Nokia 6630 Sorunlarına Çözüm Bende

Sponsorlu Bağlantılar

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6630 Sorunlarına Çözüm Bende
Herkez Her Şeyi Sorabilir

ahmettt024

ahmettt024

Üye
slm kardeş ben telefonu güncelledim pc suit ile ama ingilizce olacağını bilmiyodum sonnra ingilizce oldu foruma baktım nemesis programını nalattılar fakat benim teli görmüyo pro navifirm dediler onadanda dil eklentilerini indirdim yine olmadı ne yapabiliriz merak ediyorum zaten ben şehir merkezinde oturmuyorum biraz mahrumiyet bölgesi hani telefoncu falanda biraz zor

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
A.s Bende Pc Suıt Ile Guncelleme Yaptım Ama Benım Telefon Turkce 6630 Sana Bı Onerım Var Bu Programla Yap Guncellemeyı Turkce Olur Belkı

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu Sorusu Olan Yaw :)

ehriman

Üye
kardeş benim telde 5 tane tuşu çalışmıyor netten araştırdım sorun hibritle alakalı birşeymiş ama teldeki hibrit nasıl birşeyse anlamadım bana onun şemasını gönderebilirmisin....

nargo

nargo

Üye
kardeş benimde 6630 telefonum durup dururken sim kart takın diyor sim kart takıyorum takılı değil diyor sim kart kabul etmiyor ilgin için teşekürler

elmasturka

Üye
ya sisx uzantılı dosyaları neden açmıyo
bi yardımcı olurmusunuz

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
cevap bekliyoruz?

eerrmmaann

Üye
6630 un usb si yokki kardeş nasıl versiyon atıyolar hayret yaw benim teldee donup reset atıyor bea 2aydır çarresini bulamadım...

tapdk

tapdk

Üye
bi yardımcı olurmusunuz

sısx uzantılı dosyalar bıldıgım kadarı ıle s60 v2 v3 ıcın senın tele olmaz bıldıgım kadarı ıle

--------------- Ekleme ---------------

6630 un usb si yokki kardeş nasıl versiyon atıyolar hayret yaw benim teldee donup reset atıyor bea 2aydır çarresini bulamadım...

usb degıl kendı data kablo'su ıle atılır

eerrmmaann

Üye
data kablosu nasıl bişey kardeş

zaten benim kastetdiyimdee o 6630 arkasınna takılan data kaablsu iştee onuu aradım bir kaç telefoncuya sordum yok dediler

baracjudas

Üye
son yazılım güncellemesini dün yaptım ama hala yavaş çalışıyor nasıl hızlanır bu meret

futbolkolik

Üye
:allalla:6630 müzik programı arıyorum! ilginiz için teşekkürler.

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
kardeş benim telde 5 tane tuşu çalışmıyor netten araştırdım sorun hibritle alakalı birşeymiş ama teldeki hibrit nasıl birşeyse anlamadım bana onun şemasını gönderebilirmisin....

Valla Bence Yenı Tusluk Al Tusluk Bozulmus Adam Onu Dıyor Sorun Icın Tesekkurler :)

kardeş benimde 6630 telefonum durup dururken sim kart takın diyor sim kart takıyorum takılı değil diyor sim kart kabul etmiyor ilgin için teşekürler

Sim Kartsız Çalıştırma Programı Araştır Siteden Sorun Düzelir Sorun İçin Teşekkürler.

bi yardımcı olurmusunuz

Sisx Uzantılı Oyunu Ne Dıye Açmıyor Hatamı Verıyor ?

6630 Un Usb Sı Var Sahsen Ben Attım Sorun Icın Tesekkurler.

son yazılım güncellemesini dün yaptım ama hala yavaş çalışıyor nasıl hızlanır bu meret

6630 Telefonları Yavasdır Hızlanması Icın Programları Olması Lazım Sen Bı Sıteden Arastır Genede :)

:allalla:6630 müzik programı arıyorum! ilginiz için teşekkürler.

Sorun Icın Tesekkurler :)

ceren_1992

Üye
ben 3 ay önce telefoncu da sürümünü güncelleştirmiştim telefoncu mpplayer atmış pc suite ile bunu nasıl sileriz

OğuzcanAbi

Üye
sorry ama bunlar nasıl cevaplar

mustafa

mustafa

Üye
Sim Kartsız Çalıştırma Programı Araştır Siteden Sorun Düzelir Sorun İçin Teşekkürler.

arkadaş sana sim kartı görmüyor diyor sen sim kartsız çalıştırma programı diyorsun.

Sisx Uzantılı Oyunu Ne Dıye Açmıyor Hatamı Verıyor ?

ne demesi önemli değil 6630 sisx uzantıları desteklemez

6630 Telefonları Yavasdır Hızlanması Icın Programları Olması Lazım Sen Bı Sıteden Arastır Genede :)

sana kesinlikle katılmıyorum 6630 bence n70 den bile hızlı çalışır. zamanının en iyi telefonuydu. kullandım biliyorum.
:oke:

• Beğen
Tepkiler: alihan544

bmwpower66

Üye
6630 u açtığımdı şebekeyi görmüyor telefon açıldığında pin kodu istiyor ama şebekeyi görmüyor şebeke seçimini el ile yaptığımda turkcelli seçiyorum bu seferde şebeke erişimi yok diyor yardım

Genzo *

Genzo *

Üye
    Konu Sahibi
6630 u açtığımdı şebekeyi görmüyor telefon açıldığında pin kodu istiyor ama şebekeyi görmüyor şebeke seçimini el ile yaptığımda turkcelli seçiyorum bu seferde şebeke erişimi yok diyor yardım

hard diskine format at bence. olmassa başka seçimlerde sunucam

Üst Alt