Nokia Maps (smart2go navigasyon programı) - Türkiye haritası güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

emirdagli1984

Üye
neden indiriyoz ya ben hic bisey indiremiyom

hobiapo

Üye
yaa arkadaşlar ben kurdum oldu ama avigasyon çalışıyor 2 dakika sonra magazaya giriş için internet istiyor ve navigasyon kopuyor bilen varsa bi yardımcı olsun

kayham

Üye
arkadaşlar nokia 5800 ve 5230 için navigasyon programı "NDrive" yüklemenizi tavsiye ederim türkçe ve sesli üstelik ücretsiz

phasan

phasan

Üye
arkadaşım ben pek bişi anlamadım bende n73 kullanyoeum ayrıntılı anlatırmısın

sistem iso

Üye
programın downloadı için ve haritalar için gerekli linkleri lütfen verebilir misiniz ? site karmaşık bulmakta sıkıntı çektim...telefon modeli nokia n73....şimdiden teşekkürler...

blameless

Üye
ya arkadas bu dosya nerede lınke tıklıyorum stat da n73 bulamıyorum kı

xyakupx

xyakupx

Üye
e65 için olurmu

reiding

Üye
iyi hoş güzelde N73 için novigasyon yok mu?

zeki40

Üye
Thank you

efsane_komando

efsane_komando

Üye
Arkadaşlar Nokia Maps yani smart2go navigasyon programını kullanan varmı aranızda.ben kurdum Türkiye haritasını da güncellemişler 21.3 MB.ama hafıza kartına kurunca 50 mb civarında yer kaplıyor.şu an istanbul ve Ankara cadde cadde sokak sokak elimin altında.üstelik bedava ve GPS cihazınada gerek kalmadan.özellikle simulasyon olayına bayıldım.herkese tavsiye ederim.program Türkçe ve Symbian OS 9.1 (N73,N93 vs.) gibi telefonlar içindir. Kendi telefonumda (N73) bizzat denedim. daha önceden verildiyse özür dilerim.​

bu link europa nokia sitesine bağlanıyor ve normal nokia sayfası.ne alaka üstteki açıklama-ne alaka bu sayfa_??? yani bu kadar kelime yazacağına kısaca gir kardeş nokia sayfasına ordan indir desen daha az zaman alır-sana da zahmet olmazdı...ne işe yarar ki verdiğin bilgi...._?????
harcanan zamana yazık yahu...

goldenheros

goldenheros

Üye
saol

durukan3

Üye
bina içinde gps çalışmaz

asi_dj85

Üye
tesekkürlerrr

ckodes

Üye
arkadaşlar ben buraya üyeyim de nasılindirilecek bi bilginiz varmı şimdiden teşekkürler

goko123

Üye
Tdüu ktuukkkl

Üst Alt