Nokia N97 , 5800 , 5530 Dokunmatik Cep Telefonları Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Progressivity

Progressivity

Üye
geçen izmirde açılan best buy firmasında n97yi inceleme şansım oldu dokunmatiği aynı 5800 gibi pek farklı özellikleride yok 5800 dan tamam görüntü itibariyle karizma bir telefon olabilir ama kesinlikle o parayı haketmiyor n97, fiyat-donanım ve performans değerlendirmesi açısından bu 3telefonu kıyaslayan bir kişi muhtemelen 5800 alacaktır.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
geçen izmirde açılan best buy firmasında n97yi inceleme şansım oldu dokunmatiği aynı 5800 gibi pek farklı özellikleride yok 5800 dan tamam görüntü itibariyle karizma bir telefon olabilir ama kesinlikle o parayı haketmiyor n97, fiyat-donanım ve performans değerlendirmesi açısından bu 3telefonu kıyaslayan bir kişi muhtemelen 5800 alacaktır.
evet..N97'nin hiçbir fazlalığı yok..sadece klavyeli..5800 bana göre daha kullanışlı..

Sehzade

Üye
evet..N97'nin hiçbir fazlalığı yok..sadece klavyeli..5800 bana göre daha kullanışlı..
ustada katılıyorum n97 kulananların cogu sorun yasıyor 5800 ile arasında klavye haric fark yok bence

GKTGBRN01

Üye
Nokia dokunmatik telefonlarından birini almayı düşünüyordum. Bu karşılaştırman çok faydalı oldu. Emeğine sağlık kardeş..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

ALBAY PARS

ALBAY PARS

Üye
bence Konu DIşı Ama Nokia'nın En İyi Modeli N98

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
benim anlamadıgım orda n97 ve 5800 da hoparlör var ama 5530 da yok demişsin bu ne saçmalık onu anlamadım nedemek 5530 da hoparlor yok ?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
éSéRaP123

éSéRaP123

Üye
bn daha 14 yasindayim sbs den cikarirsam bana 5800 alinacak bence hepsinden ii ve 540 liraya buldum 800 lira wermeyin öle 800 liraya kıyacaksanız samsung star mı corby mi ne öle biişi wardı onu alın =) =0 ;)

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
5800 media markettte 519 tl :)

mysteriousozi

Üye
nokia 5800 5530 bu telefonlarda flash video eklentileri var fakat en son uyarlanmis videolari gostermeye yetmiyor. ne facebooktaki videolari izleyebilirsin ne youtube.sadece google videodaki videolari aciyor onu da yarim calistiriyor. zaten sirf flash video olmadigi icin bu telefonlarin fiyati hemen hemen yariya dustu. su an nokia 5800 500 liraya bulabilirsiniz. bunun yaninda nokia n 97 de flash video eklentisi mevcut olup webdeki tum videolari calistrior. yani bilgisayardaki internet explorer tarayicisi gibi tam.destek sunuyor. tek farki ekranin bilgisayar ekranindan kucuk olmasi. ayrica n97 de adobe reader ms office programlari bulunuyor. nokia 5800 da bu programlari parayla edinebiliyorsun fiyatida 20 euro. nokia 5800 in kamerasi karanlik ortamlarda berbat cekim yapiyor. nokia n 97 icin bu pek soz konusu degil. winrar programi sadexe n 97 de mevct. bu program cok ise yariyor mesela rapidshare muzik dosyasini rar olarak indirdigine gore n 97 de indirip calistirabilirsiniz. nokia 5800 da muzik indirdiginizde bunu dosya formati desteklemedigi icin acamazsiniz.nokia n 97 de agps ozelligi yani kapali mekanlarda gps calistirabilme ozelligi mevcut.

--------------- Ekleme ---------------

tum bunlara ragmen ozelliklerine gore nokia n 97 nokia n 900 i phone serisi haric piyasadaki tum dokunmatik cep telefonlari arasinda nokia 5800 in fiyatina gore en cazip oldugunu soyleyebilirim. basit bir cep bilgisayari aslinda.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nokia 5800 5530 bu telefonlarda flash video eklentileri var fakat en son uyarlanmis videolari gostermeye yetmiyor. ne facebooktaki videolari izleyebilirsin ne youtube.sadece google videodaki videolari aciyor onu da yarim calistiriyor. zaten sirf flash video olmadigi icin bu telefonlarin fiyati hemen hemen yariya dustu. su an nokia 5800 500 liraya bulabilirsiniz. bunun yaninda nokia n 97 de flash video eklentisi mevcut olup webdeki tum videolari calistrior. yani bilgisayardaki internet explorer tarayicisi gibi tam.destek sunuyor. tek farki ekranin bilgisayar ekranindan kucuk olmasi. ayrica n97 de adobe reader ms office programlari bulunuyor. nokia 5800 da bu programlari parayla edinebiliyorsun fiyatida 20 euro. nokia 5800 in kamerasi karanlik ortamlarda berbat cekim yapiyor. nokia n 97 icin bu pek soz konusu degil. winrar programi sadexe n 97 de mevct. bu program cok ise yariyor mesela rapidshare muzik dosyasini rar olarak indirdigine gore n 97 de indirip calistirabilirsiniz. nokia 5800 da muzik indirdiginizde bunu dosya formati desteklemedigi icin acamazsiniz.nokia n 97 de agps ozelligi yani kapali mekanlarda gps calistirabilme ozelligi mevcut.

--------------- Ekleme ---------------

tum bunlara ragmen ozelliklerine gore nokia n 97 nokia n 900 i phone serisi haric piyasadaki tum dokunmatik cep telefonlari arasinda nokia 5800 in fiyatina gore en cazip oldugunu soyleyebilirim. basit bir cep bilgisayari aslinda.
Bu gùzel bilgiler için teşekkür ederiz:oke:

Mygse

Mygse

Üye
Güzel olmuş gerçekten eline sağlık.
Ama keşke karşılaştırmaya Nokia X6 yı da ekleseydin.

666kaos

666kaos

Üye
super olmus cok saol

Paronim

Paronim

Üye
5800 indirime girdiğinden beri malesef
kılıf
stand
2 pena deil tek pena
tv kablosu
çıkmıyor...

61semih

61semih

Üye
5530 kalemıde var,el yazısı tanıma ozelııgıde var (5800 ve n97 gbi) bilgiler yalns

Nano****

Üye
bilip bilmeden kimse konusmasin!!! bende 5530 var ve super bi telefon.. ben cok memnunum ustelik gps ide var bilmiyorsan suscaksin ! tek eksigi 3gsi yok oda bence buyuk bi eksik degil . sıra5800'ında diğer iki telefondan bir farkı var.Mesajı yazarken el yazısı tanıma özelliği,mini q klavye ve tam ekran q klavye var. yazmissin ama ayni ozellikler 5530da da var !

Üst Alt