Telefon Tavsiyesi 'Nokia 808 PureView' vs 'iPhone 4S'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StunnerDead

StunnerDead

Üye
bence fotoğraf videolarla içli dışlı olan birisi için harika telefon.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Türe

Türe

Üye
aliskansiniz siz ondan birseyler cikarir sikayet edersiniz

Gereksiz her yorum şikayet edilir benim terazimde. Ayrıca adam zaten " YILIN en çok satanı " demiş. S2'nin toplam satışı senin dediğin de ;)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar karşılaştırma hakkında yorumunuz varsa yorum yapın yoksa konunun kapanmasına sebep olacaksanız.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Çok haklısın hünkarım sitedeki ender bilgiye sahip abilerimden bir tanesi :)

bu mudur en çok satan dediğin ifade ? " iPhone 4 S'in satışlarının da gösterdiği gibi ne kadar çok tercih edilen bir telefon olduğunu bilirsiniz. "

- - - Eklendi - - -

Düzgünce ? :ehe

Üslubumuza dikkat edelim canım kardeşim.Kışkırtıcı kelimelerden kaçınalım.

Öyle uçtan laf sokma çabalarına girme ;) Eğer bir kişiye göre gereksiz diğerlerine göre gerekli isem sorun bende değil de sende hani. ;)

- - - Eklendi - - -

Öncelikle üslubunuza dikkat edin ki kalbiniz kırılmasın ;)

İkincisi onunla tartışmaya girip de kavga etmeden çıkan adam azdır ;) Bilmediği şey pek azdır ama sinirlidir ;)

Çocuk bir şey demediki.:DDüzgünce kışkırtıyor.:kop2:

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar karşılaştırma hakkında yorumunuz varsa yorum yapın yoksa konunun kapanmasına sebep olacaksanız.
Eh,şimdiden geçmiş olsun diyelim.Zira konu uçtu gitti..:)

StunnerDead

StunnerDead

Üye

Katılıyorum canım kardeşim fotoğraf için çok gezen biri için çok iyi bir telefon :)

Şöyle diyim fatihcim. Tabi android ve ios dan uygulama felan az ama işlemcisi zayıf değil. oyun muzik internet bakımından herşeyi yapabileceğın telefon. zaten üstüne 41 mp kamera eklenince :zong:

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
Hocam aslında Serdar abiyi çağırmıştım ama baktı çıktı son ban yedikten sonra gayet tartışmalardan uzaklaşmaya başladı verdiği cevaplarda gayet yumşak sizle güzel güzel tartışırdı neyse
buyrun rdadaki 808 pureviewden alıdğım görüntü ve iphone 4s
boyutlar biraz farklı olabilir ama

Türe

Türe

Üye
Hocam aslında Serdar abiyi çağırmıştım ama baktı çıktı son ban yedikten sonra gayet tartışmalardan uzaklaşmaya başladı verdiği cevaplarda gayet yumşak sizle güzel güzel tartışırdı neyse
boyutlar
biraz farklı olabilir ama

baya farklı :ehe bunlar bişey ifade etmez malesef dostum :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
boyutlar biraz farklı olabilir ama

Resimlerin mantığını anlamadım.
Serdar'a gelince gerçekten çok bilgili.Ben onla tartışmadım hiç.(Galiba):tebessüm:

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Şöyle diyim fatihcim. Tabi android ve ios dan uygulama felan az ama işlemcisi zayıf değil. oyun muzik internet bakımından herşeyi yapabileceğın telefon. zaten üstüne 41 mp kamera eklenince :zong:
Çok doğrusun işlemciye gerek yok zaten Symbian çok fazla yüklenmiyor telefona :) 41 MP harikulade :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt