Nokia 603 Ekranı Nasıl Tv ye Aktarabilirim ? Mesela Tvden Oyun Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Nokia 603 Ekranı Nasıl Tv ye Aktarabilirim ? Mesela Tvden Oyun Oynamak
Arkadaşlar babamda sony xperia S var. Hdmı kablosunu takıyorum tv ye telefondaki ekranı tv ye geliyor oyun açınca tv de oynanıyor. Bendede Nokia 603 var ama hdmı girişi yok telefonda. Başka hangi türlü görüntüyü tv ye aktarabilirim ?

akinorta

Üye

bu sayfada desteklemediği yazıyor

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
hani şu ucunda 3 kablolu olan kablolar var sarı,kırmızı,beyaz renkleri hatta bunla bağlanıyormu ?

u_cosar

u_cosar

Üye
Bildiğim kadarı ile onun tv out kablosu var

hidayet02

hidayet02

Üye
Ben E-6 Telefonuma 5800'ın Tv Out Kablosunu Takıp Tv'den Hem Film İzliyorum, Hemde Oyun Oynuyorum...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
yanında tv out kablosu vermediler ama gidip alsam olurmu bu telefona acaba mesela menüye felan girdiğimde ekranda gözükürmü tv out kablosuyla hdmı da öyleydide ?

_ardaa

_ardaa

Üye
Olur fark etmez hepsi aynı composite tv-out kulaklık girişinden tv ye görüntü aktarabilirsin ama tv çözünürlüğüne bağlı olarak görüntü pek net olmayabilir.

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
peki son bişi sorucam mesela samsung galaxy ace in tv out kablosunun ucundaki girişi nokia 603 ü de geliyor model farkediyormu yoksa girişler uysa yetiyormu ? Çoksoru sordum ama yanlış şey almaktan korkuyorum :)

mu86

mu86

Üye
Ben o kablo ile n8de baglaniyordum kulaklik girisnden ama nokia 500 baglanmiyor cunku kulaklik girisi av destekli degil buyuk ihtimal senin cihazdada yoktur yakin ozelliklerdeler cunku

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Ben o kablo ile n8de baglaniyordum kulaklik girisnden ama nokia 500 baglanmiyor cunku kulaklik girisi av destekli degil buyuk ihtimal senin cihazdada yoktur yakin ozelliklerdeler cunku

aksesuarlarda tv çıkışı yazmıyor haklı olabilirsin.. Başka yolu yok yani dimi

akinorta

Üye
deneyen biri var mıdır 603 ile

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
peki son bişi sorucam mesela samsung galaxy ace in tv out kablosunun ucundaki girişi nokia 603 ü de geliyor model farkediyormu yoksa girişler uysa yetiyormu ? Çoksoru sordum ama yanlış şey almaktan korkuyorum :)
Galaxy Ace'de tv out olayı yok ki başka model olmasın ? Sanırım girişler uysa yeter bir üye daha denemişti seslerin geldiğini ancak ekranın karanlık olduğunu söylemişti.

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
bende bi hdmı kablosu var bunun ucu benim tele uymuyor bunun için çevirici felan varmıdır ?

- - - Eklendi - - -

Galaxy Ace'de tv out olayı yok ki başka model olmasın ? Sanırım girişler uysa yeter bir üye daha denemişti seslerin geldiğini ancak ekranın karanlık olduğunu söylemişti.

pardon karıştırdım aceyle 85 le mi ne başlıyordu modeli unuttum nyse olmuyormuş heralde ya 603 e

hidayet02

hidayet02

Üye
Telefonundan Sırasıyla Ayarlar/Telefon/Aksesuarlar'a Gir, Eğer TV Çıkışı Diye Bir Seçenek Varsa Destekliyordur Telefonun:)

_ardaa

_ardaa

Üye
s60v3'ten bu yana tüm Nokia'lar tv çıkışını destekler belki arada bir iki tane desteklemeyebilir ama, sen kabloyu bul aşağıdaki resimde ki kabloyu bul ve tak.

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
s60v3'ten bu yana tüm Nokia'lar tv çıkışını destekler belki arada bir iki tane desteklemeyebilir ama, sen kabloyu bul aşağıdaki resimde ki kabloyu bul ve tak.

tamam kardeşim

nofear3458

nofear3458

Üye
malesef 603 te tv çıkışı yok bizzat denedim ve sonuç olumsuz hatta konu bile açmıştım.c6-01 im için aldığım orjinal kabloyla denedim ama telefonda tv çıkışı için driver yok bende öğrenince baya şaşırdım hatta c6-01'i satıp 603 aldığıma pişman bile olmuştum ama şimdi alıştım.belki port edilebilir ama uğraşan yok sanırım forumda 603 kullanıcısı az ilgilenen yok.
Bide şöyle bir alternatif var mağazada play to programı var onu indir DLNA özellikli tv lerle kablosuz bağlantı kurup görüntü,ses ve video izlenebiliyor.bu şekilde bilgisayar ekranınada görüntü veriliyor ama wifi üzerinden bağlatı yapıldığı için modemin kablosuz olmalı bu şekilde bağlanıyor,görüntü kalitesi güzel,kablosuz ama birebir ekranı yansıtmadığı için oyun felan oynanmıyor.birebir ekranı aktarsa 10 üzerinden 10 verilecek bir program...sana kolay gelsin kardeşim ama kablo alsan bile bağlayamassın.

tempestshine

tempestshine

Üye
Bu kablolar ne kadar ? Ayrıca bizim tv'de bu çıkış var mı? :D

nofear3458

nofear3458

Üye
Bu kablolar ne kadar ? Ayrıca bizim tv'de bu çıkış var mı? :D
kabloyu ben 20tl ye kadıköyde yazıcıoğlundan almıştım.tv de 3 lü av girişinin olup olmdığınıda sen bileceksin artık .yoksa altenatif olarak kablo scart dönüştürücü ilede kullanılabilir.oda 5 lira bişey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt