Nokia 701 VS N8 izlenimlerim ( 701 almayı düşünenlere )

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
@Esendağlı süperdi. :d: :kop:

pRime.

pRime.

Üye
Bu 21 yüzyılda hala symbian kullanıyorsunuz lafı bayatladı artık mantık hatası resmen. symbian zaten 21. Yüzyılda akıllı telefonlarda kullanılmaya başlandı, öncesi yok. :oke:

Türe

Türe

Üye
amacım kötülemek değil yanlış anlaşılmasın ama symbian gerçekten kasıntı arkadaş bunu wave 2 yi alınca farkettim :hmmm donanıma lafım yok nokiayı şu aşamaya getiren symbiandır . 701 tabuları yıkacak gibi görünüyor ama bakalım , birçok videoda inceledim ve bir kere takıldığını görmedim .

mensir

mensir

Üye
    Konu Sahibi
bende düşünüyorum bu 701 ama sesi n8 den düşük yazmışsın şuan 5800 var arkadaştada n8 var n8 in sesi çıkmıyorki zaten ( benim için düşük ) 701 çok mu az kalıyo yanında ?

5800 kullandım o muzık expres bı telefon Onun sesını ancak yıne muzık expres bı model yakalayabılır Bıde cın malları :) Evet n8 den daha tok bır ses ve bıraz daha dusuk donanımsal bır sey degılse belkı ılerıde cozebılırler

squadrone

Üye
N8 de ilk aldığımda bana düşük ses gibi gelmişti bende 5800 kullanıyordum

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde 5800 den c6-01 e geçtiğimde ses baya az gelmişti

mensir

mensir

Üye
    Konu Sahibi
Forum da 701 ekranının c7 sadece bıraz parlaklıkta gectıgı yazıyor. Arkadaslar 701 almak ısteyen kısıler bılmelıler kı parlak ekran demek gunduz gunes altında ekranın gorunulurlugudur. Anlamadan telefonu kötülemeye çalışanlar olmuş o yüzden yazma gereği duydum !

By_Casparov

By_Casparov

Üye
neden kimse win7,5 nokiaları konuşmuyo :)

SilentOne

SilentOne

Üye
nedenmi daha yeni ve kimsede yok daha ve gelistirlmesi gereken bir sistem nokia androide geçseydi eğer bak bakem neler olurdu hata yaptı işte

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
geçen pazar teknosada 701i inceleme fırsatı buldum cebimdeki kurtuluş 40 belle versiyonlu n8 imle kıyasladım hiç bir farkını göremedim 701 in (ekran farkı hariç) 1 ghz. Olmasınada bakmayın sonuçta arm11 tabanlı işlemci yani bizdekilerin o.c. edilmiş hali...

SilentOne

SilentOne

Üye
hmm.... :)))) kurtuluş usta yapıyor yaw

eaagent

eaagent

Üye
İşlemci gb olarak değil hz olarak değerlendirilir dolayısıyla 1 gb değil 1 ghz ayrıca rem değil ram :) Lütfen daha dikkatli araştırma ve doğru bilgi verelim :)

mensir

mensir

Üye
    Konu Sahibi
İşlemci gb olarak değil hz olarak değerlendirilir dolayısıyla 1 gb değil 1 ghz ayrıca rem değil ram :) Lütfen daha dikkatli araştırma ve doğru bilgi verelim :)

Ne soylemek ıstedıgımı anlayan kısıler sorun cıkarmadıgı surece gereksız bır cevap olmus ! Rem yada RAM burda bır üürünün alınmasında baska bır bakıs acısı yazılı Ayrıca verılen degerler dogru Rakamlar dogru Ikı harfın lafını yapmak sadece bos konusmak bence Gereksızlıge gerek yok Konu kırlılıgı cıkarmayın lütfen

pirenuri

pirenuri

Üye
ben bir 701 kullanıcısı olarak sizlere bilgi vermek istiyorum :
bakın 512 mb ram 1 ghz ve paylaşımsız grafik belleği ile 8 kamera hd(720p) video ve fotograf cekebilme flash player 10.1 destekli olması diğer bir çok telden üstün oldugunu gösteriyor n8 den tek eksiği 12-8 kamera ama böle olduguna bakmayın çok az fark var diğer özelliklerin nerdeyse hepsi n8 den daha iyi ayrıca daha hiç kasmadı oyunları symbianfan.com ve nokiavnn.com dan indirebirsiniz ve ücretsiz ayrıca ekranıda çok çok iyi diğer telefonlarda uygulama diyorsunuz o telefonların uygulamayla yaptıgını 701 uygulamasız yapıyor androidi pek takmayın kafaya kullanışsız telefon onlar bi uygulama için diğer özelliklerden vazgeçmeyin ayrıca öle bi anlatıyorsunuzki sanki symbianın uygulaması yok birz uzn oldu ama kısa ve öz olarak forever 701

Uqur5445

Üye
bende alıcam ama burda yok:(701

SuaT6027

SuaT6027

Üye
n8 i tek geçerim arkadaşlr.. tarzı olsun kullanım olsun tutş şekli olsun.. tam benlik yaa... c7 701 tarzı o şekilde ki telefonlar çogaldı baya.. ama n8 tek :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
İphone 4 512 rem 1 gb işlemci 5mp kamera 16 hafıza 1675.TL
701 ise 512 rem 1 gb işlemci 8 mp kamera 8 hafıza 950.TL

demek heee. demek senin karşılaştırman bu. bu ne abicim sanki pc karşılaştırıyorsun donanıma bakıyor te allahım. o kadar kaliteli ve fazla uygulamayı bul, safari gibi bir tarayıcıyı bul, öyle güzel ve stabil bir yazılım bul 701'e ve ondan sonra karşılaştır sen onları.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
İphone 4 512 rem 1 gb işlemci 5mp kamera 16 hafıza 1675.TL
701 ise 512 rem 1 gb işlemci 8 mp kamera 8 hafıza 950.TL

demek heee. demek senin karşılaştırman bu. bu ne abicim sanki pc karşılaştırıyorsun donanıma bakıyor te allahım. o kadar kaliteli ve fazla uygulamayı bul, safari gibi bir tarayıcıyı bul, öyle güzel ve stabil bir yazılım bul 701'e ve ondan sonra karşılaştır sen onları.

:9 :) :) :) :) :) hey allahım yaa..

----------Eklendi @ 23:09:41 ---------- Yazıldı @ 23:08:50 ----------

sende bluetoohtla arkadasına bır resım at bakalım :D ya arkadaslar komıklesmeyın lutfen yaa.. bu tarz tartısmalara gerek yok... !!!!

turker10

turker10

Üye

:9 :) :) :) :) :) hey allahım yaa..

----------Eklendi @ 23:09:41 ---------- Yazıldı @ 23:08:50 ----------

sende bluetoohtla arkadasına bır resım at bakalım :D ya arkadaslar komıklesmeyın lutfen yaa.. bu tarz tartısmalara gerek yok... !!!!
Çok sert konuşmuşsun yaaa üzüldün iphone 4 kullananlara....:ehe
:ehe:kop:
:ehe

Üst Alt