Nokia N8 Flash Player Yokmu Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

kcr

Üye
Telefonum son surum guncel ancak film sitelerine girdiğimde operadan felan indirmeden film izliyemiyoruz sacmalı bu nokia akıllı telefon dıe cıkarttıgı telefon youtubeden baska vıdeo acmıyor

1- Esasında indirmeden izle diye bir şey söz konusu değil.İster pc isterse telefonda hangi tarayıcı olursa olsun, video izliyorsan o videonun izlediğin kadar kısmı cihazda bir yerlere ön bellek olarak mutlaka kaydedilir. Tamamını izlersen tamamı kaydedilmiş demektir. Fark şu ki, tarayıcılar kapatıldıktan sonra ön bellekteki kaydedilmiş veriyi siler. Nokia'daki durum, tarayıcının bunu otomatik olarak yapamaması; hepsi bu. Yani silme işlemi elle yapılmak zorunda.
2- Bahsettiğim eklenti ve yöntemle başta youtube, dailymotion ve diğer siteler -html5 yapısını kullanarak- rahatlıkla izlenebiliyor.

sezgin_06

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada sunu ogrendım mobıle flash ın telefon markasıyla ılgısı yok mus bu androıdden vıdeo ızleyenarkadaslar chrome sayesınde ızlıyorlar opera acmıyor chrome kendı flashını yapmıs vıdeolar ıcın symbıan ıcın guncel calısan chrome cıkartılırsa ki cıkartmazlar rahat bı sekılde ızleyebıılırız.

kcr

Üye
Bu arada sunu ogrendım mobıle flash ın telefon markasıyla ılgısı yok mus bu androıdden vıdeo ızleyenarkadaslar chrome sayesınde ızlıyorlar opera acmıyor chrome kendı flashını yapmıs vıdeolar ıcın symbıan ıcın guncel calısan chrome cıkartılırsa ki cıkartmazlar rahat bı sekılde ızleyebıılırız.

Android'de flash videoları oynatmak Chrome'a mahsus bir şey değil. Mozilla'nın Android sürümü de flash player'ı kullanarak videoları sorunsuz çalıştırıyor. Chrome'un farkı, içinde flash player'ın gömülü olarak gelmesi; dolayısıyla da ayrıca kurmaya gerek bırakmaması.

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
vıdeoları kendı tarayıcısından ızlıyorum ? s5300 ın yardımcı browser kullanmadan

sezgin_06

Üye
    Konu Sahibi
n8in yo sanırım skyfire bile calışmıyor bide akıllı telefon dıe cıkarttılar suratına bamıyolar sımdı onu bunu bılmem ben apple abi adamlar musterıler ıcın degıl kendılerını tatmın etmek ıcın sureklı bırsey ıcat edıyorlar nokıadakı mantık su ben sızın kullandıgınız sıstemı daha az masrafla saha ıyısını yaparım dıyor androıd vs symbian symbıan cogu konuda daha hızlı ama gelıstırılmesı gerekıyo 1 telefona flash player yuklenmıyor ınternette dolasırken mac ızlıyemıyor vıdeo ızlıyemıyorsan ben o telefona akıllı telefn demem

Üst Alt