Nokia X6 YENİ FİRMWARE V21 YÜKLEME

Sponsorlu Bağlantılar

tıldırım

Üye
teseklerrrrrr

diaz_ksk

Üye
arkadaslar bu güncellemeler tam olarak bir işe yarıyormu .

cemrehan

cemrehan

Üye
acillllllllllllllll..s.a kardeşim phoenix yükleme sırasında c/windows/downloaded..... sistem belirtilen yolu bulamadı diye bir hata verıyor bana seçmem için pencere açıyo ne seçsem erişimi engellendi diyo ne yapıcam bi yardımcı ol sana zahmet

cemrehan

cemrehan

Üye
kardesım ellerıne saglık şimdi yaptım guncellemeyi eywallah çok saolya :) v21.04 oldu dogrumudur sürüm ?

cmnn

cmnn

Üye
orjinal dmi bu

karapan

Üye
hocam yardımınıza ihtiyacım var. bende x6 16gb var. oviden yazılımı güncelledim ve türkçe yazılım gitti. şimdi sizin programları indirip kurdum vede resimlerdeki talimatlara uygun ilerleme yaptığımda. scan product diyorum telefon bilgilerini buluyor ama devamında flashing yapıp firmware update yaptığımda product imformation bölümünde hiç bir bilgi olmuyor. dolayısı ile devam edemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

karapan

Üye
benim tel orjinal değil. arabic görünüyor.......

sekil_27

sekil_27

Üye
m erhaba arkadasım benım x6 ıngılızce amerıkadan geldı bun yuklersem turkce olurmu tesekkurler bu arada daha once cok arastırmama ragmen bır turlu turkce yazılım bulamamamıstımm
arkadasim bu cok basit ya.nemesis programı var.onu indir önce.kur ve nokia pc suit kur drıver tam olması icin.x6 turkiye produc kodunu googleden bul.buldugun bu kodu program sayesinde eskisiyle degis.kullanmasını googleden arastır.son olarakta nokia update ile guncelle.yeni yazılım yok desede aynı yazılım yuklensinmi dıyecek.evet de ve bıtene kadar fisi ve pc yi kapatma.tel artık turkce olacak.

sekil_27

sekil_27

Üye
Arkadaslar x6 v 12.91 olan surum bu gun itibariyle heckledim ve gereksiz diller silindi.programlar drek yukleniyor.Rem ilk açılısta 45 mb.teli yeni aldım.daha önce n 73 ve 5800 kullandım.5800 a cok duzenleme yaptım.bunada bakıcaz.anlasılan bundada REM sorunu yasıyacaz.Bunları neden anlatıyorum arkadaslar yazılım guncelleme yanlısı deilim.deneyimlerimden her guncellemede baska bir sorunla karsılastım o sebebden uzerindekı yazılımı yukseltmiycem.duzenleyip tekrar yuklemek cok köklü degisiklik olmadıgı surece en iyisi.en kısa surede paylasıcam.daha önce paylasan olmustur belki ama benim kendi calısmam olsun istedim.herkesin emegine saygılıyız.

sekil_27

sekil_27

Üye
Evet biraz inceliyebildim.Rem su an 56 mb.dahada artacak.sadece türkce kalacak.kullanılmıyan prolar ve oyunlar ve temalar.yerine kullanıslı programlar x plore gibi navigasyonun farklı bir surumu gibi(benzetim yapan ve sesli uyaran).hatta istenirse n gage oyun prosu dahi degisik bir deneme olarak eklenebilir.

sekil_27

sekil_27

Üye
...

edizcann52

Üye
merhaba kardeşim birşey sormak istiyorum bende nokia x6 var 16gb lik şuanki kullandığim v40.0.002 yazılım sürümü bunu nasıl değiştirebilirim yardımcı olurmusun

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
merhaba kardeşim birşey sormak istiyorum bende nokia x6 var 16gb lik şuanki kullandığim v40.0.002 yazılım sürümü bunu nasıl değiştirebilirim yardımcı olurmusun

Degistiremen.
Degistirirsin ama en güncel sürüm o zaten.

Üst Alt