nokia c6-01 KAPANDI AÇILMIYOR !!!!

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında bagerhk tarafından paylaşıldı. Okunma: 4123 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nokia c6-01 KAPANDI AÇILMIYOR !!!!

NOKİA C6-01 ANNA KULLANIYORUM. TELEFONUMA SABAH Wİ-FİDEN ANNA YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPTIM. GÜNCELLEME BİTTİKTEN SONRA TELEFON AÇILIP KAPANACAK MESAJI ÇIKTI. BENDE ONAYLADIM. ŞİMDİ TELEFON AÇILMIYOR. AÇMA DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR. SERVİSE GÖNDERMEDEN NASIL HALLEDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....:off:

Yazan: bagerhk
  2. NOKİA C6-01 ANNA KULLANIYORUM. TELEFONUMA SABAH Wİ-FİDEN ANNA YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPTIM. GÜNCELLEME BİTTİKTEN SONRA TELEFON AÇILIP KAPANACAK MESAJI ÇIKTI. BENDE ONAYLADIM. ŞİMDİ TELEFON AÇILMIYOR. AÇMA DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR. SERVİSE GÖNDERMEDEN NASIL HALLEDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....:off:

3. Telefonundaki bilgileri yedeklemiş miydin?

4. Dostum hard format at eğer düzelmezse flash atarsın

5. inşallah yedek almıştır.

6. evet yedeklemiştim. servise göndermeden nasıl açarım telefonu?

7. sırayla menü, ses kısma, kamera ve güç/açma tuşlarına basarak format at.

8. yedek aldım da, hard format ve flash nasıl atılır ki....

9. Arkadaşım buradaki konuya yazmıştım.

http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...a-kapandi-acilmiyor-yardim-lutfen-719216.html

- - - Eklendi - - -

Hard format atmak için; 4 tuşa birden basmanız gerekir, telefon kapalı halde iken telefonunuzun Menü, Ses kısma, Kamera tuşlarına basılı halde iken telefonun güç/açma tuşuna basıyoruz, Nokia logo gelene dek tuşları basılı tutuyoruz, hoşgeldiniz mesajı geldiğinde format başarılı demektir.

10. olmazsa flash at ne servisi 2 hafta alamazsın

11. Telefonun Hafıza kartını cıkararak Bi aç Eger acılmazsa Hard format at

nokia c6-01 KAPANDI AÇILMIYOR !!!! konusuna benzer içerikler

1. Nokia C6-01 İnterneti Kapama ( 22 Şubat 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

İnternet paketim var ama oviden uygulama indirmek dışında hiçbir şey yapmadığım halde bir günde 40 MB'ım gitti ve de sürekli kullanmadığım uygulamalardan da gidiyor acaba her internete bağlanmaya denediğinde bana soracak ya da tümden kapama gibi...
  2. nokia c6-01 flash atarken telefon kapandı ve açılmıyor..! ( 2 Ocak 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar lutfen bana yardım edın telefona flash atarken telefon bozuldu hıc acılmıyor dead olarka denedım usb yok hatası alıyom lutfen bırı yardım etsın sımdıden tesekkurler..!
  3. nokia c6-01 flash atarken telefon kapandı ve açılmıyor..! yardım ( 2 Ocak 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar lutfen bana yardım edın telefona flash atarken telefon bozuldu hıc acılmıyor dead olarka denedım usb yok hatası alıyom lutfen bırı yardım etsın sımdıden tesekkurler..!
  4. C6-01 Telefon Guncelleme Yuklerken kapandı açılmıyor ( 19 Şubat 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Hiç bir sekilde usb baglantısını gormuyor bilgisayar.Kablo ara sıra temeazsızlık yapıyordu yuklenırkende yapdı ve sonuç olarak telefon kıtlendı açılmıyor açma kapama tusuna basıyorum sadece titriyor arastırdım bunun bır çozumu yok gibi telefonun...
  5. C6-01 Nokia Maps Açılmıyor ( 7 Mart 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar belle yüklü c6-01 e hard format attım market ve harita uygulaması yok oldu sonra nokia suite ile yazılımı tekrardan kurma yaptım market yüklendi nokia maps yüklenemedi uyarısı veriyor ancak telefonda simgesi var ama açmıyor....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 11:32:40