Haber Nokia Lumia 1020 11 Ekim'den Itibaren 1999tl'den Satışa Çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Buda zengin telefonu :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

IVI-Elia

Üye
arkadaşlar fiyat pahalı demeden önce şunu duşunun; bu cihaz uzun yıllar kamera konusunda rakipsiz kalıcak. 2GB ramiyle sistemin şimdilik hiç ihtiyaç duymadığı bir donanıma sahip ki o ram de sadece devasa kameranın dualshot özelliğiyle çektiği fotoğrafları işleme sureni kısaltmak için kullanılmış. Şu anda hepimize cihaz lumia920'nin değişik bir versiyonu gibi gelse de bu cihaz muhtemelen efsane olacaktır.

ona hiç şüphe yok ama her şeyin kamera olmadığını da düşünürsek lg g2 gibi bir telefonun da 1599₺ den satışa sunulması nokiaya böyle bir donemde bu fiyat açılmasıyla neyi amaçlamış.yani xperia z1 de eğer 1799₺ bandından girerse nonianın işi zor..

• Beğen
Tepkiler: skynet
braayn

braayn

Üye
bu fiyatla çok satış yapacağına bende inanıyorum ucuzlamasını bekliyeceğiz artık

foreverthe

foreverthe

Üye
Polat Alemdar bile Nokia 1020 kullanıyor beyaz :D

• Beğen
Tepkiler: Dede

merkel02

Kapalı Hesap
hayallerim suya düştü :agla2:1020 1999 TL ise 1520'nin fiyatı ne olur :bilmm:sinir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520 ABD'de 699$ fiyata sahip olacak. Lumia1020 ise ABD'de 749$. Yani Lumia1520 her turlu daha ucuz olacaktır.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bence bu fiyatın içinde mutlaka turkcell'in eklemesi vardır diğer telefonculara ve teknoloji marketlerine düştüğü zaman telefon bana kalırsa 200-300 lira ucuzlar

IVI-Elia

Üye
ali kemal abi wpcentralda sana teşekkür etmiş haber için

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bizim moderatörümüz dünyaca ünlü ya :alkis

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
haber için teşekkürler ama bu fiata alacağımı zannetmiyorum

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben bunu o manada söylemedim. Sadece mizah açısından ve eskiden tüm dizilerde iPhone görüyorduk şimdi 1020 görüyoruz bu iyi bir şey bence. Etkilenmedimde, neyse iyi forumlar, iyi akşamlar.

foreverthe

foreverthe

Üye
abi ne güldüm ya :D onlar bilsek reklam olsun diye koyuyor zaten baksana bizimkiler nasıl etkilenmiş :D
Etkilenmek ve ilgisini çekmek çok farklı kavramlar. Diğer yorumumu okuyarak ne demek istediğimi anlayabilirsin. Ilgimi ceken olay daha Türkiye'ye gelmeden dizide gözükmesi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Etkilenmek ve ilgisini çekmek çok farklı kavramlar. Diğer yorumumu okuyarak ne demek istediğimi anlayabilirsin. Ilgimi ceken olay daha Türkiye'ye gelmeden dizide gözükmesi.
tabi ki anladım ben zaten o anlamda dediğini, ben o arkadaşın yorumuna güldüm

Üst Alt