Nokıa N70 Beyaz Ekran Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa N70 Beyaz Ekran Sorunu
Merhaba. Arkadaslar Abım Telefonu Yere Dusurmus Ve Telefonu Acmaya Calıstıgımda Beyaz Ekran Kalıyor Ne Isıgı Sonuyor Nede Acılıyor Oylece Kalıyor Ve Telefon Donuyor Ne Yapabılırım. Lutfen Yardımcı Olun.

Burak

Üye
format atabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

Burak

Üye
açılmayan telefona format mı :hmmm ilginç nasıl atılıyor acaba :hmmm sen en iyisi telefoncuya ver kardeşim

servise vericek, serviste anakart sıfırlanıcak, ve anakart sıfırlamayı bilen herkes bunu yapabilir. ama servis en iyi çözüm her zaman için.

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye

servise vericek, serviste anakart sıfırlanıcak, ve anakart sıfırlamayı bilen herkes bunu yapabilir. ama servis en iyi çözüm her zaman için.

açılmayan telefona sen nasıl format atarsın merak ediyorum :hmmm tabi telefoncu değilsen

• Beğen
Tepkiler: Burak

Burak

Üye
açılmayan telefona sen nasıl format atarsın merak ediyorum :hmmm tabi telefoncu değilsen

daha önce kvk teknik destek personeli olarak çalıstım :)

bu tip durumlarda anakart sıfırlanıyor yazılım yükleniyor ve tas gibi telefon kullanmaya devam :)

• Beğen
Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Arkadaslar Telefonun Power Tusuna Basınca Bır Beyaz Ekran Cıkıyor Ve O Sekıl Kalıyor Yanı Acılma Ihtımalı Var :/

• Beğen

Burak

Üye
Hayır Arkadaslar Telefonun Power Tusuna Basınca Bır Beyaz Ekran Cıkıyor Ve O Sekıl Kalıyor Yanı Acılma Ihtımalı Var :/

dedimya sana. anakart zarar görmüşse parça değişimi isteniyor. ki bu her zaman için geçerli bir durumdur en ufak hasarda oynamada, direk parça değişimi isteniyor
yani kimse hiçbir servis onarmayı bile denemez ugrasmaz. n70 anakart nerdenbaksan 60 lira ve doların o anki değeri üzerinden değer biçiliyor.

herneyse, eğerki anakartta bir sorun yok ise ve telefon açılmıyorsa anakart sıfırlama işlemi yapılıyor. bu işlem iyapmak için özel jaflar var baglandıgı anda otomatik cihaz sıfırlıyor :)

tanesi 3bin dolar. sadece servislerde mevcut oluyor :) bu tip bir imkanın yoksa mecbursun servise vermeye. :)

ama bir diğer konuda belki telefon açılıyor ama ekran göstermiyor ?

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye

dedimya sana. anakart zarar görmüşse parça değişimi isteniyor. ki bu her zaman için geçerli bir durumdur en ufak hasarda oynamada, direk parça değişimi isteniyor
yani kimse hiçbir servis onarmayı bile denemez ugrasmaz. n70 anakart nerdenbaksan 60 lira ve doların o anki değeri üzerinden değer biçiliyor.

herneyse, eğerki anakartta bir sorun yok ise ve telefon açılmıyorsa anakart sıfırlama işlemi yapılıyor. bu işlem iyapmak için özel jaflar var baglandıgı anda otomatik cihaz sıfırlıyor :)

tanesi 3bin dolar. sadece servislerde mevcut oluyor :) bu tip bir imkanın yoksa mecbursun servise vermeye. :)

kısacası sana telefoncu yolu gözüktü kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Burak
Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi

Yok Yok Hıc Oyle Bı Sorun Degıl Bakın Power Tusuna Basınca Beyaz Ekran Cıkıyor Kalıyor Hanı Beyaz Ekran Cıkıp Nokıa Yazıyor Ya O Sekılde Iste ama Sadece Beyaz Ekran Cıkıyor Bı Kerede Nokıa Yazdı Oyle Kaldı Lutfen Yardımcı Ol Bana :/ Para Vermek Istemıyorum :)

Burak

Üye
kısacası sana telefoncu yolu gözüktü kardeşim

evet :)

ama telefoncu tanıdıgın varsa sor bence :hmmm

----------Eklendi @ 16:54:08 ---------- Yazıldı @ 16:53:00 ----------

Yok Yok Hıc Oyle Bı Sorun Degıl Bakın Power Tusuna Basınca Beyaz Ekran Cıkıyor Kalıyor Hanı Beyaz Ekran Cıkıp Nokıa Yazıyor Ya O Sekılde Iste ama Sadece Beyaz Ekran Cıkıyor Bı Kerede Nokıa Yazdı Oyle Kaldı Lutfen Yardımcı Ol Bana :/ Para Vermek Istemıyorum :)

öyle bişey yok. sen onu kendin yapamazsın.

mecbursun servise vericeksin :)

telefoncuya verirsen gerekli donanıma sahip olmadıgı için servise yolluycak ve araya kar payı koyucak iyice fatura kabarıcak :) direk servise vermelisin.

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Hıc Telefoncu Tanımıyorum Bı Keresınde Power Tusu Kırıldı 15 Lıraya Yaptırdım Gene Sımdı 10 Lıra Verıp Yaptırırsam 80 Lıralık Telefon Patladı Bana 160 Lıraya Abımın Yuzunden Oldu Telefonu 4 Kere Yere Dusurmus :/

Burak

Üye
Hıc Telefoncu Tanımıyorum Bı Keresınde Power Tusu Kırıldı 15 Lıraya Yaptırdım Gene Sımdı 10 Lıra Verıp Yaptırırsam 80 Lıralık Telefon Patladı Bana 160 Lıraya Abımın Yuzunden Oldu Telefonu 4 Kere Yere Dusurmus :/

tek yapacagın servise vermek.

en az 70 lira hazırlamalısın :D

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Zaten 80 Lıra :D

Üst Alt