Nokia Maps (smart2go navigasyon programı) - Türkiye haritası güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

victory3223

Üye
çok teşekkürler arkadaşım.

runaway34

Üye
şimdi indirdim ve kuruyorum bakalım nasıl bişeeyyyy ?????

durduorhan

Üye
nokia maps yükledikten sonra dolaş denildiğinde ya şifre istiyor yada ücret yardımcı olabilirmisiniz tşk

msdemirpolat

msdemirpolat

Üye
Ben Nokia Maps'i Nokia E60'da denedim. Gayet iyi çalışıyor.
Nasıl kurulacağına gelince. Bir kaç püf noktası var.

Önce Nokia Maps'i PC'ye kurmak gerekiyor. Ardından USB bağlantısı ile programı Cep telefonuna yüklüyorsun. Sonra programı telefonun içine kuruyorsun. Son olarak hafıza kartını Card Reader (Kart okuyucu) aracılığıyla PC'nin USB girişine takıp, indirdiğin Türkiye haritasını karta atıyorsun. Bu kadar.
Anlaşılmayan bir nokta var ise, yine yardımcı olmaya çalışırım.

murat kalkar

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

teşekklürler çok güzel. bunların hepsini yaptım ama voice dosyasını nereye indiriyor anlamadım. maps dosyasını da indirmiyor hata veriyor tekrar dene diyip duruyor

maviadam

Üye
kardes bende yazılım yuklu telefon hafızasında kartada yukleme yaptım. nokıa maps loader ıle
şimdi bu kartta kı ve telefon hafıozasındajkı yazılım nasıl birbiri ile irtibata geciyr

yazılımı silemiyorum ayrıca uzerinede kurulamıyor ne iş bu yardım...

falcon95

falcon95

Üye
teşekkürler

sedser

Üye
bu ne yav bekle bu nokia map loaderi kursun hala kuruyor

poq

Üye
yalnız ben bu haritalar olayına taktım,tümünü download edebileceğim bir yer var mı ya da kablosuzdan çeken arkadaşlar E:\cities in içindeki dosyaları rar halinde ekleyebilirler mi aceba

memowtiger

Üye
Nerde Bu Lınk Yaa

hkndmrl

Üye
paylaşım için sağol...

cartmen

Üye
kardeş denedim ama olmuyo

greenhunter

Üye
arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim.e65 te çalışıyor.n70 tede kullanmak istiyorum.ancak pc suite modun haricinde çalıştıramadım dolayısıyla map loader ile yükleyemiyorum bu konuda yardımcı olurmusun.haritayi ve ses dosyasını başka şekilde indirip tele atmanın başka bi yolu varmı?şimdiden teşekkürler.

sene sene

Üye
N 95 e ben büyük şehirlerinkini yükledim diğer küçk şehirleri yükleyemedim bana yardımcı olabilirmisiniz???

007hilmi

Üye
linki bulamayan arkadaş nokıa'nın sitesinde ''ara'' bölümü var oradan aratıp ulaşabilir.

tilki_555

Üye
thanks

hanoglu

hanoglu

Üye
Vala Bende Uğraştım Yapamadım.
Lütfen şunu Adım Adım Ayrıntılı Anlatında Bizlerde Faydalanalım

cyber.kartali

Üye
sağol

AkreP_KraL_19_1