

Üst Alt