Nokıa N70 Beyaz Ekran Sorunu

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Genzo * tarafından paylaşıldı. Okunma: 5166 | Cevaplanma: 27

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokıa N70 Beyaz Ekran Sorunu

madem öyle çöpe atcaksın kardeş.

Yazan: Burak
  2. Abı Nıye Cope Atıyım Baska Telefonum Yok.

3. yahu sen bizi anlamak istemiyorsun madem dediklerimizi dikkate almıyacaksın niye konu açtın ?

4. Ekran filmi kopmuş olabilir yere düşüp darbe aldığı için.Öyle olunca tuşlara basınca ses geliyorsa ekran filmi darbeden dolayı kopmuş olabiliyor.

Bir diyeride flash yaparken,yanlış bir şekil de yapıldığından dolayı beyaz ekranda kalır onuda yapılmadığına göre ilk seçenek kalıyor.

5. Telefonculara Gosterdım En Dusugu 25,30 Tl Dedı Yuh Yaf :/

6. Sızı. Dınlıyorum Zaten Sıze Hak Verıyorum. Telefonu Atıcam Cobe :D

7. 30 lira verip yaptır eğer yeni cihaz almayacaksan.. Ya çöpe atıcaksın yada o 30 lirayı vericeksin..

8. Haklısın.

Nokıa N70 Beyaz Ekran Sorunu konusuna benzer içerikler

1. Nokıa 7610 beyaz ekran sorunu;yardım ( 1 Temmuz 2009 | Symbian Destek )

arkadaşlar ben bir 7610 aldım ilk bir hafta hiç bir sorun yoktu gayet iyi açılıp kapanıyordu.ama sonra ne oldu bilmiyorum.telefonu kapattım tekrar açılmadı.bir kaç kez denedim açıldı.ama en son bir daha kapattım.sonra hiç açılmadı.power tuşuna...
  2. e65 beyaz ekran sorunu ( 26 Temmuz 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar e65 telefonum var hackledim telefonu 2 gün sonra telefon kendiliğinden kapandı vede açtığımda nokia yazısı geliyor daha sonrada beyaz ekranda kalıyor...kaç kere açıp kapattıysamda gene aynı...bana bir yardım etseniz yada telefonun...
  3. C3 Beyaz Ekran Sorunu .. !! ( 7 Şubat 2012 | Nokia S40 ve Java Destek )

Video izlerken,video çekerken 1 saniyeliğine beyaz ekran çıkıp kayboluyor.Nedeni ve çözümü nedir?
  4. fMobi Beyaz Ekran Sorunu ( 27 Nisan 2013 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

fMobiyi açtığımda beyaz ekran geliyor. Hep öyle kalıyor . YARDIM PLS
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:07:20