Haber Nokia Lumia 1020 11 Ekim'den Itibaren 1999tl'den Satışa Çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bence ülkemizdeki ekonomik konjonktürü, telefon piyasasındaki fiyatlar düzeyini ve alım gücünü göz önüne alırsak 100 ila 150 TL daha ucuz bir fiyat verilse daha makul olurdu sanki.

Yani 1849-1899 TL civarında bir fiyat, tüketiciye daha cazip gelebilirdi :hmmm

goktas19

goktas19

Üye
Bu telefon 1999 tl ise Lumia 929 veya Lumia 1520 yi düşünemiyourm...

ArMaGeDdOn_87

Üye
iPhone varken kimse bu parayı Lumia 1020 ye vermez :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Biraz zaman geçsin olacakları görelim...

PureFood

PureFood

Üye
biraz zaman geçse de fiyatı düşse. Turkcellden 2000e almak mantıklı değil. Bir kaç aya 1800 bandına inerse iyi olur.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
cihaz tedariğinde sıkıntı yaşanmazsa ki zannetmiyorum iki ay sonra bir miktar indirim olacaktır.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
1520 26 eyllde tanıtılacaktı oda türkiyeye gelecek mi?

ArMaGeDdOn_87

Üye
1800 de verilmez bence iPhone 5 şu anda 1850 TL 2 ay sonra onda da biraz daha indirim olacaktır ve 5s de 2000 TL den satışa girer,
bana kalırsa Lumia 1020 nin satışı çok düşük olur

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
1800 de verilmez bence iPhone 5 şu anda 1850 TL 2 ay sonra onda da biraz daha indirim olacaktır ve 5s de 2000 TL den satışa girer,
Katılıyorum

mesutcinik

mesutcinik

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PureFood
BelaMonte

BelaMonte

Üye
1020 donanım olarak i5 den daha ustun bir cihaz. Kullanıcının tek tereddüt edeceği şey sistemi olacaktır. Zaten wp yi sevmeyen adam hiç lumia serisini almaz. Ama wp seven adam fiyatı eşiti bırak i5 daha ucuz olsa bile 1020 alır. Yada tam tersi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
1020 donanım olarak i5 den daha ustun bir cihaz. Kullanıcının tek tereddüt edeceği şey sistemi olacaktır. Zaten wp yi sevmeyen adam hiç lumia serisini almaz. Ama wp seven adam fiyatı eşiti bırak i5 daha ucuz olsa bile 1020 alır. Yada tam tersi.
Bir windows phone sever olarak gidipte ip5 almam ama 1020 yi de almam :), bana daha cazip teklifler sunan bir lumia cihazını belki. O da elimde hali hazırdaki L920 yetersiz gelmeye başladığında düşüneceğim bir şey.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bir windows phone sever olarak gidipte ip5 almam ama 1020 yi de almam :), bana daha cazip teklifler sunan bir lumia cihazını belki. O da elimde hali hazırdaki L920 yetersiz gelmeye başladığında düşüneceğim bir şey.
aynen öyle :D 1020 çok çok pahalı bence :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
aynen öyle :D 1020 çok çok pahalı bence :)
yanlış Lumia1020 bu fiyatı bence hak ediyor fakat ülkemizdeki alım gücüne göre göz boyayacak veya "moda" oluşturacak trende sahip olmadığı için cihaz küçümseniyor ve bu yüzden de bu fiyatı hak etmediği düşünülüyor

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
yanlış Lumia1020 bu fiyatı bence hak ediyor fakat ülkemizdeki alım gücüne göre göz boyayacak veya "moda" oluşturacak trende sahip olmadığı için cihaz küçümseniyor ve bu yüzden de bu fiyatı hak etmediği düşünülüyor
Siz bu telefonu alacak mısınız efendim :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Siz bu telefonu alacak mısınız efendim :)
belli olmaz. Şimdilik Lumia925'ten son derece memnunum fakat kamerası konusunda bazen doyumsuzluk yaşıyorum. Kullanmak için almasam bile tatile veya bir yerlere gezmeye giderken resim çekmek için alabilirim.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
hllsvrn

hllsvrn

Üye
Güzel bir cihaz, özellikle kamerası çok dikkatimi çekiyor. 920'i satıp 1020 düşünür gibi oldum.
Ciddi alıcı arkadaşlar, Bana PM ile ulaşsınlar.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
genelikle yeni çıkan telefonlar 1800 civarı olunca buda 1999 çok pahalı geldi yoksa tabi ki hak ediyor

Üst Alt