Nokia C7 DustoJniK V.6 [ 111.030.0609 ] Yeni CFW 19.03.2012....

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Recep beyciğim bende senin CFW den bahsediyorum... :)

---------- Eklendi @ 18:29:40 ---------- Yazıldı @ 18:27:57 ----------

oo direk yükle bence bunu :oke:

---------- Eklendi @ 16:03:06 ---------- Yazıldı @ 15:53:03 ----------

bizde faydalanalm :)

Beklemekte Fayda Var Bir Kaç Yeni Mod daha Eklenebilir. Modlar Çıkacak yakında :)

slant1111

slant1111

Üye
Bence widgetları falan gömme sonradan sorun oluşturabiliyor :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Widgetler C de yani sıkıntı yok değiştirilebilir. Widgetlerin Mif uzantılı dosyalarını gerekli yere attığınızda widget rengi ve şekli değişir :oke: Artı olarak üzerlerine kurulabilir... :D

slant1111

slant1111

Üye
şuan senin cfw yüklü ama kuruyorum widget lar menüsüne gelmyor :)

slant1111

slant1111

Üye
mifleri attgmda da degsmyor :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
şu an kullandığımdan bahsediyorum v.7 olan :)

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Benim CFW hazır Bilal abi, upload ediyorum şu an. :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık o zaman recep beyciğim :)

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
abi v7 çıktımı ..?

slant1111

slant1111

Üye
Çıkmalı artık :)

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
bencede cıkmalı ...

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
V7 büyük sabırsızlıkla bekliyoruz

Alperen Şuayb

Üye
ne zaman çıkcak abi

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
hocam dünyanın en hızlı cfw si ne zaman çıkacak merakla bekliyoruz inanın en hızlı cfw dir başka hızlısını görmedim ben gören varsa söylesin .. Allah sizden razı olsun hocam v7 yi heyecanla bekliyoruz .....:D

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Evet hızlı bir cfw ram en son 137 mb. :) Fakat Tuş ışıkları yani keyligt sorunu var çözmeye çalışıyorum.....

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
hocam bir yanlışınız olmasın bende açılışta ram 144 lerde oluyor v6 da :D

hocam bekliyoruz sorunu çözersiniz inşallah en kısa zamanda yayınlarsınız . hocam bide size zahmet bütün widgetler olsun ama orjinaller olsun :D

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Işık sorunları çözülmüştür. Açılıştan bahsetmiyorum kullanımda rami söyledim :) Widgetler Orjinal yapmadım fakat C/Resource/Apps nin içine orjinallerin mif dosyasını attığınıza hatta istediğiniz widgetlerin mif dosyalarını dediğim yere attığınızda widgetler değişecektir...

Belki Akşama Yayınlarım. [ Haritalar , NokiaStore falan silinmiştir. Kullananı var kullanmayanı var Fakat Kurulmaları çok basittir. Sis dosyalarını kurduğunuzda kurulum tamamlanır. Açılışta Hafıza 448 Mb falandir :) ]

Extra olarak Telefon İlk açılıştan sonra dili ingilizce yapmalısınız kodlamalar ingilizce olduğundan dolayı kurulum tamamlaması için ingilizce olması gerekiyor telefon kurulumu 15 sn içinde tamamlar ve reset atar. sonra dili türkçe yapabilirsiniz ....

By_DİYAR

By_DİYAR

Üye
herşey için teşekkürler hocam widgwtler sorun değil biz hallederiz :D Akşama hazırdır inşallah ben hemen format atıp yayınlanmasını bekliyorum :D

---------- Eklendi @ 15:40:58 ---------- Yazıldı @ 15:19:26 ----------

hocam cfw hakkında birkaç ricam olacaktı .. X-plore ve tema sorunu çözülmüştür inşallah tabi bunlar pek sorun olamayan şeylerdir ama yinede sorunsuz bir cfw yi herkes kullanmak ister.

+ olarak hocam recep hocanın eklediği yeşil renkli batarya ikonu ve İvo777'nin batarya modunun son versiyonu v4.0 olanı + Geliştirilmiş CPU ve GPU modu eklenirse süper olur ... çünkü v4 batarya süper gidiyor. cpu ve gpu modu ise cihazı hiç ısıtmıyor gerçekten çok etkili birşey cihaz ısınmıyor . yoksa normalde cihaz nete girdiğinde veya oyun oynadığında sanki patlayak gibi ısınıyor ama Geliştirilmiş CPU ve GPU modunu attığımda soğuyor artık ısınmıyor. inşallah eklersiniz hocam . saygılarımla akşamı 4 gözle beklyoruz :D

Üst Alt