Nokia Maps (smart2go navigasyon programı) - Türkiye haritası güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

karakartal5559

Üye
tşkler ellerine sağlık ama bir sorun var güncelleme eski diye bir yazı çıkıyor tel yüklerken açıklama yaparsanız memnun kalırım saygılar.

ethereal

Üye
ark lar bende n73 var yükleidm haritalar diye bişe var açıyom ama şebeke istiyor yada gps modülü almak şart yoksa olmaz . o gps olursa oluyor arbaya onu koycaksın yanına da teli koycan öle olur. ama bende harita güncel değil yane büyükçekemce de oturuym ama oralardak icadde ve sokaklar yok . onu yapamadım tek sorunum bluetooth gps cihazı alıp arbaya koymak :)

hayalibirsehir

Üye
ok telşekürler

--------------- Ekleme ---------------

paylaşım için teşekürler arkadaşım

teşekürler link için

arkadaşlar bu link nerde ya

Den1z

Üye
arkdasım yukledım ama turkıye harıtasını işlemde degıl nasıl ısleme koycaz :S

romeoles

Üye
arkadaşım N80 de siteden çektiğim dosyayı kuramadım uyarı alıyorum yardımcı olursan...

Den1z

Üye
eyw babacanlar yaptım sagolun ^^

dogusayaz

Üye
görmek mümkünmü

veli1905

Üye
eyvallah kardeş

MR_KAOS

Üye
merhaba arkadaslar bende n 80 varda bu program calısıyormu n 80 de

bhdr_ka

Üye
wallahi n73 me de çok güzel çalışıyor çok saolun :oke:

eyypshmc

eyypshmc

Üye
benim telefona uygun xersiyon yok ama başkasını indirip deneyecem

bacardirom

Üye
arkadaşlar yeni harita yüklemenin tam sürüm olarak kullanmayla hiçbir alakası yook nokia bi cok ozelliğini kısıtlayarak bize demo bi kullanım sunuyor tam sürüm kullanmak istersek epey yüklü bi ücret ödememiz gerekiyor.. illaki navigation sistem kullancam diyorsanız tomtom bu konuda harika sesli yol yardımı kilometre hesabı radar dahil yüklemesini becerirseniz bedavaya kullanabilirsiniz benden tavsiye biraz uğraşı ondan sonra kusursuz bi navigation..

burak1000

burak1000

Üye
link için sağol

seraph

Üye
tesekkür

pamukk

Üye
allah ne muradın varsa versın kardes, ellerıne saglık , cok saoll

toprakumit

toprakumit

Üye
oğuz!!! kardeş N95 te güncelleştirme hatası veriyor... Bari sorununuda dede anlıyalım.!:pro:

yalnizefe35

Üye
arkadaşlar yeni harita yüklemenin tam sürüm olarak kullanmayla hiçbir alakası yook nokia bi cok ozelliğini kısıtlayarak bize demo bi kullanım sunuyor tam sürüm kullanmak istersek epey yüklü bi ücret ödememiz gerekiyor.. illaki navigation sistem kullancam diyorsanız tomtom bu konuda harika sesli yol yardımı kilometre hesabı radar dahil yüklemesini becerirseniz bedavaya kullanabilirsiniz benden tavsiye biraz uğraşı ondan sonra kusursuz bi navigation..

bu bahsettiğin dosyayı nerde bulabilrim? nokia nın werdiği maps programından bi sonuc alamadm.. bilg. bile kuramadm bu konuda detaylı anlatım yapılırsa sewinirim.. paylaşım için tşkler..:vur

luupuus

luupuus

Üye
bende yüklüydü süper bişey

huseyin73

Üye
çok teşekkür ederim sorunsuz yükledim:oke:

by_zorbey

by_zorbey

Üye
eline saglık kardes

Üst Alt