Nokia 603 Ekranı Nasıl Tv ye Aktarabilirim ? Mesela Tvden Oyun Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet02

hidayet02

Üye
Normalde 25-30 TL Ama Ben Arkadaştan 10 TL ye Aldım. Ayrıca Hepsiburada.com'da Satılıyor.

Eski Televizyonlarda Scart Girişi Var Sadece Onun İçinde Ayrıca Dönüştürücü Alman Lazım 3.5-5 TL Fiyatı Var...

_ardaa

_ardaa

Üye
603 desteklemiyormuş, şöyle bir yazı buldum Nokia İngiltere sayfasında

[h=2]Does my Nokia 603 device support TV Out connection? - Nokia FAQ[/h]
No, Nokia 603 device doesn't support TV Out mode for connecting to a TV.

tempestshine

tempestshine

Üye
Normalde 25-30 TL Ama Ben Arkadaştan 10 TL ye Aldım. Ayrıca Hepsiburada.com'da Satılıyor.

Eski Televizyonlarda Scart Girişi Var Sadece Onun İçinde Ayrıca Dönüştürücü Alman Lazım 3.5-5 TL Fiyatı Var...

ölme eşeğim ölme

hidayet02

hidayet02

Üye

ölme eşeğim ölme

Yok Be Kardeşim O Kadar Zor Değil. Cep Telefonu Aksesuarcıdan Tv Out Kablosu, Televizyoncudan Dönüştürücü Alacaksın. Bu Kadar:)

Bu Arada Demin Eşimle Sharlock Holmes Gölge Oyunları'nı İzledik. Mp4 Formatında Tv'de Çok Kaliteli Gösteriyor:)

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
hımm nyse yapıcak bişi yok yeni telefon alana kadar artık babamn telefnda görünce bi an kıskanmştmda :D

sataer

Üye
yahu dikkat ettim de kimse de dememiş dlna diye bişey var diye. Kardeşim televizyonunda dlna varsa wirelessdan görüntü aktarırsın.

nofear3458

nofear3458

Üye
yahu dikkat ettim de kimse de dememiş dlna diye bişey var diye. Kardeşim televizyonunda dlna varsa wirelessdan görüntü aktarırsın.

kardeşim dikkatli okuduysan önceki sayfada açıkladım ben o olayı ama tek sıkıntı oyun oynanmıyor.

akinorta

Üye
dlna da ekranın görüntüsünü olduğu gibi aktaramazsın nokia da. Sadece müzik video resim aktarabilirsin

tempestshine

tempestshine

Üye

Yok Be Kardeşim O Kadar Zor Değil. Cep Telefonu Aksesuarcıdan Tv Out Kablosu, Televizyoncudan Dönüştürücü Alacaksın. Bu Kadar:)

Bu Arada Demin Eşimle Sharlock Holmes Gölge Oyunları'nı İzledik. Mp4 Formatında Tv'de Çok Kaliteli Gösteriyor:)

neyse.en kötü ihtimalle 35 TL tutar.bilgi için :tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt