Nokia Belle Refresh uyumlu Dolby Headphone Modu

Sponsorlu Bağlantılar

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
teşekkürler

yaren_dede

yaren_dede

Üye
üstteki otomatik dizin işi iyi oldu :) firmware işinden pek hoşlanmadığımdan hiç Bilmiyorum tüm sürücülere rofs2 arattım bulamadım da :D çok Teşekkürler

edit: yapmama rağmen olmadı, müzik kulaklıgi kullandığımdan sanırsam yada beceriksizligimden. Kesinlikle sis'ine ihtiyacım var :D

restart yaptıysan olması lazım şarkıyı açıp ayarlar tıkla

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
dosyayi atamayan arkadaslar yukleyin yeniden baslatin olursa bilgi verin

Ekli dosyalar

tolgatavli

Üye
hacı dediğini yaptık ekrandaki arama tuşu gitti mesajları bile okuyamıyorum webe giremiyorum acil yardım

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kurtuluş hocam; programın içine eklemiş olduğun AknIcon. dll sorun çıkarıyor. Bende merak ettim programı inceledim ve bende dolby olduğu için farklı gördüğümden direkt x-plorer ile sadece onu ekledim. Aynı sorun bende de oluştu. Arama simgesi, müzikçalardaki üst bölüm ikonları filan hep gitti. Sildim düzeldi.

hacı dediğini yaptık ekrandaki arama tuşu gitti mesajları bile okuyamıyorum webe giremiyorum acil yardım

Programı kaldır ve yeniden başlat. Düzelmesi gerekir.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
arslanla

arslanla

Üye
işlemi flashsız gerçekleştirdim sorun yok başarılı dostum teşekkürler

modu uygulamada zorlanan arkadaşlar altaki dosyayı indirip zipten çıkan klasörleri Xplore ile C ana dizine atıp restart yapın

yaptım tel kafayı yedi arama tuşu yok oldu nasıl düzelir acil yardım..!

- - - Eklendi - - -

nasıl geri alcam bu modu?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
indirdiğin dosyalara tıkla içinde ne olduğunu görebilirsin

MaxipmaN

Üye
e bu iş sorunlu ozaman doğru mu anladım? ona göre atıcam

MaxipmaN

Üye
sıs deneyeceğim

- - - Eklendi - - -

sis yerlesik bileşen hatası verdi

tolgatavli

Üye
indirdiğin dosyalara tıkla içinde ne olduğunu görebilirsin
hacı bu indirdiğimiz dosyaların orjinalini bulup gönderebilirmisin c6-01 belle refresh kullanıyorum yaptığımızın tam tersini yapıp düzeltelim

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sıs deneyeceğim

- - - Eklendi - - -

sis yerlesik bileşen hatası verdi

kurtuluş abinin verdiğini deniyorsan, sis content ile programı aç, aknicon.dll dosyasını sil, dosya yollarının başındaki ! işaretini c yap ve tekrar paketle. cihaz hackli ise kurulur.

• Beğen
Tepkiler: nester77
arslanla

arslanla

Üye
Düzelttim tek tek sildim. Arkadaşlar denemeyin tel kafayı yiyor web browser açılmıyor, arama gereci yok oluyor ve daha fazlası. Zor toparladım...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hacı bu indirdiğimiz dosyaların orjinalini bulup gönderebilirmisin c6-01 belle refresh kullanıyorum yaptığımızın tam tersini yapıp düzeltelim

orjinali derken ilk sayfadaki dosyalar onlar sorun çıkmaması lazım sadece dosyaya c ye at yazdım :)

hem sen sis yüklememişmiydin yüklediğin dosyayı dosya yöneticisinden kaldır

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Düzelttim tek tek sildim. Arkadaşlar denemeyin tel kafayı yiyor web browser açılmıyor, arama gereci yok oluyor ve daha fazlası. Zor toparladım...

Eğer ilk mesajda benim verdiğim linkteki dosyaları ilgili klasörlere atıp flashlarsanız birşey olmaz ve çalışır. Denedimki paylaştım. Benim E7 Cfw paylaşımımda da eklidir ayrıca.

arslanla

arslanla

Üye

Eğer ilk mesajda benim verdiğim linkteki dosyaları ilgili klasörlere atıp flashlarsanız birşey olmaz ve çalışır. Denedimki paylaştım. Benim E7 Cfw paylaşımımda da eklidir ayrıca.

Ben flaş bilmiyorum. Yaren_dede nin paylaştığından bahsediyorum klasörleri c ye attım tel kafayı yedi...

yaren_dede

yaren_dede

Üye

arkadaş doğru söylüyor flash atmadan olur diye bir ibare yok konuda,
bende flashsız oldu ama demekki herkesde aynı sonuç çıkmıyor

- - - Eklendi - - -

ne yazıkki. C'de kök klasör içine attım, res attım ama hiçbir seçenek yada değişiklik olmadı.

xplore ile dosyaları zipten çıkarıp attıysan illaki bir değişiklik olması lazım enteresan

- - - Eklendi - - -

Ben flaş bilmiyorum. Yaren_dede nin paylaştığından bahsediyorum klasörleri c ye attım tel kafayı yedi...

onun benim farketmiyor sadece zip dosyasına isim verdim yani fark yok sadece ana dizine at diyorum, istersen tek tek elle at zaten aynı yere gidecek

Üst Alt