Nokia Yazılım Güncelleme (n70 n71 n72 n73 n75 n80 n90 n93 n95 e50 e60 e61 e62 e70 vb)

Sponsorlu Bağlantılar

ates

ates

Üye
güncelleme bulunamadı diyor yaw.6630 VERSİYON 3.45.113 daha güncel bir versiyonu yokmu yani 6630 un.yoksa benmi beceremedim:sos

ates

ates

Üye
sol tarafta telefonumun model ve versiyonunun olduğu bir pencerenin sağında

no software updates available for your phone yazıyor ve altında ingilizce metin var.sonundada try again .tekrar deniyorum aynı yazı.6630 un son versiyonu V 3.45.113 değildir herhalde...nerde yanlıs yapıyorum yawww:sos :sos

ates

ates

Üye
nss de kodu tekrar orjinal hale getirdim bu defa yeni versiyon buldu yüklerken telefonum çaldı(arayanın kulaklarındaki çınlama uğultuya dönmüştür)yükleme yarım kaldı.telefon açılmıyo.sadece parlak ışık var.6630.eee şimdi ne yapacağız:vur :vur

Davulbaz

Davulbaz

Üye
nss de kodu tekrar orjinal hale getirdim bu defa yeni versiyon buldu yüklerken telefonum çaldı(arayanın kulaklarındaki çınlama uğultuya dönmüştür)yükleme yarım kaldı.telefon açılmıyo.sadece parlak ışık var.6630.eee şimdi ne yapacağız:vur :vur
hayırlı olsun usta daha doğrusu geçmiş olsun
aslında nokialar içinde sx1 deki gibi pach olayı geliştirseler manyak olacak ama galiba daha çok bekleyecez

ates

ates

Üye
telefonum 4 gündür serviste.yazılım kabul etmiyor diyorlar.bu aksam muhtemelen iade edeceklermiş.bu programla versiyon yükseltebilen varsa ne alaa ama eğer yoksa forma bu programı gönderen arkadaş hakkındaki iyi niyetimi eminim oda biliyordur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__Midas__

__Midas__

Üye
6630 telefonumu güncelleştirdim v 6.03.40 oldu.
ben bir fark göremedim, dili Türkçe olarak yüklendi,söylenenlerin aksine download hızlı sürdü ve yüklemede hızlıydı, kesintiye uğramasın diye laptopla yaptım,
şimdi herşeyi tekrar yükledim ve kullanıyorum,.
Aslında yükleme çok riskli bunu yüklerken yazılımın içindede söylüyorlar,tamamen kendi tercihiniz, ben yüklememeniz taraftarıyım, servis en garantili yol.

Denizalican

Üye
Arkadaşlar ben N80 e versiyon yükledim v3 deb 4 de yükseldi ama ing. oldu doğal olarak türkçeye çevirmek için nss programını kullanıyorum ama olmuyor yardımlarınızı bekliyorum

__Midas__

__Midas__

Üye
programla telefonun kodunu değiştirmen gerekiyor (senin kodun 0526965) ,o zaman türkçeye dönüyormuş,aslında garantisi varsa telefonun serviste yaptırmanı tavsiye ederim,riskli iş,telefonun tamamen uçabilir.

ates

ates

Üye
programla telefonun kodunu değiştirmen gerekiyor (senin kodun 0526965) ,o zaman türkçeye dönüyormuş,aslında garantisi varsa telefonun serviste yaptırmanı tavsiye ederim,riskli iş,telefonun tamamen uçabilir.

tıpkı benimki gibi:vur :vur :vur

byozbay

Üye
Arkadaşlar; PC Suite den N70 tlf.nun yazılımını güncellemeye calıştım. ekran dondu, tlf. calışmadı. Kapattım ama bir türlü acamıyorum.
Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olurmusunuz.
Teşekkürler şimdiden.

fubo

fubo

Üye
peki simlocku içine neyapabilirim

ates

ates

Üye
Arkadaşlar; PC Suite den N70 tlf.nun yazılımını güncellemeye calıştım. ekran dondu, tlf. calışmadı. Kapattım ama bir türlü acamıyorum.
Ne yapmam gerekiyor? yardımcı olurmusunuz.
Teşekkürler şimdiden.

en yakın servise:ıslık

ozgur1910

Üye
Saolasın.

osmannnnn

Üye
teşekkürler

uyanatam

Üye
güzel çalışma

ersinerken

Üye
Benim 7610'un versiyonu RH-51 V 4.0421.4...Bunun daha yeni versiyonunu nasıl yükleyebilirim...

zafer99

Üye
Eline Saglik

delimakina

Üye
Bu yöntemle telefonum V 6.03.40 a yükseldi. Arkadaşa tesekkur ediyorum.

Faydası ne peki?

hxx

hxx

Üye
teşekkürle dostum

Ozan

Ozan

Admin
Bu yöntemle telefonum V 6.03.40 a yükseldi. Arkadaşa tesekkur ediyorum.

Faydası ne peki?
Güncel version her zaman daha önceki sürüme göre daha kararlı, görülen hataların çözümlendigi, daha sağlıklı bir yazılım demektir, sadece telefonda degil elektronik tüm eşyalarınızın yazılımlarını güncel tutmanız güzel olur :oke:

Üst Alt