Nokia c6-01 Belleye güncelledikten sonra kafayı yedi acil yardım !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 Belleye güncelledikten sonra kafayı yedi acil yardım !!
merhaba arkadaşlar. nokia c6-01 telefon aldım 3 ay önce. Baktım belle güncellemesi çıkmış indireyim dedim. herneyse 1 hafta sorunsuz kullandım ve o 1 haftadan sonra telefon resmen bozulmaya başladı. Ekran kendi kendine titriyor dokunmadığım halde. Bazen arama yapmıyor. Telefon kasıyor vb. vb. bir sürü sorunlar var. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum acaba annaya tekrar dönebilirmiyim? fakat telefon konusunda fazla bilgim yoktur.

untaka

Üye
bendede aynı tlf var ve belleyi sorunsuz kullanıyorum güncelleme esnasında sorun olmuş olabilir öncelikle tlf hard format atıp daha sonra güncellemeyi dene sorun çözülcektir tabi yedek almayı unutma

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
nasıl atcam hard format

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
telde virus programı varmı?

LaNegra

Üye
Yeni guncelleme geldi onu yukle kardeş

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
merhaba arkadaşlar. nokia c6-01 telefon aldım 3 ay önce. Baktım belle güncellemesi çıkmış indireyim dedim. herneyse 1 hafta sorunsuz kullandım ve o 1 haftadan sonra telefon resmen bozulmaya başladı. Ekran kendi kendine titriyor dokunmadığım halde. Bazen arama yapmıyor. Telefon kasıyor vb. vb. bir sürü sorunlar var. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum acaba annaya tekrar dönebilirmiyim? fakat telefon konusunda fazla bilgim yoktur.

Önemli dosyalarını yedekle, *#7370# yap ve cihazı resetle. Daha sonra ovi suite ile yeni güncellemeyi yükle.

LaNegra

Üye
yanı en mantıklısı yedekle ve yenı gucellemenın :D keyfıne bak

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
neyse ben yeni güncellemeyi yükledim fakat format atmadım. çünkü telefon babamın olduğu için virüs girme ihtimali yok. sadece telefonda resim çekiyor başka bişey yaptığı yok zaten gene sorun çıkarırsa servise vericem.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
neyse ben yeni güncellemeyi yükledim fakat format atmadım. çünkü telefon babamın olduğu için virüs girme ihtimali yok. sadece telefonda resim çekiyor başka bişey yaptığı yok zaten gene sorun çıkarırsa servise vericem.
çıkmaz inşallah

tempestshine

tempestshine

Üye
nedir bu çelişki.belle refresh iyi mi kötü mü her kafadan başka bir ses çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Microsoft office mobile uygulaması yok güncellemede bu ne iş :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...