nokia c6-01 KAPANDI AÇILMIYOR !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6-01 KAPANDI AÇILMIYOR !!!!
NOKİA C6-01 ANNA KULLANIYORUM. TELEFONUMA SABAH Wİ-FİDEN ANNA YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPTIM. GÜNCELLEME BİTTİKTEN SONRA TELEFON AÇILIP KAPANACAK MESAJI ÇIKTI. BENDE ONAYLADIM. ŞİMDİ TELEFON AÇILMIYOR. AÇMA DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR. SERVİSE GÖNDERMEDEN NASIL HALLEDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....:off:

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA C6-01 ANNA KULLANIYORUM. TELEFONUMA SABAH Wİ-FİDEN ANNA YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPTIM. GÜNCELLEME BİTTİKTEN SONRA TELEFON AÇILIP KAPANACAK MESAJI ÇIKTI. BENDE ONAYLADIM. ŞİMDİ TELEFON AÇILMIYOR. AÇMA DÜĞMESİNE BASTIĞIMDA TİTRİYOR AMA AÇILMIYOR. SERVİSE GÖNDERMEDEN NASIL HALLEDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....:off:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Telefonundaki bilgileri yedeklemiş miydin?

aklsm

aklsm

Üye
Dostum hard format at eğer düzelmezse flash atarsın

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
sırayla menü, ses kısma, kamera ve güç/açma tuşlarına basarak format at.

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
yedek aldım da, hard format ve flash nasıl atılır ki....

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım buradaki konuya yazmıştım.

http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...a-kapandi-acilmiyor-yardim-lutfen-719216.html

- - - Eklendi - - -

Hard format atmak için; 4 tuşa birden basmanız gerekir, telefon kapalı halde iken telefonunuzun Menü, Ses kısma, Kamera tuşlarına basılı halde iken telefonun güç/açma tuşuna basıyoruz, Nokia logo gelene dek tuşları basılı tutuyoruz, hoşgeldiniz mesajı geldiğinde format başarılı demektir.

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
olmazsa flash at ne servisi 2 hafta alamazsın

Silinen Üye 1446000

Kapalı Hesap
Telefonun Hafıza kartını cıkararak Bi aç Eger acılmazsa Hard format at

Üst Alt