Nokia X6 YENİ FİRMWARE V21 YÜKLEME

Sponsorlu Bağlantılar

erkara_64

Konu Sahibi
Nokia X6 YENİ FİRMWARE V21 YÜKLEME
arkadaşlar aşağıda verdiğim linkten RM-559_EUROPE_21.0.004_V5.0_X6 programını bilgisayarınıza indirip kurunuz...bilgisayrınızda phoenix programı kurulu olması lazım şayet yok ise burdaki linkten talimatları ve indirme işlemini yapabilirsiniz...

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...gram-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342731.html

ayrıca önemli not:bilgisayar gerekli dosyaları C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage klosörüne RM-559 dosyası kurmaktadır...Sizin yapmanız gereken tek şey ise burdaki klasörü kes-yapıştır ile C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products içerisine yapıştırmanız..

güncelleme ile gelen özellikler genelde sistemsel pek görsellik beklemeyiniz.

• Etkin bir Kinetic Scrolling kullanımı,
  • Cihazın tarayıcı sürümünün güncellenmesi,
  • Windows 7 Device Stage desteği,
  • Quick Office 4.2 sürüm güncellemesi,
  • Ovi Sync 2.0 sürüm güncellemesi,
  • Gimlet Touch 2.2 sürüm güncellemesi,
  • Flashlite 3.1.7.8 sürüm güncellemesi,
  • Ovi Contacts 1.50.8 sürüm güncellemesi,

yapamayan olursa yardımcı olurum..türkiye için de mevcut..

nsu-nemesis-firmvare ile uğraşmanıza hiç gerek yok...
UYARI:Bu işi bilmeyenler lütfen cihazı nokia shoplarda yaptırsınlar cihaza zarar verebilirsiniz..sorumluluk kabul etmiyorum..
bazı arkadaşlarda ve benimde başıma gelen olaydan bahsedeyim sanki bu güncellemeden sonra cihaz hoperlöründen gelen cızırtılı ses kesildi gibi ama tam emin değilim belki müzikten müziğe fark edebilir..

• Beğen
Tepkiler: necati88, POLAT8124, By Y@VUZ ve 5 diğerleri

hakancelik06

Üye
teşekkürler eline saglık

co123

co123

Üye
süpersin abim benim türkiye için navifirm de yok sayende kullanabiliyoruz

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
16 gb versiyonu için değil mi?

erkara_64

Konu Sahibi
ben tşkr ederim arkadaşlar..3-5-16 farketmez navifirm de bulunmayan kodlar bunda var siyah-kırmızı-pembe versiyonları bile var ben şu anda black-red versiyonunu kullanıyorum

ibrdd

Üye
Arkadaşlar ben telefondan indirdim 3-4 mb bir şey indirdi ama daha kurnadın. Telefondan da oluyorsa neden uğraşıyorsunuz? Bir de bu kadar az mı yani:S...

Kullananlar, yani güncelleme yapanlar memnun mu bir artı veya eksisi var mı Konuyu arkadaşın dediği ses dışında?

vazquezzz

Üye
ben hicbir fark goremedim tarayıcı yine flashları acmıyor

erkara_64

Konu Sahibi
nasıl izlenmiyor arkadaşım birazcık araştırma yapın lütfen ya herşeye hazır konmayın....gir telefonun web tarayıcısına yaz istedin video adını yaz ister indir ister izle istersen videoyu mp3 olarak kayıt et...görüntü net diil ama ses kaliteli çıkıyor..video oynatmaması telefonla alakalı diil sitelerin veri tabanıyla ilgili...

ayrıca kınetikde gözle görülür bir serilik söz konusu....

ayrıca telefondan güncelleme yapmak pek faydalı değil pcden yaparsanız komple flasha atmış oluyorsunuz yani önceki sistem kayıtları tamamen silinior

eyyubtezcan

Üye
çok sağ ol şuan x6 ım türkçe italyadan almıştım içinde türkçe yoktu artık var teşekkür ederim...

serincen

Üye
Ben ovi suit ile güncelledim şimdi telefon kapanınca açılmıyor. Biraz zuğraşınca tekrar tekrar açmaya çalışınca açılıyor

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
ben phoenixle attım ilk product code sorunu yaşadım sonra düzelttim
telefondan güncelleme hata veriyordu yoksa kotalı kullanıcı için 170 mb büyük..

fk92

Üye
çok teşekkürler sayenizde telefonum ilk günkü gibi oldu :)

boramir1981

Üye
türkçe dil kodları varmı acaba Nokia Software update ile güncellemek için

sahmat61

Üye
arkadas ben product keyde sorun yasıom beenim telefomnun keyıv bulunanların arasında yok herhangı bi tanesıyle atsam olurmu

--------------- Ekleme ---------------

ben phoenixle attım ilk product code sorunu yaşadım sonra düzelttim
telefondan güncelleme hata veriyordu yoksa kotalı kullanıcı için 170 mb büyük..
arkadas nssl bı sorun yasadınkı bende ysadm gormuyo telefonu search dıyınce goruyo flaslıng kısmında

erkara_64

Konu Sahibi
hiç fark etmez kırmızı siyah sadece listeden türkiye ile uygun olanı sececeksin...

mcan009

mcan009

Üye
arkadaşlar hoparlörden gelen cızırtı tatmıyla donanımsal bir problem benim telefonda da vardı tüketici haklarına başvurdum ve telefonu değiştirdiler doşuna ümitlenmeyin güncelleme ile geçmez

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

efemak

Üye
bunlar nasıl indiriliyor ya

dostmail1

Üye
m erhaba arkadasım benım x6 ıngılızce amerıkadan geldı bun yuklersem turkce olurmu tesekkurler bu arada daha once cok arastırmama ragmen bır turlu turkce yazılım bulamamamıstımm

By_Casparov

By_Casparov

Üye
saol dostum

Üst Alt