Nokia 5800 RM-356 V52 | Nokia StarK N97 MINI fw Ram:72mb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Newpronik

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 RM-356 V52 | Nokia StarK N97 MINI fw Ram:72mb

arkadaşlar link veriyorum biraz önce dolaşırken buldum çok hoşuma gitti adam dil yüklemek için
navifirmden n97 mini nin dilini kurun demiş bende öyle yaptım yazılım türkçe oldu fakat t9 yok
t9 eklememde yardımcı olabilecek varmı kaçmasın c6 da gördüğüm en yüksek ram değeri bu.

ALINTIDIR.

• Beğen
Tepkiler: sekolele

hakanlarcan

hakanlarcan

Üye
Kardes Navifirmde Dil dosyasi hangisi oluyor ki sen ordan N97 mininin dil dosyasini indirebiliyorsun??Yani hangi dosya uzantisi ne o Naviden indirdigin dosyanin?? :)

ModderFurkan

Üye
Arkadaş yanlış anlatmış naviden n97 mini rfs2'sini indirip içinden çekiceksiniz :oke:

Newpronik

Üye
    Konu Sahibi
modlama bilmiyorsan rofs2 den çektim dili ama t9 yoktu neyse hallettim ben zaten :)

hakanlarcan

hakanlarcan

Üye
Ha simdi oldu!! ;)

ModderFurkan

Üye
Fw iyi güzel de dokunmatigi bana biraz ağır gibi geldi biraz önce attım ama c6 v20.0.043'ü özlemeye başladım :naughty:

_reflex_

_reflex_

Üye
Fw iyi güzel de dokunmatigi bana biraz ağır gibi geldi biraz önce attım ama c6 v20.0.043'ü özlemeye başladım :naughty:

her flashtan sonra hard format , her hard formattan sonra kalibrasyon ayarı :) bakın o zaman telefona

ibrahimyuksel

ibrahimyuksel

Üye
yazılımda anlatılan simgeler felan filan yok... yazılım hiç güzel dğil bence....

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
72 mb ram demiş ama o açılıştaki rakam onun ulaşabileceği en yüksek ram değeri 64 mb dir.

_reflex_

_reflex_

Üye
72 mb ram demiş ama o açılıştaki rakam onun ulaşabileceği en yüksek ram değeri 64 mb dir.

55 ram :) standardı . şahsen denemiş bulunuyorum. ama çok kasıntı bişi. hiç tavsiye etmem.
az önce 68 yazmısım :S

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce en fazla ram miktarı 60 tır onun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...