Nokia Belle Refresh uyumlu Dolby Headphone Modu

Sponsorlu Bağlantılar

tusam

tusam

Üye

orjinali derken ilk sayfadaki dosyalar onlar sorun çıkmaması lazım sadece dosyaya c ye at yazdım :)

hem sen sis yüklememişmiydin yüklediğin dosyayı dosya yöneticisinden kaldır

adam sis yüklese gidip kaldırır herhalde o kadarda değil artık aynı problem bendede var bekliyorum çözümü hala buraya yazarken alttaki sağ sol okey silme seçenekler tuşları yok pil görünmüyo ne kadar çektiği görünmüyo mesajlara bakamıyorum internete giremiyorum bul çalışmıyo çoğu şey çalışmıyo hala anlayamadım Sadece c at denilen klasöri c ye attım hepsi bu

arslanla

arslanla

Üye
Her neyse arkadaşlar illa yapacaksanız flaşla yapın garanti yöntem...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
adam sis yüklese gidip kaldırır herhalde o kadarda değil artık aynı problem bendede var bekliyorum çözümü hala buraya yazarken alttaki sağ sol okey silme seçenekler tuşları yok pil görünmüyo ne kadar çektiği görünmüyo mesajlara bakamıyorum internete giremiyorum bul çalışmıyo çoğu şey çalışmıyo hala anlayamadım Sadece c at denilen klasöri c ye attım hepsi bu

önceki sayfada yorumu var, kendi adınıza yorum yapın lütfen ve attığınız dosyaları xplore ile girip silin-restart yapın
flash atarak tekrar yapabilirsiniz benim cihazımda başarılı sonuç almam sizinde aynı sonuca ulaşacağınızı garanti etmiyor demekki

- - - Eklendi - - -

ekran görüntüleride burada flash atmadan yaptım sorun yok ama demekki benim cihazıma özel bir mod bundan sonra arkadaşlar flash atarak yapın

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap

dostum c:/sys/bin içerisindeki AknIcon.dll dosyanın ismini x-plore ile AknIcon.dllj yap ve restart yap sorun çözülür

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar C6-01 Belle Refreshte denedim HİÇBİR SORUN YOK ! YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY DİREK SİS'LE FALAN UĞRAŞMADAN X-PLORE İLE DOSYALARI GEREKLİ YERLERE ATIP RESTART ATMAK :)

aslankaplants

aslankaplants

Üye
ben madnessin konusundan yapmıştım sorun yok şuan şu en üstteki sağa sola kaydırınca donma dışında

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
paylaşım için teşekkürler ama merak ettim kaç kişi acaba dolby modunu kullanıyor? ben stereo genişletme ile pek fark göremedim.. kulak içi sennheiser cx-200 kullanıyorum

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
philips the specked kulakiçi kulaklık ile anlaşılıyor :) :D

tusam

tusam

Üye

dostum c:/sys/bin içerisindeki AknIcon.dll dosyanın ismini x-plore ile AknIcon.dllj yap ve restart yap sorun çözülür

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar C6-01 Belle Refreshte denedim HİÇBİR SORUN YOK ! YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY DİREK SİS'LE FALAN UĞRAŞMADAN X-PLORE İLE DOSYALARI GEREKLİ YERLERE ATIP RESTART ATMAK :)

sağol Hacı sen olmasan hala uğraşıyodum allah razı olsun. Tuş ekle çalışmıyo ama gerisi çalışıyo tekrar indirsek yüklesek olur mu

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
tuş ekle derken klavyeyimi diyorsun :hmmm

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler ama merak ettim kaç kişi acaba dolby modunu kullanıyor? ben stereo genişletme ile pek fark göremedim.. kulak içi sennheiser cx-200 kullanıyorum

ben philips she-9500 kulakiçi kullanıyorum. farkediyor tabi.

- - - Eklendi - - -

ben madnessin konusundan yapmıştım sorun yok şuan şu en üstteki sağa sola kaydırınca donma dışında

bunda o sorun yok.

- - - Eklendi - - -

sanırım yazılanları okumuyorsun? nasıl attıysan aynı şekilde sileceksin dosyaları. telefonuda yeniden başlat tamamdır. ilk mesajdaki link sorunsuzdur. ben bizzat kullanıyorum.

MaxipmaN

Üye
ben madnestan yaptım ses inceliyor orjinal kulaklıkta amaç bu mu?

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ben madnestan yaptım ses inceliyor orjinal kulaklıkta amaç bu mu?

benim kulaklıkta algıladığım şu; tiz ve bass kalitesi bariz artıyor, şarkıcının ve enstrümanların sesi daha net hale geliyor.

orjinal fw deki genişletmeyide denedim. o sesin yankı yapmasını sağlıyor biraz. aynı kaliteyi vermiyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye

benim kulaklıkta algıladığım şu; tiz ve bass kalitesi bariz artıyor, şarkıcının ve enstrümanların sesi daha net hale geliyor.

orjinal fw deki genişletmeyide denedim. o sesin yankı yapmasını sağlıyor biraz. aynı kaliteyi vermiyor.

bu sefer pc kulakığı taktım phılps kaliteli dediğin gibi bass ve tiz kalitesi artıp söz kalitesi de artıyor

ancak ben madnessinkini yaptım bundan farkı var mıdır?

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu sefer pc kulakığı taktım phılps kaliteli dediğin gibi bass ve tiz kalitesi artıp söz kalitesi de artıyor

ancak ben madnessinkini yaptım bundan farkı var mıdır?

farkı şu; kodekleri 808 den aldım ve denge hatası bunda yok.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

Dereck

Dereck

Üye
Bu qfs.mobi sitesi neden virüs uyarısı veriyor anlamış değilim. Antivirüsü devre dışı bırakmadan giremiyorum. Sizdede aynı sorun varmı ?

MaxipmaN

Üye
Bu qfs.mobi sitesi neden virüs uyarısı veriyor anlamış değilim. Antivirüsü devre dışı bırakmadan giremiyorum. Sizdede aynı sorun varmı ?

yarnen_dede nin mesajdan indir 2. Syf olmalı

aslankaplants

aslankaplants

Üye
kardeş bunu yaptım ayar sorunu da kalktı çok saol. (mobilim beğenemiyorum)

mert41994

mert41994

Üye

arkadaş doğru söylüyor flash atmadan olur diye bir ibare yok konuda,
bende flashsız oldu ama demekki herkesde aynı sonuç çıkmıyor

- - - Eklendi - - -

xplore ile dosyaları zipten çıkarıp attıysan illaki bir değişiklik olması lazım enteresan

- - - Eklendi - - -

onun benim farketmiyor sadece zip dosyasına isim verdim yani fark yok sadece ana dizine at diyorum, istersen tek tek elle at zaten aynı yere gidecek

Hiçbir değişiklik yok :/ biri hayrına sis yapsa

Üst Alt